Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

RockAlone2K jako Bot w Stronghold Crusader (hicior na hajsach)

stronghold crusader twierdza timotarea rock bot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Timotarea

• Timotarea
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 23 August 2015 - 16:39

Witam! Jako że uwidziałem ze istnieje inna forma twórczości ba tym forum to uznałem ze podziele się z Wami moim dziełem. Mam nadzieje ze sie spodoba.
    Każdy grał w Stronghold Crusader (Twierdza Krzyżowiec) z 2001(?) roku, wiec tak samo po jakimś czasie zaczyna doskwierać brak innowacyjności botów. Jako fan inżynierii wstecznej stworzyłem w sumie 6 botów opartych na polskim Youtube m.in. Rock, Gimper, Kolega Ignacy, Niedźwiedz, Isamu oraz Bonus BGC. Boty zawierają całkowicie nowe schematy zamków, nowe animacje, głosy, teksty oraz troche gry jest przerobione na youtubowy sposób. Macie tutaj filmik (uwaga rock tutaj jest "wulgarny") https://www.youtube....h?v=F8-Dd3HH5dw Jest link do pełnej wersji gry ( jeśli nie masz oryginała to nie pobieraj!). Co myślicie? Warto robić kolejne boty? :) Aktualnie mam w widowni 145 fanów tego projektu - może zdobędę kolejnych motywatorów? Licze na was mistrzowie:)

Użytkownik Timotarea edytował ten post 23 August 2015 - 16:43

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stronghold crusader, twierdza, timotarea, rock, bot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych