Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Uporczywi oglądacze i banowanie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cody122

• cody122
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 27 February 2015 - 12:28

Witajcie. Od jakiegoś czasu streamuje i jest wszystko w porządku, aczkolwiek trafiła mi się grupa zwyczajnych hejterów. Ludzi, którzy nie mają  żadnych perspektyw na przyszłość i mówiąc kolokwialnie - robią sobie bekę ze wszystkiego, wiadomo. No i pytanie co zrobić? Bo wiem - ignorować, ale tak czy siak psuje to wizerunek mojego kanału. Ja na przykład bym miał dziwne odczucie gdybym pierwszy raz wbił na jakiegoś stream'a i widział na czacie bezsensowne i mega bezwartościowe komentarze, czasami poniżające.

Oczywiście można takich banować, ale ci i tak zrobią nowe konta. Nie mam dwóch monitorów więc bym musiał co chwilę wychodzić z gry do pulpitu, ale za to mam komórkę / tableta, na którym chętnie chciałbym takie osoby banować, ale nie wiem czy da się tak na androidzie. Można też poszukać moderatorów, ale i oni nie zawsze będą na twoje zawołanie.

Proszę o pomoc, każda się przyda. :)

#2 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 27 February 2015 - 14:48

Jest chyba cos takiego, ze jak ustalisz sobie zakazane slowa to automatycznie jest za to kara, nie wiem ani jak sie to nazywa, ani jak to zrobic. Kojarze tylko ze jest cos takiego. Z tego co pamietam Rock mial ustawione "kiedy" jako zakazane slowo;D

#3 TheWajper

• TheWajper
    • Użytkownik

• Napisano 27 February 2015 - 14:55

Wiele by musiał oddzielać spacją, więc to trochę mała ochrona przeciwko takim. :/

Użytkownik TheWajper edytował ten post 27 February 2015 - 17:07

#4 cody122

• cody122
    • Użytkownik

• Napisano 27 February 2015 - 17:09

No właśnie, przydałyby się inne pomysły. :/

#5 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 27 February 2015 - 18:05

Przesiądź się na Hitboxa - zbanuj na IP + ustaw sobie kilkadziesiąt popularnych wyzwisk do autofiltru. Nie musisz mieć do tego bota - po prostu klikasz na trybik i dodajesz słowa z odmianami.

#6 cody122

• cody122
    • Użytkownik

• Napisano 27 February 2015 - 18:33

Kurczę, od dłuższego czasu robię to wszystko na twitchu, szczerze nie widzi mi się przenoszenie się. W ostateczności - może. :/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych