Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
296 odpowiedzi w tym temacie

#281 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 05 March 2016 - 8:26

Ja prd pisalem posta i usunelo.... Krotko mowiac fajnie na poczatku. Potem gibusiarnia. Szczegolnie na meczu VP jak darli sie, ze zdobyli nasi fraga albo zaplantowali. A fn i tak rozwalalo xD Zalosne. Jeszcze jakis debil nawalal tymi gumowy palkami z rtv agd w siebie co dawalo dzwiek zabijajacy mojd uszy. A jak u was?

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#282 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 07 March 2016 - 11:38

Magia, nagle temat wrócił.

No panowie no to po IEM'ie. Jako, że był to mój pierwszy jak i pierwsza dla mnie większa taka impreza to postaram się opisać wrażenia.

Na pewno nauczka dla mnie. Lepiej wpaść szybciej o dzień, gdyż przyjechałem do Katowice w piątek koło 8 przez co wieczorem szybko byłem zmęczony. Lepiej już dopłacić za tą dodatkową noc w hotelu. Przyjazd po spodek (przy okazji genialna komunikacja miejsca) i wielkie zamieszanie gdzie iść i wgl. Następnie miła rozmowa z jakimś uczestnikiem i stanie z 30 min lub więcej w kolejce... okazało się, że w złej, gdyż były 2 bramki w 1 miejscu i jedna była dla osób z karnetem, a druga z wejściówką 1 dniową. Do tej 1 były po parę osób max, do drugiej parędziesiąt... Zgadnijcie w które stałem ,a w której powinienem...

Najpierw głód,więc szybkie poszukiwanie co można zjeść. Ogółem w spodku ceny masakrycznie wysokie, na szczęście na zewnątrz jak się szło do MCK już lepiej i nie raz się tam stołowałem (szczególnie Donutami). Ceny ujdą. Co do picia to jak mieliście rację- Redbull napój IEM :) Leciały co chwila i z dziennie piłem lekką reką z 4. No, a potem zaczęło się chodzenie. Ludzie życzliwi bardzo i to z sklepów i z "ochrony". Normalnie szło rozmawiać i się pytać, choć często nieprecyzyjni. Wielka szkoda, że sklep ESL miał takie problemy z ilością, gdyż chciałem na początku drugiego dnia kupić bluzę Fnatic to tych najdroższych już nie było. Potem jak czasem patrzyłem to tak samo coraz więcej rzeczy brakowało. No to chodzenie po stoiskach, liczenie na grę w jakimś turnieju (tu dla mnie wielki minus, kompletnie nie wiadomo gdzie są jakieś turnieje dla ludzi do grania, co chwila widzę że jest jakieś 5 vs 5 i nie wiadomo czy się trzeba zapisywać, czy czekać ani nic. Jak pytam to w 90% przypadkach info, że "grają turniej" i tyle. A w strefie Free to play area wgl porażka. Zapisałem się z kolegami jako 10 (na 24 miejsca). Mieliśmy o 13 grać. O 14 poszło info dopiero, że zapisało się 61 drużyn i będzie losowanie kto gra. Specjalnie kumpel wpadł szybciej by być szybko na zapisy i gówno to dało. Tak samo zwykłe wejście i granie tam średnie. Liczyłem, że jakaś komunikacja i wspólna gra, a tam słabo z tym. No trudno, poszliśmy do MCK i łażenie po stoiskach. Niestety nic nie zgarnąłem mimo dość długiego stania na paru, no ale życie. Kolega wyniósł czapkę i szalik. No i czas na mecze w CS. Tutaj zaczyna się robić ciekawej. Emocje są, miejsca jakieś złapaliśmy (co nie zmienia faktu, że ochrona powinna wypierdalać za zostawianie kurtek itp Ok jak zostaje nw z 3 osób 1 i powie, że "sorry tutaj siedzi X i Y, bo poszli po picie to dałem kurtki" ok nie ma problemu, ale czasem ktoś rzuca ubranie i wywalone. Najlepszy był dzieciak ,który jak wbilismy na 3 wolne miejsca z 4 powiedział, że on to wszystko zajął (miejsca całkiem puste). Niektórym się już w głowach przewraca. No dobra, ale jakoś siedzimy i jest git... aż do VP... Wtedy masakra. Zleciało się multum dzieci i piski, krzyki i wgl Jeszcze 12-latki sklinają na Fnatic xD Wgm nie impreza powinna być od 16/18 lat i tylko dla osób z biletami. TE latające dzieci strasznie psuły klimat. Szczególnie, że na każdych drzwiach do głównej sceny był obrazek, że CS GO od 18... Szkoda, że każdy ma wywalone. Dla mnie to największa rzecz do zmiany właśnie (a raczej 2). Dobra nie chce mi się już pisać. Jak wasze wrażenia? Jakieś pytania ?

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#283 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 07 March 2016 - 13:00

Dużo pisać chyba nie muszą, bo każdy wie, że będę chwalił IEM - jestem od niego już uzależniony.

Jeśli mam podsumować całą imprezę, to została ona perfekcyjnie zorganizowana. Ktoś nagle mi zaraz powie, że w 2015 lepiej trochę wyglądał harmonogram... Trochę się zgodzę, lecz trzeba przypomnieć, że na wszystkie problemy, które wynikły przed finałem.... Wszystko zostało ułożone perfekcyjnie (mecz do 4 w nocy, też był ciekawy :D :D :D :D).

W tym roku cały IEM wygrała scena.

To co zobaczyłem w samym spodku... To było cudo! Scena była epicka!

Sam opening zwalił mnie z nóg, nie wiedziałem czy płakać ze wzruszenia... Nie wiedziałem nic! Muzyka, światła... Te rzeczy zostają w pamięci i są zarazem najlepszymi wspomnieniami w życiu!

Jedyne uwagi jakie mam, to w tym roku zostawiona głośna muzyka na odliczaniu, brak "openingów" w finałach + zbyt mało efektów świetlnych podczas gry (światło dawało po oczach, ale dla "piękności" trzeba czasem i oczy poświęcić :)) + brak pakietu 4 red bulli :D.

Impreza jak dla mnie udana, jak co roku.

Zostało ponownie mi czekać rok, na ponowne trzy dni w raju!

Nie chcę w tym roku pisać jakiś długich tekstów... IEM jest czymś pięknym, kto był, wie o co chodzi... Kto nie był, niech żałuje i szykuje się do odwiedzenia takiej imprezy za rok.

Może jeszcze dziś udostępnię swoją ubogą relację zdjęciową - info dla zainteresowanych (czyli chyba tylko mnie :D).

No nic... Czas czekać teraz miesiąc na aftermovie i kolejne 12 miesięcy na IEM 2017.

Ja chcę już tam wrócić!

zjcsbr.jpg

• michi0987 lubi to

#284 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 08 March 2016 - 11:00

Wlasnie. To swiatlo w piatek mocno dawalo po oczach+ dupa z polfinalami. W sobote 1 mecz tylko, a w piatek do pozna. Akurat jak w piatek pol nocy nie spalem, bo droga :/

graphic.png

#285 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 08 March 2016 - 13:55

Powinni to inaczej rozwiązać, nawet mogli przecież te mecze w CS'a rozgrywać w MCK czy Audytorium, jeśli chodzi o grupowe starcia. Na pewno cieszyłyby się wielkim zainteresowaniem (większym niż Heartstone czy HoTS).

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#286 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 08 March 2016 - 17:21

Bylem na HS to sala byla w 80/90% pelna. Jakby tak grupowe dali to by trzeba ludzi wpuszczac 2 dni dluzej+ na cs wciaz by chodzilo multum ludzi.

graphic.png

#287 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 08 March 2016 - 17:28

Ja i tak będę się upierał, że 5 meczów przed widownią to zdecydowanie za mało. Ci co kupili premium, mają prawo być trochę zawiedzeni. 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#288 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 08 March 2016 - 17:33

Nie dało się inaczej ułożyć niczego w tym roku.

Zrozumcie, że w ESL nie pracują idioci... To co widzieliście podczas IEM, to perfekcyjne "wyjście z problemów", jakie objawiły się chwile przed przygotowaniem IEM Kato.

Ktoś się może pluć, że czegoś było za mało, za dużo... Może mieć w tym rację lub też nie.

Uwierzcie, że sam ESL wie co za rok lekko zmienić, poprawić.

W tym roku wiele rzeczy "poszło na przód", ale niestety też kilka do tyłu - organizacja o tym wie. Czasem niestety trzeba "coś poświęcić", aby całość wyglądała jak najlepiej :).

Spokojnie, IEM się rozwija - co rok to chyba widać :)>

#IEM2017 będzie czymś pięknym (jak każdy poprzedni IEM).

#289 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 08 March 2016 - 20:04

Scena Moba była za mała, na LoLa ludzie nie mogli wejść, stali w jakiejś chorej kolejce. Najgorsze było to, że jak wyszło się ze strefy do toalety, to potem nie dało się wrócić i trzeba było stać w kolejce, ofc ludzie mieli w dupie tę kolejkę i po prostu przechodzili na jej początek. Część się umawiała z ochroniarzem przy wyjściu (wejście i wyjście były w innym miejscu), że idą do toalety i za moment wrócą wyjściem. Z drugiej strony na HotSie nikt nie siedział prawie jak był na tej scenie.

Niepotrzebnie zamykali tak tę strefę, nie można było stać nawet gdzieś za nią i tak oglądać, bo albo było jakieś stoisko, albo zasłona kilkumetrowa.

• Śliwa lubi to

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#290 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 09 March 2016 - 22:52

Teraz czekamy na infografiki + aftermovie (zapewne okolice kwietnia) i temat zamykamy :P. Oczywiście potem otworzy się właściwy, IEM 2017 K....

A dziś temat zdjęć:

Wyróżnione zdjęcia z IEMu --->Kilk<---

CS GO IEM --->Kilk<---

SC2 IEM (WCS) --->Klik<---

LoL IEM --->Kilk<---

Moje zdjęcia z IEM : D --->Kilk<---

Zdjęcie zrobione przez ESL są piękne... Zdjęcie sceny z "pełnym oświetleniem" już wylądowało na moim pulpicie :)

Do niebawem! :)

#291 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 10 March 2016 - 15:39

Znajoma miała pokój w tym miejscu:

Spoiler

:)

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#292 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 21 March 2016 - 19:45

Pierwsze statystyki już opublikowane! :)

IEM_Katowice16_CSGO_Infographic_Final_-1

Teraz czas na całość imprezy i.... aftermovie!
    Kiedy pojawi się filmik? Powinien do połowy kwietnia :)*.

*Chyba, że ESL będzie robił film pełnometrażowy z IEM Kato, to może aftermovie pojawi się... w 2018?

PS: Jakby ktoś był wczorajszy, ESL oficjalnie z umową z Kato do 2019! :)

-------------------------------------------------------------------------

Info dzisiejsze :).
    Statystyki całego IEM!

IEM_Katowice16_Infografika.jpg

+ opis

Spoiler

Strona oficjalna IEM: --->Kilk<---

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 22 March 2016 - 18:22
    Info Info Info

• Hardkor i Śliwa lubią to

#293 mwrzyszcz

• mwrzyszcz
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 24 March 2016 - 15:50

(...)

Kim jest ten gość w 7minucie filmu z openingu? Jak się nazywa?

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 24 March 2016 - 16:55
    Długi cytat

#294 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 24 March 2016 - 16:55

What?

Michał Blicharz, dyro ESL, dzięki niemu mamy IEM w Polsce.

Główna postać naszej sceny.

#295 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 30 March 2016 - 8:03

haha właśnie przychodzę aby do Ciebie Himi napisać o infografikę z iem, a patrzę 2 posty wyżej i jest :P 

• Himiodzio lubi to

#296 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 April 2016 - 13:36

W oczekiwaniu na aftermovie, które będziemy mogli zobaczyć za kilk..... Dowiedzieliśmy się oficjalnie z nieoficjalnych źródeł :D o jednym z przystanków 11 sezonu IEM :).

IEM Korea 16-18 grudnia (na 100% grudzień, a sama  data jest w 90% pewna).

Wstępnie poszło info, że w Korei odbędzie się finał IEM ( :D :D), lecz oczywiście po chwili zostało wszystko wyjaśnione - będzie to finał danego regionu.

#297 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 25 April 2016 - 14:25

Jedziem tam :kappa:

graphic.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: IEM 2016 Katowice, To jest to!, ZłożyszSięZeMnąNaRedbulla, PrzepraszamCzyTuWolne?, GdzieMożnaKupićPiny?, KiedyFinał?, #IEM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych