Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Bitwa na intra v.3?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 24 August 2015 - 10:42

Najbardziej pchnęło by forum jakby byłaby większa integracja strumyków z forum, żadne fjuczery nic nie dadzą jak ruch będzie tylko się kręcił w okół tematów technicznych. Jakby wchodziłby tu Rock, Sou ktokolwiek i by był aktywny, a do tego prowadziłby tu swój dział tak jak kiedyś Sou, to forum same by się nakręcało. Założenie nowego forum też nic nie da, bo jak tutaj narzekacie na brak ruchu, to na nowym byście się zanudzili, tutaj chociaż coś się kręci, a mogłoby się kręcić 200x lepiej gdyby była większa integracja forum z ludźmi, którzy prowadzą strumienie.

• Kubox lubi to

#22 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 August 2015 - 16:01

Jest i gówno burza :D

Zostałem oddelegowany do zajęcia się forum z tego względu, że Adam i Rock ostatnio mają mało czasu na zaglądanie tutaj (to już sami zauważyliście). Chociaż z niektórych postów wnioskuję, iż niektórzy mają potrzebę "przytulenia się" do kogoś znanego. Nie zapominajmy, że forum tworzą ludzie, a Rock czy Sou są użytkownikami jak każdy z nas i nikt ich nie zmusi, aby byli bardziej aktywni.

Bitwa na intra jest bardzo fajną inicjatywą i myślę, że jakieś nagrody i reklamę samej inicjatywy. Jeśli chcecie coś zmienić na forum to piszcie do mnie i postaram się coś zdziałać.

#23 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 24 August 2015 - 16:33

Nie chodzi o "przytulanie się do kogoś znanego" tylko o najzwyklejszą PROMOCJĘ forum właśnie poprzez owego znanego kogoś.

Zostałem oddelegowany do zajęcia się forum z tego względu, że Adam i Rock ostatnio mają mało czasu na zaglądanie tutaj (to już sami zauważyliście).

Rocka ostatnio na forum widziałem może rok temu jak nie lepiej, Adam wszedł na parę minut kilka tygodni temu i tyle go było. I to nie jest żadne "ostatnio" tylko "WCALE I NIGDY".

Co do tego, że już jesteś to przydaj się na coś: http://forum.jarock....ienia-na-forum/

• Androjus lubi to

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#24 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 24 August 2015 - 16:52

Jeśli coś Ci się Fuzzik nie podoba w poście/temacie to przydaj się na coś i reportuj takowy ;)

#25 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 17:01

Co to ma do rzeczy?

Dumna i Bogata Polska!

#26 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 24 August 2015 - 17:12

ISDN - Admina miałeś cały czas. Nawet tego niewidocznego. Prowadziliśmy już wiele dyskusji na te tematy. Uwierz, że wiemy jak rozkręcić to forum. Siedzimy na nim codziennie i chcemy, by w końcu się ruszyło. Listę zmian, które można wprowadzić masz. Tematy z dyskusjami też nie trudno znaleźć. Jeśli chcesz zyskać nasze zaufanie, to zacznij od najmniejszych rzeczy. Niech zmieni się cokolwiek, cokolwiek  :rolleyes:

• Glock i Androjus lubią to

ertbbb

#27 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 24 August 2015 - 17:16

isdn z całym szacunkiem, nikt tutaj z wyżej wymienionych użytkowników nie ma zamiaru się przyklejać do kogoś 'sławnego', większość tutaj siedzi tylko i wyłącznie już z przyzwyczajenia a nie jakieś korzyści. Forum kręci się w okół tematów technicznych i tematów typu czy mi pójdzie, jestem w stanie zgadnąć, że od kilku miesięcy tylko 1 na 100 nowych użytkowników zostaje tu na dłużej. Wszyscy tutaj chcą po prostu większego ruchu i integracji z blogiem, i żadne fjuczery czy addonsy tego nie zrobią. 

#28 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 24 August 2015 - 17:22

Kubox przede wszystkim nikogo na siłę na forum nie ściągnę. Pisałeś, że Webber o jakichś zmianach pisał. Szkoda tylko, że zniknął z forum bez słowa. Co do tego żeby cokolwiek się ruszyło to mogę powiedzieć, że JUŻ wstępnie załatwiłem nagrody do bitwy na intra, lecz przed weekendem nie mam zbytnio możliwości ogarnąć dalej tematu. Dlatego prosił bym aby Himiodzio się ze mną w weekend skontaktował.

Lipton odniosłem inne wrażenie tutaj w temacie piszecie, że Rock czy Sou nie zaglądają, a na SB widzę wpis na temat tego, iż Yuuhi nie chce się aktywnie udzielać na forum.

Powtórzę to jeszcze raz forum, tworzą jego użytkownicy i nikogo na siłę nie da się tutaj trzymać.

#29 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 24 August 2015 - 17:42

Ale tu nawet nie ma kogo na siłę trzymać. Czemu kiedyś Rock mówił o tym forum na swoich filmach? Na początku był tutaj duży ruch. Odkąd Rock się sprzedał Sprite'owi to już nie mówi nic o forum. Kiedyś były konkursy, można było wygrać bilet do kina. Wiem, wtedy było Orange, teraz jest głupi sprite. Rock nawet udzielał się w sprawach technicznych, pokazywał swoje zaplecze. Adres tej strony to forum.jaROCK.pl... na górze widnieje napis "Ja, ROCK"... gdzie do cholery jest ten Rock? Nie mów mi, że jest aż tak zapracowany żeby nie znaleźć chociaż 5 sekund żeby wspomnieć o tym forum na swoich filmach, na insta, gdziekolwiek... Na blogu wpisy dodaje Adam, już nie Rock... Skoro Rock nie ma na to wszystko czasu, to po co to wszystko? Zmieńcie nazwę serwisu na "Widownia Rocka" i będzie to chociaż wiarygodne...

Nie chcemy trzymać tu nikogo na siłę, po prostu chcemy, żeby ktoś z tych znanych osób, których ogląda tylu ludzi, wspomnieli czasem coś o tym forum, że można tu znaleźć pomoc w kwestiach technicznych, można porozmawiać na wszystkie tematy, można przyjemnie spędzać czas... Głupie logo "Ja, Rock!" w rogu ekranu na streamie nie wystaczy... ludzie nawet nie będą wiedzieć, że jest też forum...

Użytkownik Wilkokłak edytował ten post 24 August 2015 - 17:42

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#30 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 24 August 2015 - 17:44

Co ciekawe, Rock na fejsbuku ma swoją ekipę, która jest oczywiście wspierana, na którą ma czas itp. PO CO! Jakby ich wszystkich zaprosił na forum to byłoby to dużo wygodniejsze, a zamiast tego jest nudna grupa na fejsie, która i tak nic nie zdziała.

• Wilkokłak lubi to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#31 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

Reputacja: 610
  • Napisano 24 August 2015 - 18:56

@isdn, dostałeś admina, aby zająć się forum. I co dalej? Co zamierzasz zrobić? Nadal jest kupa jak wcześniej.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#32 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 19:17

@UP No właśnie

Zostałem oddelegowany do zajęcia się forum [...]

NO TO DO ROBOTY, że agresywnie pojadę.

Nagrody do bitw, ok spoko, ale czy ktokolwiek z poza forum dowie się o tych bitwach (nie mówię o jakimś spamie ze strony Himiego i tego co sam załatwi), będzie jakiekolwiek wsparcie kogokolwiek?

• Glock, ZiggyGG i Wilkokłak lubią to

Dumna i Bogata Polska!

#33 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 24 August 2015 - 19:21

@Glock sposoby komunikacji w internecie się co jakiś czas zmieniają. Taki mamy klimat, ludzie wolą używać FB, to go używają. To, że "grupa jest nudna" to Twoja ocena. Gdyby było tak na prawdę, go po co Ci ludzie by tam siedzieli?

@SoldierPL powiedziałem, że ciekawe inicjatywy będę wspierał i pomagał w ich realizacji.

@Fuzzik dam Ci chwilę, na edycję swojego posta.

#34 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 24 August 2015 - 19:24

@up bo tam jest Rock, on to reklamuje, tam zbiera sugestie od ludzi itd. Kiedyś to samo było z forum. 

Masz kilka rzeczy, sugestie, które niby możesz wykonać. Jak na razie jesteś kolejnym, który niby może coś zmienić.

• blogi!
    • statystyki!
    • tła profilu dla wszystkich...
    • przywróć statusy
    • wywal tą babkę ;x

Użytkownik Glock edytował ten post 24 August 2015 - 19:25

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#35 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 19:27

@isdn, na polityka byś się nadał. Powiedziałeś coś, a zarazem nic :) Jeśli całą swoją rolę ograniczysz do wspierania inicjatyw, to nic się nie zmieni. Sam wyjdź z inicjatywą... Fuzzik ci podał link do tematu, który powinieneś znać na pamięć :kappa: Tam masz wszystko elegancko opisane.

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#36 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 24 August 2015 - 19:29

Pozwólmy na małe podsumowanie zmian na forum :kappa:

1. Adam (nic nie zmieniione)
    2. Webber (duperelki przez kilka dni i koniec)
    3. isdn (póki co nic)

Brawa dla Administracji :kappa:

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#37 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 19:31

Zbyszek, zapomniałeś o jednym:

4. Lipton - ban dla Zbyszka

:kappa:

Ogólnie Webber sobie czyta ten oto zacny temat, ciekawe co powie. Mam nadzieję, że ciśnienie mu skoczy i zejdzie na zawał.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 24 August 2015 - 19:31

#38 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 24 August 2015 - 19:33

Mogę i zmienię, ale nie oczekujecie ode mnie cudów. Nie wymagajcie, abym ściągnął wam tysiące aktywnych użytkowników. Napiszę to jeszcze raz.

Forum tworzą użytkownicy, a to czy ktoś zostanie zależy przede wszystkim od atmosfery i zachowania starych użytkowników w stosunku do nowych.

#39 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 24 August 2015 - 19:33

@SoldierPL właśnie to moja propozycja zmiany.
    Jak ktoś daje bana za cokolwiek, to miałby chociaż odwagę się podpisać pod tym, użytkownika poinformować i uzasadnić decyzję. Póki co tutaj panuje samowolka i każdy robi na co ma żywnie ochotę. Anonimowość w sieci. Tfu

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#40 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 19:41

@isdn, jeśli ci nowi by w ogóle przychodzili, to by twoją teorię można było na czymś oprzeć. Na razie jest z letka z dupy :D Osobiście nic do ciebie nie mam, ale jeśli masz zajmować to stanowisko "bo tak" to lepiej będzie, jak oddasz rangę komuś, kto na tym forum siedzi codziennie po kilka godzin.

@Zbyszek, ale Lipton uzasadnił swoją decyzję :kappa: Cytat: "Dostał bana na SB, za link to swoją drogą, ale za ctrl+c i ctrl+v regulaminu i FAQu i próby wstrzelenia się swoim forum, nie chciał dobra tego forum a chciał tylko dobra swojego. Nic już do Ziggyego dawno nie mam, ale jak ktoś tak leci po bandzie to niech się nie dziwi (...)". Koniec cytatu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych