Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Bitwa na intra v.3?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 23 August 2015 - 13:03

Witajcie

Od samego początku nazwa tego tematu miała zwiastować już całościowy powrót bitw... I wstępnie jest to prawdą, ponieważ bitwy już wracają.

Ten rok przerwy zrobił każdemu dobrze, ja sam mam już wszystko fajnie rozplanowane etc...

Całościowo wszystko co było fajne w bitwach rozwinęło się, a to co mogło z jakiejś strony razić, zostało poprawione.

Wszelakie poprawki regulaminu, przebiegu bitw, przerw, zapisów itd... są już gotowe i zapisane u mnie w plikach tekstowych. Wszystko czeka tylko na wprowadzenie.

W ramach jakiejś rekompensaty wszelakie bany dla zwycięzców i za jakieś małe przewinienia, zostaną zniesione, tak aby każdy mógł brać udział... Ale jednak ten temat nie służy przedstawieniu zmian. Jak to?

Otóż temat odnośnie zmian powstanie, po ogarnięciu rzeczy która niestety dotąd nie została osiągnięta w 100%...

Czemu jednak piszę to wszystko, nie mając jeszcze zrobionej "tej jednej rzeczy"?

Dlatego, że tutaj potrzebna jest pomoc każdego.

Jak sami widzicie, "wyższa" administracja strony (pisałem już kilka razy, że nie chodzi tu o Litpiego etc... tylko o osoby jeszcze wyżej) ma nas głęboko w d... nosie.

Ja przez cały ten rok starałem się dotrzeć do jakiś sponsorów. Jak każdy teraz może zauważyć, coraz dziwniejsze akcje zawsze mają swojego "sponsora" - czyli wiąże się to z ciekawymi nagrodami.
    Same bitwy według mnie, to bardzo ciekawa inicjatywa, której należy się dalszy rozwój i zainteresowanie.

Jeszcze kilka miesięcy temu byłem potwornie zadowolony, bo miałem nadzieję, że start 3 edycji zarazem będzie wiązał się z wieloma ciekawymi zmianami (i tutaj nie mam na myśli, zmian technicznych). Niestety jak to bywa, każdy z zainteresowanych w końcu dochodził do sprawy administracji. Czemu piszę jako osoba, a nie właściciel? Przecież jarock jest spory, ma kontakty z mnóstwem osób... Wystarczy chwila i macie niezłą pulę nagród itp... "Niestety nie możemy pomóc" - zdanie które kończyło chyba każdą rozmowę...

Mi samemu też jest wstyd pisać, że ten właśnie jarock, ma nas gdzieś i wszelakie akcje musimy brać na siebie, bo o pomoc góry możemy się modlić lub pisać do mikołaja.

Jak dotąd całość nagród i reklamy organizowaliśmy z Ikim sami (z własnych pieniędzy) + czasem ktoś chciał też pomóc sam z siebie (przykładowo: Maxli).

Całościowo 3 edycja bitw, mogłaby spokojnie jeszcze dziś powrócić... Lecz niestety z nagrodami które dalej by samą inicjatywę trzymała w obrębie kilkudziesięciu osób na forum...

Wiadomo, ktoś może zaraz napisać, że tu w główną rolę wchodzi reklama... Choć niestety tutaj muszą stwierdzić, że tak nie jest.

Jeśli Izak dalej by był chętny być w jury bitw, może by się nawet udało uprosić, aby dał info u siebie... Ale czy ktoś widząc w nagrodach rzecz za 30-50zł i musząc poświęcić na to ok. miesiąc (wiadomo, tyle trwa przeważnie jedna edycja), będzie chciał wziąć udział? Wątpię.

Dodatkowo czemu my musimy za każdym razem prosić się o tą reklamę osób, które jeszcze w jakiś sposób chcą nam pomagać? Gdzie jest ta cholerna administracja? Gdzie jest ta myśl stworzenia wspólnego forum?!?

Tutaj jestem zmuszony (bo niestety nawet tutaj sam rady nie dam) prosić Was o pomoc, w końcu trzeba postawić na swoje i wywalczyć zainteresowanie tym forum.
    Bez Waszej pomocy mało co uda się zdziałać, a jeśli już mamy mówić o bitwach... To bez Waszej pomocy, nic nie uda się zdziałać.

Niech wreszcie ktoś się zainteresuje i pomoże ze wszystkim. Czy trudno tak górze załatwić parę nagród, dwa, trzy wpisy etc...? Konkurs który przedłużają miesiąc i robią go tylko, aby tymczasowo każdego "ochłodzić", potrafią zrobią... Ale pomoc to dla nich już zbyt trudna rzecz...

• Glock, ZiggyGG i MrAeers lubią to

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 23 August 2015 - 13:17

Może napisać na fejsbukowej ekipie do Rocka? Tam odpisuje.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 23 August 2015 - 13:39

Nie widzę żadnego sensu współpracy z górą. Skoro sam Rock ma to forum w "nosie" jak napisałeś, to tym bardziej te mniej ważne osoby.

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#4 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 23 August 2015 - 13:52

Zhackujmy forum i wstawmy na górze strony napis "Wyższa administracja ss*e" to może wreszcie się zainteresują... chyba, że w ogóle nie wchodzą...

• ZiggyGG lubi to

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#5 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 23 August 2015 - 13:56

Ziggy, zostań oficjalnym sponsorem bitwy, przecież masz dużo kasy. :kappa:

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#6 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY

• Napisano 23 August 2015 - 13:57

Ziggy, zostań oficjalnym sponsorem bitwy, przecież masz dużo kasy. :kappa:

Ja nie Rock. Ja muszę wiele godzin na to zapier***** a nie na jachtach sie bawić. :kappa:

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#7 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 23 August 2015 - 14:07

Odniosę się do końcówki. Mimo że nas nie trawisz, to Kappa Army postara się pomóc. Jest nas trochę, każdy gdzieś da share, zagada czy coś i już będziemy bliżej celu. Bitwa sama w sobie mnie niezbyt interesuje, bo nie mam umiejętności, aby robić intra, jednak zasadzenie kopa w dupę "górze" jest naszym celem wspólnym. Rozkazy będą potem :kappa: The enemy of my enemy is my friend :kappa:

• ZiggyGG lubi to

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#8 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

Reputacja: 687
  • Napisano 23 August 2015 - 15:19

Himi zacytuję tutaj pewną osobę, ale zgaduję, że to czytałeś:

Będzie nowa osoba oddelegowana do Forum, która to wszystko ożywi i będzie o to dbać.

Jakoś po tygodniu Admina dostał ISDN, ale nic więcej z tym się nie stało.

Czasami już nawet nie chce mi się myśleć o tej administracji, ale jak będę ci w stanie jakoś pomóc, to pisz co robić.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#9 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 23 August 2015 - 17:04

Może napisać na fejsbukowej ekipie do Rocka? Tam odpisuje.

Wątpię czy coś to da... Już kilka razy pisaliśmy gdzieś o jakąś ingerencję wreszcie w forum - zero odpowiedzi.

Nie widzę żadnego sensu współpracy z górą. Skoro sam Rock ma to forum w "nosie" jak napisałeś, to tym bardziej te mniej ważne osoby.

Jakoś po tygodniu Admina dostał ISDN, ale nic więcej z tym się nie stało.

Czasami już nawet nie chce mi się myśleć o tej administracji, ale jak będę ci w stanie jakoś pomóc, to pisz co robić.

Trzeba wreszcie zmusić ich do tego, aby zajęli się forum. Żeby to forum odżyła potrzeba dwóch rzeczy... Zmian w organizacji i powrót "góry" do forum. Kiedyś był Sou, Hs etc.. Teraz? Nikogo nie ma. Wreszcie tu musi zacząć się coś dziać... To forum żyje dzięki kilku osobom i dziale technicznym... Trzeba to zmienić.

Niech wreszcie się góra ruszy... Ja wiem, pieniądze płyną, więc po co? To my musimy im pokazać, że chyba coś nie halo jest z tym co robią.

Isdn sam w sobie jest spoko osobą, lecz niestety nie zrobi on sam nic na tym forum... Tu jedna osoba nic nie zdziała.

A co do tych mniej ważnych osób... Sam Rock już nie jest tak popularny jak kiedyś, więc ci z pewnej perspektywy mniejsi, mogą nawet więcej zdziałać niż sam Rock... Choć co tu gadać, jak obecnie na nic nie możemy liczyć.

Odniosę się do końcówki. Mimo że nas nie trawisz, to Kappa Army postara się pomóc. Jest nas trochę, każdy gdzieś da share, zagada czy coś i już będziemy bliżej celu. Bitwa sama w sobie mnie niezbyt interesuje, bo nie mam umiejętności, aby robić intra, jednak zasadzenie kopa w dupę "górze" jest naszym celem wspólnym.

Tak jak wyżej.

Żeby coś się ruszyło, musimy wszyscy zacząć działać.

Jeśli chcemy aby bitwy "działały", musimy naprawić to co się dzieje na forum.

Obecnie chyba nie ma osoby na tym forum, która nie widzi, że to forum jest cały czas olewane...

To się zaczyna robić śmieszne... Łaskę robią nam, że tu coś piszemy i chcemy coś działać?

#10 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

Reputacja: 295
  • Napisano 23 August 2015 - 21:43

A, ze tak zapytam nie wpadl nikt na pomysl, aby zalozyc wlasne forum z aktualna ekipa? I tak gora nie patrzy wiec nawalamy reklam ile wlezie, wlasna strona i forum i powoli to reklamujemy. A JaRock umiera od braku aktywnowci.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#11 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY

• Napisano 23 August 2015 - 23:40

@Hardkor już to proponowałem.

#12 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 0:17

Proponowałem powstanie strony Kappa Army (niekoniecznie pod tym adresem) o szerokiej strefie wpływów Wywiadu, ale jakoś nikomu się nie chce :D Dajcie mi licencję na IPB, a jestem w stanie zainstalować co trzeba. Potrzebowałbym jednak jeszcze programisty :)

@Edit: z drugiej zaś strony JaRock zawiera zapis tylu historii, postów, kłótni i awantur, że szkoda by było to porzucić :D Można zorganizować strukturę hakerską jako gałąź wywiadu i zaangażować kilku zdolnych oficerów :)

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 24 August 2015 - 0:19

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#13 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 0:22

No wlasnie to gora potrzebuje nas, a nie my gory, wiec nie rozumiem dlaczego wciaz nikt sie nie buntuje xD

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#14 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 0:32

Pozwól, że przytoczę ci Hardkor pewną historię. Jechałem swego czasu na klasowy wyjazd do Czech na targi logistyczne (druga klasa technikum) i trafiło mi się miejsce, gdzie średniego wzrostu człowiek miałby problem, aby tam przesiedzieć chociaż godzinę. Ja mam 190 cm wzrostu, a do tego miałem na nogach glany. Wytrzymałem 40 minut do pierwszego postoju. Tam wpadł mi do głowy pewien pomysł. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Usiadłem sobie na schodach i miałem wszystko w przysłowiowej dupie. W końcu ktoś mi powiedział, że mam wracać na miejsce, ale ja odpowiedziałem, że jestem zwyczajnie za duży, żeby jechać gdzieś z tyłu autobusu, gdzie był może metr od oparcia jednego siedzenia do oparcia drugiego. W końcu się uparłem, postawiłem na swoim i 5 minut później zaproszono mnie na miejsce pilota (na którym uwielbiam jeździć, zwłaszcza gdy jadę z moim wujkiem), czyli na sam przód. W końcu pani przewodnik się zdenerwowała i powiedziała, abym usiadł na pierwszych siedzeniach. I tak oto zdobyłem na własność dwa miejsca siedzące, mogłem się wyłożyć etc. podczas gdy wszyscy pozostali uczestnicy - z wyjątkiem nauczyciela, z którym potem sobie rozmawiałem - jechali w ścisku :D

W każdym razie morał i odniesienie do naszej strony odczytaj sobie sam :kappa:

@Edit: cholera, muszę wrzucić to na anonimowe.pl :kappa:

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 24 August 2015 - 0:34

#15 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 1:30

Wniosek wyciagnalem taki, ze uparles sie na swoim i spotkala cie nagroda. Tyle, ze przytaczajach do historii my ciagle sie upieramy sie na lepsze miejsce i slyszymy od nauczycieli "beda lepsze, znajdziemy dla was", a i tak co postoj musimy wracac na te niewygodne do tylu. Dlatego moze lepiej zrezygnowac z calej wycieczki i zrobic sobie wlasna?

graphic.png

#16 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 1:35

Nie do końca. Trzeba dostosować do naszych potrzeb to, co nam zaoferowano :)

#17 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 24 August 2015 - 1:43

Zaoferowano nam forum. Cos wiecej? Obietnice? Bylo duzo, niektore nawet spelnione (Pyra i jego dostawy sprzetu do testow), chwilowe zmiany na forum na tych wakacjach. Cos wiecej?

graphic.png

#18 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY

• Napisano 24 August 2015 - 2:16

Zamiast ratować umierające forum i się z nim męczyć lepiej założyć nowe i zbudować je od podstaw wedle naszego uznania.
    Jeżeli tak zrobimy, to nikt na tym forum nie zostanie, bo siedzą tutaj tylko te same osoby. Wtedy dopiero si€ Rock i administracja obudzą z ręką w nocniku.

#19 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 24 August 2015 - 7:10

Tylko co da nowe forum? Będzie nas z dwudziestu i tyle, bo nikt nie będzie tam dobijać. Dopiero zrobienie odnośnika po wchodzeniu na to forum do tamtego coś by dało.

#20 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 24 August 2015 - 10:14

Wy macie marzenia :kappa: Dużo zbędnych postów o niczym. Co dokładnie chcecie osiągnąć? Ci co mnie znają dłużej wiedzą, że propozycje zmian popierałem nie raz. Jednak nauczyłem się jednego: PISANIEM I PIEP****** NIE DOJDZIEMY DO NICZEGO.
    Pomysł nowego forum jest jak dla mnie bez sensu. To nic nie da. Tak samo naiwne proszenie Administracji o jakiekolwiek zmiany. Byłem sceptycznie nastawiony do tego co proponował jakiś czas temu Webber. Mój post na SB wywołał niemałe zamieszanie, co pociągnęło za sobą nie małą falę wypowiedzi. Webber obiecał zmiany na koniec miesiąca, więc by być sumienny, poczekam do końca wakacji. Jeżeli nic się nie zmieni to nigdy więcej nie tkne palcem i nic więcej nie zrobię. Co prawda robimy to wszystko dla użytkowników, a nie Administracji, ale takie podejście jest skandaliczne. Osoby które szanuje to: Broda i Lipton (nie wiem co ostatnio robi Phan, ale coś go nie widać). Pozostała administracja to same leszcze. Dzieci, które nie potrafią dojść do porozumienia. Walą focha i uciekają od problemów. Takiego czegoś nie przeżyłem jeszcze na żadnym forum. Wiele ich zwiedziłem, ale to co robią tutaj przekracza wszelkie granice.
    Do panów na górze: JESTEŚCIE WSZYSCY ŚMIESZNI.Czy tak trudno jest napisać temu Darkowi, że rezygnujemy z jego serwerów???? Co to, koleś robi nam łaskę, że udostępnia serwery? Gdyby nie my to kolesia by nie było, więc niech nie myśli, że jest bogiem, ponieważ korzystamy z jego serwerów. Jedna prosta zmiana i już Admini mogą zmieniać forum na lepsze.
    Możnaby pisać bez końca. Jednak daruje to sobie i grzecznie poczekam na rozwój sytuacji. 3ymajcie się!

ertbbb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych