Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Blogi i takie tam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubakubica2

• Kubakubica2
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 07 July 2015 - 19:23

Siemka!!! Dopiero co założyłem bloga, ale zamierzam regularnie go rozwijać ;) Napisałem już trzy teksty (xD), ale chciałbym, żebyście dali mi opinie w komentarzach co o tym myślicie ( czy podoba się strona graficzna, czy macie jakież zastrzeżenia co do stylu pisania itp.). Jak na razie blog jest o książkach o tematyce fantasy i science-fiction, ale będzie tak naprawdę o wszystkim czyt. Muzyka, książki, gry komputerowe i inne ciekawe rzeczy. No i na koniec daje wam adres xD http://mojafantastykapl.blogspot.com/ Bardzo proszę o rzetelne komentarze i opinie ;) Z góry dzięki.

• MaxiLager lubi to

#2 Skrzynia

• Skrzynia

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 15
  • Napisano 07 July 2015 - 20:54

ładne, ładne :D styl pisania spoko, wygląd strony jest miły dla oka i zapowiada się całkiem fajnie :)

#3 Kubakubica2

• Kubakubica2
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 07 July 2015 - 21:31

Dzięki ;) Pierwszy raz robię coś takiego w internetach XD Macie pomysł jak rozpromować ten blog?

#4 Skrzynia

• Skrzynia

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 15
  • Napisano 07 July 2015 - 21:54

Można by za jakiś czas, gdy będzie już tam trochę artykułów, podrzucić link jakiemuś youtube'rowi zajmującymi się książkami (o ile tacy istnieją:D), a inaczej to będzie ciężko. Trzeba robić swoje i mieć nadzieję, że się poszczęści :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych