Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Q&A LIVE godz. 17.00 z dnia 30.03.2013

Q&A

• Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 29 March 2013 - 20:59

Q&A LIVE godz. 17.00 z dnia 30.03.2013

Zadawajcie pytania w formie postów :)

http://www.youtube.c...k?v=vlbwW9BDyzs

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 29 March 2013 - 23:05

1. Uprawiasz jakieś sporty poza e-sportem? :)

2. Dlaczego nie było filmu "Premiery Marzec 2013"? Tak wiem, jest notatka w kalendarzu dotycząca tego, kiedy wyjdzie dana gra, jednak bardzo fajnie było oglądać gdy opowiadasz coś o tych najlepszych tytułach.

3. Ile czasu minęło, aż liczba widzów na Twoim kanale Cię zadowoliła?

4. Jak myślisz, czy dałbyś radę wybić się ponownie, gdybyś teraz miał zacząć wszystko od nowa, w ogóle nieznany, bez żadnych znajomości, z 0 subskrypcji?

Użytkownik TheGlocKPL edytował ten post 30 March 2013 - 16:30

• Łukasz Łodyga lubi to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 chomik

• chomik
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 29 March 2013 - 23:07

Zamierzasz pokazywać gry bardzo niszowe? Czy nie chcesz robić konkurencji Wonziowi?

• YooMan95 lubi to

#4 MrTelepathy

• MrTelepathy
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 29 March 2013 - 23:09

Rocku co myślisz o tym aby prowadzić tak jakby top listę Twoich ulubionych utworów, miesięcznie lub tygodniowo ? :) Pozdrawiam

#5 Rhobar5

• Rhobar5
    • Użytkownik

• Napisano 29 March 2013 - 23:09

Jakie były twoje początki na youtube? Pierwszy film i pomysł na coś takiego? Pozdrowienia dla Ciebie i całej rodzinki :D

#6 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 29 March 2013 - 23:16

1. Rock czy będą w najbliższym czasie live z Dota 2? 

2. Minecraft - kreatywne narzędzie czy zabawka dla dzieci? Wielu ludzi uważa tą grę za to drugie ograniczając swoje doświadczenie do trybu singleplayer lub do serwerów gdzie tworzone są prawie wszędzie przepiękne "głowice z mlekiem". Ja osobiście uważam Minecraft za bardzo potężne narzędzie do tworzenia dużych trójwymiarowych budowli. (oraz rekonstrukcji) A gdy komuś brakuje detali w budowlach zawsze można zainstalować little block mods i tworzyć przepiękne wzory z milionów bloków na bardzo małej powierzchni.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Szkapa

• Szkapa

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 25
  • Napisano 29 March 2013 - 23:22

Rock'u, czy pracujesz? Jeśli tak, to po co, w końcu możesz żyć z tego co robisz najlepiej w sieci.

Jak myślisz co przyniosło Ci największą sławę na Internecie?

Czemu tak rzadko grasz w LoL'a?

Czy zamierzasz nagrywać "Do końca świata i jeden dzień dłużej"?

• Łukasz Łodyga lubi to

#8 Kajdzin

• Kajdzin
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 30 March 2013 - 0:15

Hej Rock!

Na jaką grę czekasz w tym roku najbardziej z gatunku MMO?

#9 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 30 March 2013 - 0:46

Hej,

Wiem, że słuchasz cięższych brzmień. Jak wiadomo kultura metalowców/rock'manów opiera się także w głównej mierze na ubiorze. U Ciebie można zauważyć, że nie zwracasz na to większej uwagi. Mam do Ciebie w związku z tym kilka pytań:

1. Co sądzisz o długich włosach? Miałeś kiedyś takowe? Myślisz, że jest to absolutny obowiązek dla osoby słuchającej takiej muzyki?

2. Uważasz, że taką muzykę ma się w sercu i ubiór nie ma większego znaczenia?

3. Wymieniłbyś kilka zespołów które najbardziej zapadły Ci w pamieć i wpasowały się w Twój gust?

4. Kto zaraził Cię muzyką rock'ową/metalową?

Myślę, że to na tyle. Mam znacznie więcej pytań ale liczę się z tym, że będzie ich tutaj masa i nie miałbyś czasu na odpowiadanie jednej osobie. Może chciałbyś dodać coś od siebie na temat owej subkultury i muzyki?

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#10 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 30 March 2013 - 1:14

Witaj panie Rocku.

Mam dwa szybkie pytania:

-Oglądałeś może serial "Breaking Bad", jeżeli tak to co o nim sądzisz ?

-Co sądzisz o kanale YT pana Mariusza "Max" Kolonko?

#11 lloydsDS

• lloydsDS

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 30 March 2013 - 2:46

Witam

Drogi Rocku, czy myślałeś może kiedyś nad tym, aby napisać jakąś książkę np. SCI-FI ?
    Czytanie książek samo w sobie kształtuje ludzką wyobraźnię, a jak dojdą do tego przepiękne gry typu MMO, piękne krajobrazy, postacie i historie.
    Słuchając Twoich vlogów bądź opowiastek człowiek siada zaciekawiony i chce więcej, jesteś dobrym mówcą, myślę, że czas to przełożyć na papier.

Co sądzisz o tym pomyśle ?

Pozdrawiam Ciebie i całą rodzinę.

#12 Tomex

• Tomex
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 6:25

Planujesz jakieś nowe serie Rock&Rojo?

#13 Ghostrider8626

• Ghostrider8626
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 6:34

Witam Cię bardzo serdecznie.

Mam takie pytanie do Ciebie: Co sądzisz o wojnie PC vs KONSOLE ?? Czy wogóle ma taka wojna sens ??

P.S: pozdrowienia dla Całej twojej rodziny i wesołych świąt :)

#14 Din_Winter

• Din_Winter
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 9:17

Drogi Rocku :)
    Jak ktoś wyżej napisał jesteś fanem dobrej, prawdziwej muzyki, czyli rocka i metalu, w związku z tym z pewnością słyszałeś o BON JOVI , w tym roku wydali nową płytę, i pierwszy raz zawitają do naszego kraju, i dlatego moje pytania

Czy słuchałeś tego zespołu?
    I czy wybierasz się na ich koncert w Polsce (Gdańsk PGE Arena coś koło 19 :D )

Jeśli tak, to do zobaczenia w Gdańsku :)
    Pozdrawiam ;)

#15 Siweek

• Siweek

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 30 March 2013 - 10:17

Witam Rock !

Chciałbym się dowiedzieć, czy planujesz jeszcze jakiś odcinek lub jakiegoś streama z Diablo III ?

P.S : Chciałbym podziękować Ci za to co robisz. Dzięki Tobie u mnie na półce pojawiło się kilka genialnych produkcji, między innymi Diablo III, stąd też moje zainteresowanie tą grą. 

Dziękuję i pozdrawiam !                                                                                                       

#16 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 30 March 2013 - 10:24

1. Rock czy umiałbyś wymienić jakąś grę, gdzie soundtrack spodobał Ci się tak mocno, że słuchałeś go na długo po ukończeniu gry i nadal sięgasz po niego bardzo często?

2. Drugie pytanie nie gamingowe, mianowicie czy gdyby ktoś zaproponował Tobie (Rojowi również uprzedzając pytanie) wycieczkę do Czarnobyla to chciałbyś pojechać?
    P.S Takie wycieczki są organizowane.
    Pozdrawiam i życzę wiele sukcesów.
    Sławek

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#17 harosPL

• harosPL
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 10:44

1. Czy masz/miałeś jakieś inne zainteresowania nie związane z grami video ?

2. Czy będziesz jeszcze robił filmy z Left 4 dead 2 ?

#18 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 30 March 2013 - 10:52

Hej Rock,

-Czy tylko taka forma Q&A będzie teraz obowiązywała? Myślę że rozmowa z tobą jest lepsza niż jednorazowe pytania choć wiem że jest to bardzo trudno ogarnąć na TS bądź Skype.

- Może fajnie było by się spotkać z widzami na jakimś boisku czy do Piłki nożnej, czy do Koszykówki i pograć większą liczbą ludzi jakiś turniej. Myślę że natłoku ludzi by nie było bo nie każdy mieszka We Wrocławiu (nikt raczej dojeżdżać nie będzie), a była by to fajna, a przede wszystkim aktywna interakcja z widzami/fanami. ;)

Pozdrawiam

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#19 Mizerykordia

• Mizerykordia
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 11:18

1. Czy grasz jeszcze w jakieś gry poza tymi na youtubie i twichu ? Jeśli tak to w jakie? 

2. Co sądzisz o graczach którzy piracą gry bo nie mają pieniędzy na legalny zakupienie ich ?

3. I ostatnie pytanie : Jaka na daną chwile jest twoim zdaniem najlepsza gra 2013 roku ? 

#20 młodYbeema

• młodYbeema
    • Użytkownik

• Napisano 30 March 2013 - 12:15

Czy będziesz nagrywał Gears of War Judgment ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych