Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Tribes Ascend /EVENT/

Tribes Ascend HimiodzioJestOP ŚlizagamSięPowyżej300Łał

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 10 August 2015 - 23:34

Witajcie

Tak jak pisałem na sb, tak też robię.

Tribes Ascend to gra, która przeżyła kilka okresów... Od czasów p2w, po swoją największą świetność... Aż do porzucenia przez twórców.

Sama gra obecnie dalej jest cudna, co świadczy po ilości osób które dalej w nią grają :).

Tak więc chcę ogarnąć ekipę na piątek (14.08) na godzinę 19.

Sama ilość jest "otwarta", czyli od ok. 7 do 22 (jeśli 7, to będzie jedna ekipa, jeśli 20 - to robimy dwa zespoły).

Zależnie od ilości osób, ogarniemy sobie jakiś rodzaj zabawy... Albo będziemy walczyć jako jedna ekipa (powiedźmy, jak będzie nas 7-10), albo walczyć jako dwie ekipy między sobą (i to może być ciekawe).

Sama gra jest f2p, a opłaty jakie są to... Możliwość kupna wersja GOTY, która odblokuje wszystko do odblokowania za kasę zarabianą po meczu :).

Sam bardzo polecam Tribesa, bo świetnie się w niego gra, prędkość, system celowania, mapy etc...

Teraz czas do najprzyjemniejszej rzeczy, czyli wymagania! :P

- minimalny level: 3 (trzeci level można wbić w kilkanaście minut, a już będzie to jakaś podstawa, gdzie ogarniemy sobie chociaż 1/10 gry)

- posiadanie mikrofonu i ts3

- umiejętność porozumienia się w grupie

Chyba tyle :P

Tak więc liczę, że każdy chętny pod tym tematem zapisze się (oczywiście chętny i zaraz pewny pojawienia się!).

Link do gry:  --->Kilk<---

Jest też wersja gdzie możemy sobie ściągnąć grę na steam, lecz w niej występują jakieś problemy z logowaniem, więc lepiej sobie launcher ze strony wziąć

Zapraszam wszystkich do zapisu! Na 100% mogę obiecać kupę zabawy :).

Wreszcie trzeba ponownie wrócić do inicjatyw forumowych :)

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 August 2015 - 10:22

Kiedy indziej bym wpadł, ale w piątek to raczej mnie nie będzie. Co do Steam, ja z tym nigdy nie miałem problemów.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 610
  • Napisano 11 August 2015 - 18:40

Mogę pograć. 

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#4 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 13 August 2015 - 19:43

Temat do zamknięcia.

Lekko zmieniły mi się plany na jutro... Całą akcję ogarnę soon :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych