Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

MISJA Z WIEDŹMINEM - wygraj cyfrową wersję gry na PC!

konkurs wiedźmin dziki gon misja zadanie cd-key

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 22 June 2015 - 1:41

VmD3s1al.jpg

Z okazji zakończenia niezwykłej podróży Rocka w świecie Wiedźmina, postanowiliśmy zorganizować konkurs dla użytkowników forum Ja, Rock!

Głównymi nagrodami są trzy cyfrowe wersję (cd-key) gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zadanie jest proste... wystarczy, że ułożysz wzór z dowolnego materiału lub surowca naturalnego i przedstawisz go w formie imienia swojej ulubionej postaci w grze Wiedzmiń 3: Dziki Gon i prześlesz nam dwa zdjęcia... jedno zdjęcie oficjalne z samą pracą, drugie zdjęcie techniczne, na którym umieścisz swoją pracę z dołączoną kartką, gdzie będzie wypisany Twój nick z forum Ja, Rock!

Cała przyroda stoi otworem by Ci pomóc! Możesz wykorzystać cały urodzaj naszej planety... od kamieni i piasku, przez drewno i ziemie, po wodę i śnieg!

Zapamiętaj! Tylko pierwsze zdjęcie będzie podlegać ocenie, drugie zdjęcie ma na celu weryfikacji Twojej osoby! Liczy się pomysłowość wykonania i sama prezentacja wzoru, dlatego jakość zdjęcia i wszelkie oprawy przyrodnicze zwiększają Twoją szansę na wygraną!

Gdy wszystkie powyższe zadania zostaną przez Ciebie wykonane, wystarczy, że zamieścisz kilka zdań w swoim poście o tym, co sprawiło, że właśnie ta postać jest Twoją ulubioną! 

1 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
    2 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
    3 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
    4 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!
    5 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!

ZASADY I INFORMACJE

Wszystkie odcinki Rocka z Wiedźmina w jednym miejscu! Przejdź do playlisty

Jeśli nie chcesz czekać na wygraną lub nie bierzesz udziału w konkursie zamów Wiedźmina już teraz! Zobacz oferte

Jedzą, piją, lulki palą...

#2 Rock

• Rock

Gaduła

• Właściciel
    • PipPip

Reputacja: 123
  • Napisano 24 June 2015 - 18:39

Czekamy na prace ;)

#3 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 26 June 2015 - 23:25

Konkurs został przedłużony o 5 dni, także ze wstawianiem swoich prac jest czas do 2 lipca 2015r.

• SanderS i CeZ lubią to

#4 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 10 July 2015 - 13:38

Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 15 lipca. Wciąż można wysyłać swoje prace.

Przepraszamy za opóźnienia. 

• MaxiLager i CeZ lubią to

#5 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 06 August 2015 - 11:06

Rozwiązanie konkursu " MISJA Z WIEDŹMINEM" 

Na wstępie pragnę Was najmocniej przeprosić za tą obsuwę. Krążą plotki, iż Webbera porwali Hajsownicy na czele z Gimperem i robią z nim obecnie różne dziwne rzeczy. Niestety nie możemy dłużej czekać na wieści od misji ratunkowej, którą za nim posłaliśmy.

Prac nie było aż tak dużo, jak mogli byśmy się tego spodziewać. Zachęcam więc do brania udziału w przyszłych konkursach, gdyż konkurencja nie jest duża (Przyszłe konkursy zamierzam rozwiązywać w regulaminowym terminie :P )

Oto nasi zwycięzcy: 

I miejsce - Mrc

"Dlaczego Zoltan?

A bo chłop ostatnio jakiś taki strapiony chodzi, a przecież gorszy od smętnego krasnoluda jest tylko bardzo smętny krasnolud.

A tak na serio to nie chcę, żeby mi nogi z dupy powyrywał i wsadził w rzyć aż gębą wyjdą. :-)

Kolejka dla wszystkich!"

lbeHZn.png

II miejsce - Jazo

"Zawsze myślałem, że na pytanie ''ulubiona postać z Wiedźmina'' odpowiem Geralt. Jednak po obejrzeniu całej serii  Wiedźmina u Rock'a poznałem Ciri. Wcześniej wcale jej nie znałem. Teraz wiem ze jest bardzo podobna do Geralta z charakteru. Dobrze walczy mieczem i co najlepsze potrafi poruszać się miedzy światami. Ma fajne riposty i jest ładna :D "

995_img_20150627_082936886.jpg

III miejsce - MaxiLager

" Dlaczego mój wybór padł akurat na Triss Merigold, a nie Ciri lub tym bardziej Yennefer?

W literaturze światowej bardzo często pojawia się motyw literackiej miłości platonicznej.
    Miłości żarliwej, namiętnej, zmysłowej, polegającej na bezgranicznym oddaniu do drugiej osoby. 
    Andrzej Sapkowski w w swojej sadze o wiedźmie doskonale przedstawił przemianę uczucia Triss do Białego Wilka.
    Zaprezentował nam przemianę Femme Fatel, która dostaje to co pożąda, nie licząc się z innymi, w żałującą za swe czyny
    skromną dziewczynę, która jest dobrym duchem tytułowego bohatera. Cierpiącą i godzącą się z faktem, że nie da się odzyskać 
    już raz utraconego uczucia. Pozostającą w cieniu innych kobiet, które pojawiają się na drodze jej ukochanego.
    Tragedią w tej sytuacji jest fakt, że szczęśliwe zakończenie ich związku ...
    Ale o tym, jak to się skończy, możecie się dowiedzieć czytając sagę oraz wkraczając w cyfrowy świat Królestwa Północy."

d7VLIEN.jpg?1

IV miejsce - elite_husky

"Napis Lambert wykonany za pomocą kart "Duel Masters", które były istotną częścią dzieciństwa każdego szanującego się chłopca na moim osiedlu. Liczyły się tylko karty i piłka. Dobre czasy  :rolleyes:"

ySRz6HP.jpg

V miejsce - warna

"Zdjęcie zrobione nad Morzem Północnym, specjalnie z okazji konkursu podjechałem uzbierać kilka muszelek. Lada moment kończę Erasmusa, zaraz koniec sesji, i przymierzam się do Wiedźminów. Nie będę kręcił, o sadze nie wiem zbyt wiele - zdobyłem pierwszą i drugą część na Steam Summer Sale, a pierwsze z opowiadań "Ostatnie życzenie" czeka cierpliwie na kilka wolnych wieczorów. Dziki Gon dopełniłby moją kolekcję i zmotywował do nadrobienia braków.

Co do Letho z Gulety, którego imię widnieje na moim zdjęciu, to wybrałem go po przeczytaniu opisów postaci występujących w Dzikim Gonie. Można powiedzieć, że przypadł mi do gustu od pierwszego przeczytania. To dokładnie taki typ bohatera, w którego buty chciałbym wejść i przetrzepać skórę wrogów. No i jako jednej z dwóch osób udało mu się pokonać Geralta w pojedynku. To musi o czymś świadczyć, prawda?"

konkurs_jarock.jpg

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Klucze do gier powinniście znaleźć jutro na emailach przypisanych do konta na forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs, wiedźmin, dziki gon, misja, zadanie, cd-key

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych