Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Bitwa na intra v.3?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 24 August 2015 - 19:45

@SoldierPL gdy dostanie się ban na SB to nowe wiadomości się nie wyświetlają, więc nigdy tego nie widziałem.

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#42 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 610
  • Napisano 24 August 2015 - 19:51

Z tego właśnie powodu zacytowałem Liptona :D Z reguły bana się dostaje za coś, a sam wiesz co zrobiłeś :kappa:

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#43 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 24 August 2015 - 19:52

Nie przypominam sobie aby regulamin zabraniał podawać linki do innych stron czy kopiowania regulaminu :kappa:

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#44 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 August 2015 - 19:55

@SoldierPL tu nie chodzi o rangę, a o możliwości. Mogę oddać Ci rangę, a nie zmieni to faktu, że nadal będę w stanie ogarnąć/załatwić więcej rzeczy niż Ty ;)

#45 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 19:56

Proszę cię bardzo: "Shoutbox służy do luźnych rozmów i dyskusji, nie służy do reklamowania (...)". Regulamin natomiast jest własnością intelektualną jego twórcy, co oznacza, że nie możesz bez zezwolenia autora go użyć.

@isdn, wiele razy już mówiłem, że nie chcę rangi żadnego moderatora ani admina. Ranga = większe możliwości. To prostsze niż dodawanie. Zresztą skoro jesteś, według ciebie, w stanie załatwić więcej, to dlaczego nadal kompletnie tego nie wykorzystujesz?

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 24 August 2015 - 19:58

• Wilkokłak lubi to

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#46 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 August 2015 - 20:07

@SoldierPL spokojnie, tekst o oddaniu Ci rangi był tylko żartem. ;)

Zaskoczę Cię, ale mam również inne problemy i obowiązki poza forum. Dlatego wcześniej napisałem, że w weekend(kiedy to będę miał trochę więcej czasu) chcę z Himim omówić kwestie bitwy na intra ;)

#47 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 20:10

Dlatego z kolei ja powiedziałem, że czerwonym powinien być ktoś lub jeszcze ktoś, kto ma z 2 godzinki codziennie.

#48 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 24 August 2015 - 22:25

Tutaj nie chodzi o jakiś przymus ściągania ludzi tu...

Tu chodzi o informacje, że to forum istnieje.

Czy tak trudno poprosić jest całą ekipę o danie info, że istnieje forum? Chyba nie jest to problemem, jeśli spokojnie każdy potrafi dać info o dupnej ankiecie o top xxx danego dnia/roku/miesiąca/minuty na blogu.

Czy jest problemem takim napisać w grupie jarockowej: "słuchajcie mamy forum, każdy z Was ma na nim rangę, jak chcecie możemy stworzyć Wam dział swój i prosić/dyskutować dodatkowo z ludźmi. Niby istnieją te grupy facebookowe, ale prawdę mówiąc.... Patrząc na nie, coraz więcej osób się w nich spina o brak moderacji, o zakazy odnośnie tematów technicznych etc... A tu co mamy? Regulamin, administrację (o niej zaraz) i wiele różnych działów.

Piszesz Isdn, że Adam i Rock nie mają czasu na zaglądanie... Chyba sam w te słowa nie wierzysz?  -nie muszę chyba dalej pisać o tym-

To forum od długiego czasu jest olane, olewane i olewane będzie cały czas, jeśli nie będziemy nic tu działać, my sami.

Sam dużo nie chcę, bo sprawy techniczne nie są ważne, wszystko jakoś się w tym temacie trzyma, więc to można tymczasowo lekko odłożyć na potem.

Głównie tutaj chodzi o sprawy czysto forumowe/organizacyjne. Tutaj trzeba wreszcie zrobić porządną roszadę w moderacji, wywalić tych którzy zaginęli w akcji, albo nie wiedzą nic o tym forum... Można powiedzieć, że obecnie administracja czystko forumowa jest okej. Wstępnie się zgodzę, lecz i tak czasem trzeba zbyt długo czekać na usunięcie danego postu, rzeczy (nawet po zgłoszeniu przez opcje).

To czy ktoś będzie chciał zostać na tym forum zależy od jej społeczności? Zgadzam się w 100%! Ale chwila? Gdzie mamy tych nowych? A chwila... Przecież tu czasem ktoś wpadnie, bo znalazł forum na necie, wpisując "mam problem z..." lub "komputer za 5000".

Jarock obecnie ma wiele ciekawych osób w ekipie, które chętnie będą chciały coś pomóc... Trzeba tylko dać im taką możliwość i zapytać.

"Robiliśmy to?"  Tak? To czemu gdy poprosiłem kilka osób o pomoc w danych eventach, zgadzały się... A Wy jako ta "góra" tego nie umiecie?

Trzeba się obudzić i ogarnąć. Olewanie jednak musi się skończyć, chcemy coś tu robić, musimy wywalić koleżeństwo i zrobić porządną ekipę.

Na tym forum powstało tyle ciekawych inicjatyw (o bitwach zaraz)... Serwery etc... Zostało? Tylko serwer CS GO (który obecnie jest wyłączony do sprawy wyjaśnienia z supportem valve pewnego pluginu).

Chwila... "Serwer CS GO?!?!? My go mamy?"

Tak mamy, bez Liptiego i mnie nawet coś takiego by nie miało miejsca na forum... Sami musieliśmy się bawić, pisać etc... Żeby coś takie załatwić. Gdzie była góra? "Nie miała czasu"

Musimy się ogarnąć inaczej nic z tego nie będzie, a pościki nawet osób jeszcze wyższych nic tu nie dadzą, bez realnych zmian.

Co do samych bitw... Okej, masz mnie na skype, napisz gdy masz czas. Inicjatywa jest według mnie super i próbuję po jej przejęciu, rozwijać ją jak się da... Lecz bez pomocy w dwóch wielkich sprawach, nie dam rady dużo zdziałać. Chcemy coś robić, wspierajmy forum i ludzi na nich. Zacznijmy pomagać, rozwijać to wszystko, co jest obecnie.

.

#49 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 24 August 2015 - 22:52

Serwer cs go to chyba najlepszy przyklad
    Byl, czasem ludxie byli czasem pustki... A oczywiscie Izak/Rock czy inne osoby z JaRocka nie powiedzialy slowem, ze cos takiego jest. Bo pewnie nawet nie wiedzialy xD A moge sie zalozyc, ze jakby Izak podal IP i info, ze jest oficjalny serwer JaRocks to by sie ludzie bili by moc wejsc. Ale po co? Powoli zastanawiam po co wogle to forum jest? My bardziej aktywni uzytkownicy siedzimy, pracujemy i chcemy zmian. Ci z lepsza ranga, przychodza zapowiadaja je i nic nie robia, a 99% nowych osob wpada, pisze temat dowiaduje sie co chciala i nie wraca. Po co to wszystko? Hajs za wyswietlenia strony sie musi zgadzac ? (To teoria, nie znam sie na tym).

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#50 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 29 August 2015 - 13:34

Sprawa bitw została ogarnięta.

Mogę powiedzieć, że będzie dobrze, a całość wróci niebawem :).

Na dniach ogarnę temat z kilkoma szczegółami odnośnie 3 edycji :).

Wszelakie dyskusje odsyłam do odpowiedniego działu --->Kilk<---.

Stay tuned

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych