Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

The Walking Dead Pytanie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 PoProstuKuba

• PoProstuKuba

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 10 May 2015 - 21:57

Cześć, witam :)
    Przejdę od razu do rzeczy. Chciałbym zacząć oglądać serial tdw. Nigdy nie oglądałem twd czy np. Gry o tron. Z tąd parę pytań.
    Czy jest możliwość oglądania serialu na telefonie? ( po szkole grywam w cs i w nocy mam czas :P zresztą mogę się mylić ale twd leci na HBO czy innym takim, jednakże nie posiadam go napewno. Chodzi mi o apke z wszystkimi odcinkami lub może ktoś ma jakiś kanał gdzie wrzuca.
    Gdzie mogę znaleźć wszystkie odcinki od pierwszego w wersji polskiej.
    Ile obecnie jest sezonów i co ile wychodzą nowe odcinki
    Pozdrawiam :D

#2 TheFizzor

• TheFizzor

Znawca

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 10 May 2015 - 22:22

Na stronie scs.pl(wpisz w google scs) sa wszystkie odc twd po polsku. Serial leci na kanale FOX. 5 sezon skonczyl sie jakies 2 miesiace temu. Lecial on w poniedzialki o 22. Nwm kiedy bedzie kolejny sezon i czy filmiki z tej strony bedzie sie dalo odtworzyc na telefonie
    • PoProstuKuba lubi to

#3 PoProstuKuba

• PoProstuKuba

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 10 May 2015 - 22:28

Dzięki wielkie za odpowiedź, posprawdzam sobie tą stronę :)

Edit. Nic z tego :( przy samym wpisaniu linku wyświetlają się artykuły o zamknięciu tego serwisu i kilku innych. Dokładnie 2 dni temu na wyborczej. Po wejściu na scs.pl wita nas napis The End ;) no nic szukam dalej

Użytkownik PoProstuKuba edytował ten post 10 May 2015 - 22:35

#4 Shevaral

• Shevaral

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 8
  • Napisano 11 May 2015 - 0:19

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." - propo napisu 

zostaje oglądać albo na bieżąco w telewizji albo na cda.pl

Użytkownik Shevaral edytował ten post 11 May 2015 - 0:19

#5 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 11 May 2015 - 1:30

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." - propo napisu [/size]

zostaje oglądać albo na bieżąco w telewizji albo na cda.pl

Albo torrenty, albo Netflix, albo Fox coś tam. Tylko, że to nie jest po polsku. Autor niech się uczy języków :kappa:

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#6 Kacper Parszewski

• Kacper Parszewski

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 6
  • Napisano 11 May 2015 - 5:09

Na CDA.pl też są odcinki

#7 MrAeers

• MrAeers

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 93
  • Napisano 11 May 2015 - 5:47

"Serwisy ekino.tv, iitv.info, scs.pl, filmmex.pl, streamo.tv, zalukaj.to, nonlimit.pl i hd3d.cc zniknęły z sieci. Policja zatrzymała cztery osoby, które zarabiały na nielegalnym udostępnianiu filmów i seriali." 

[...]

Podawałem tą informacje na SB.

#8 TheFizzor

• TheFizzor

Znawca

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 11 May 2015 - 13:01

To sorry za bledna odpowiedz. Nawet nie wiedzialem ze zamkneli te strony

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 May 2015 - 13:02

Ziggy - przecież pobierając z torrentów można mieć seriale po polsku. Wystarczy sobie napisy dodać. :)

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#10 Django

• Django

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 220
  • Napisano 11 May 2015 - 14:48

ewentualnie seansik.tv

#11 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY

• Napisano 11 May 2015 - 15:22

Ziggy - przecież pobierając z torrentów można mieć seriale po polsku. Wystarczy sobie napisy dodać. :)

Dla mnie to oczywiste ale niektórzy nie lubią lub nie umieją czytać :kappa:

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#12 PoProstuKuba

• PoProstuKuba

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 May 2015 - 17:47

Okej jakoś sobie radzę na cda. Już mam za sobą cały sezon :P narazie słaba jakość ale w drugim sezonie widzę jest hd :) dzięki za odpowiedzi, lecę oglądać :D
    Można zamknąć

#13 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 May 2015 - 18:29

Na torrentach masz nawet w FHD. :)

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#14 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY

• Napisano 11 May 2015 - 18:34

Na torrentach masz nawet w FHD. :)

Ba. Nawet widziałem w 2K :D

#15 PoProstuKuba

• PoProstuKuba

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 May 2015 - 19:21

A tam torrenty, nie każdy ma dobry internet :( a oglądam tylko.na tele :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych