Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Q&A LIVE godz. 17.00 z dnia 30.03.2013

Q&A

• Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 EmpireAnts98

• EmpireAnts98
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 30 March 2013 - 12:30

Drogi Rocku, mam do ciebie kilka pytań i liczę na to że dostanę na nie odpowiedź.

1.Czy miałeś kiedyś przyjemność grać w jakąś grę z serii "Sonic the Hedgehog"? Jeśli nie to czy mogę liczyć na to że w najbliższym czasie zaopatrzysz się w jakąś grę z tej serii o nagrasz z niej materiał? Bardzo mi na tym zależy ponieważ ta seria jest mało znana w Polsce, a zależy mi na tym żeby ją rozpowszechnić, ponieważ jest to bardzo dobra seria. Jeśli się zdecydujesz to gorąco polecam Sonic Adventure 2 HD.

2.W wielu Vlogach Porannych używasz pewnego spokojnego utworu muzycznego granego na fortepianie. Bardzo mi się spodobał ten utwór, ale nie znam jego nazwy. Stąd moje pytanie, jak nazywa się ten utwór? Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam.

#22 LudiGra

• LudiGra
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 14:37

Witaj Rocku ;)

Na wstępie chciałem życzyć wesołych i spokojnych świąt.

A teraz przechodząc do sedna sprawy czyli pytań do Twojego Live'a:

1) Czy pojawisz się na zjezdzie do którego pojawi się tutaj link - http://sphotos-e.ak....211431339_n.jpg

2) Jak tam projekt "playNext", wiem że jesteś już zapracowany i z grafikiem zapewne na najbliższe 5 lat :P ale pamiętam iż coś miało być....

3) Czy jest jakakolwiek szansa dotarcia do Ciebie? Pytam, gdyż wiem że mail jest sprawdzany przez Twojego znajomego i rzadko kiedy trafia do Ciebie każda wiadomość.

Z góry dzięki za jakieś odpowiedzi i życzę wiele dobrego

Ludi&Hewobi ;)

#23 Zeta

• Zeta
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 15:49

Rock, dlaczego przestałeś dodawać filmy z SimCity? Oraz jak wygląda sprawa z serwerami, nadal są błędy i problemy z grą czy też już to naprawili? Poleciłbyś tę grę?

#24 eugeniusz_geniusz

• eugeniusz_geniusz
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 15:55

Hej Remigiusz! Mam do Ciebie pytanie, mam nadzieje, że pokusisz się o odpowiedz  :).

1. Czy jest możliwośc, że spróbujesz gry w Dota2 ( a może nawet pare livów z widzami?). Polecam Ci tą grę, ponieważ obecnie jest to najlepsza MOBA na rynku, a na pewno najdolrzajsza w porównaniu do innych. Musisz spróbowac.

#25 mrrakzy

• mrrakzy
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:07

1.    Jakie masz oczekiwania co do nowego dziecka  Uber Entertaiment  Planetary Annihilation, i czy zamierzasz coś z niej ponagrywać.

2. Co sądzisz o całej zbiórce  na tą grę na Kickstarze, gdzie tworcy zebrali troche kaski :)

#26 Tomex

• Tomex
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:08

1.Czy jakbyś miał nagrywać jakąś serią to szukałbyś osób, które nie używają przekleństw czy które używają, a może jest Ci to obojętne?

#27 Zgrywek

• Zgrywek
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:21

Czy, i jeśli tak to w jakie, karcianki grałeś?

Jakie polecasz żeby zagrać?
    (chodzi mi bardziej o gry w realu, a nie na komputerze)

#28 Bogusz

• Bogusz
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:33

1. Rock, czy czekasz tak samo jak ja na premierę Nuclear Union, czyli drugą część Stalkera?
    2. Słuchasz dubstepu?

#29 eugeniusz_geniusz

• eugeniusz_geniusz
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:44

Rock co sądzisz o nowej darmowej produkcji od Blizzarda karciance Hearthstone: Heroes of Warcraft ? Wiemy ze uwielbiasz gry Blizzarda, lecz ta gra to zupełnie nowy krok dla blizza.

#30 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 30 March 2013 - 16:51

Rocku, czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy pytania które otrzymujesz są tylko po to by dostać się, być w tym filmiku na youtube, żeby nick był wypowiedziany przez Ciebie, żeby się tym chwalić? Co o tym sądzisz? Pozdrawiam.

#31 kazul978

• kazul978
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:52

1. Czy gdy chodziłeś do szkoły podstawowej biłeś się z jakimiś chłopakami czy omijałeś jakie kolwiek bójki ???

2. Co sądzisz o ułatwianiu sobie gry poprzez używanie różnych cheatów , hacków i kodów , co o tym myślisz i czy sam ułatwiałeś sobie tak gre ???

#32 n1qu

• n1qu
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 16:55

1. Czy utrzymujesz kontakt z duzo młodszymi od cb graczami? Chodzi o to że np. rozmawiasz z nimi na skype, ts ?
    2. Nie boisz sie, że w przyszłości twój syn będzie w jakiś sposób obrażany przez rówieśników bo jego "ojciec" wrzuca filmy na yt?
    3. Czy nie sadzisz, że dajesz zły przykład synowi siedząc całe dnie przed komputerem?
    4. Jesteś bardzo pozytywną osobą, w jakimś stopniu zazdroszcze twojemu synowi takiego nowoczesnego i fajnego ojca  :)

Pozdrawiam Mateusz!

#33 mrci

• mrci

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 30 March 2013 - 17:02

Witaj Rock!  Mam kilka pytań odnośnie YT:

1. Czy mój materiał, w którym użyłem intra z komercyjną muzyką jest w jakikolwiek  sposób narażony na usunięcie?

2. Czy nie uważasz ze dobry jakościowo materiał to połowa sukcesu? Moim zdaniem, kiedy oglądam materiał i widzę, że jest on dobry od strony technicznej, to uważam, że ktoś przyłożył się do tego, robi to z pasji za co łapie u mnie duży plus. Co ty o tym sądzisz? 

#34 Firod

• Firod
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 17:05

Co myślisz o ludziach z tattoos ? Znam ludzi, którzy sądzą, że ktoś z tatuażem to od razu kryminalista albo zły człek. (pytam bo właśnie zrobiłem i są różne opinie) Pozdrawiam i do zobaczenia w LoL'u ;)

#35 Rajvane

• Rajvane
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 17:05

Rock, jak myślisz dlaczego youtube przyjęło taktykę promowania już wypromowanych youtuberów? Jest wiele ciekawych kanałów, ale aktualnie żeby je znaleźć trzeba nad tym przysiąść.

Jak ma się w tych warunkach odnaleźć nowy youtuber który chce się w jakiś sposób pokazać?

#36 Rinves

• Rinves
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 17:08

Rocku, co z Play Next ? Czy masz zamiar kontynuować tę serię ? Może znajdziesz na nią jakiś nowy pomysł ?

#37 SavPlay

• SavPlay
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 17:09

Rocku, jak wygląda sprawa używania muzyki w filmach na youtube?

Wystarczy że w opisie podasz nazwę piosenki i wykonawce? słyszałem wiele teorii i nie wiem jak jest ;/

#38 Dzonsi99

• Dzonsi99
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 17:10

Na kogo koncert z wielką chęcią byś się wybrał ?

#39 Domieg

• Domieg

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 5
  • Napisano 30 March 2013 - 17:11

[P] Rock czy używasz efektów specjalnych w adobe premiere

#40 Hawaj

• Hawaj
    • Użytkownik