Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pierwszy fragmovie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pierozek

• pierozek
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 August 2015 - 21:06

To są moje pierwsze, wiem że akcje nie są zbyt dobre ale to wszystko z 4 meczy z jednego dnia.

Wrzucam to tutaj żebyście ocenili wygląd tego filmiku i napisali co mogę zmienić lub dodać i w którym bardziej wam się podobają efekty.

Na pewno będę zmieniał intro na jakiegoś smooth'a.

Z góry dzięki za pomoc. biggrin.png

https://www.youtube....h?v=ODGlrgoFd6M

https://www.youtube....h?v=4jetPsoZNjc

#2 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 17 August 2015 - 22:30

W CS nie gram, ale uważam, że całkiem fajnie zmontowałeś. Jednak już od kilku pierwszych sekund bolą mnie oczy z powodu broni po lewej stronie :D Źle się ogląda, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Użytkownik SoldierPL edytował ten post 18 August 2015 - 0:55

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#3 Suszyk

• Suszyk

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 18 August 2015 - 0:33

Ogólnie słabo, akcje nieciekawe, montaż przeciętny, momentami można dostać ataku epilepsji. Sporo pracy jeszcze przed Tobą.

STREAM

YouTube

ZAPRASZAM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych