Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Battlefield 4

Battlefield 4 Bf 4

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 27 March 2013 - 23:55

Animacja zabijania nożem została poprawiona jako iż teraz widać jak perfekcyjne dłoń chwyta nieśmiertelniki wroga i zrywa mu je z szyji. W BF3 było z tym związane kilka bugów (Np. nieśmiertelnik nie pojawiał się w dłoni lub ręka przenikała przez szyje wroga)

#22 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 59
  • Napisano 28 March 2013 - 9:26

To i tak dobrze im idzie z poprawianiem noża w serii Battlefield :). W Bad Company 2 nie wiem czy zauważyliście, ale nuż tam był strasznie zbugowany. Zabijanie z kosmicznych odległości, wbijanie noża w powietrze oraz wszystkie tym podobne, to chleb powszedni  w bad company 2. Tak więc trzeba się cieszyć i  radować że sukcesywnie, krok po kroku, powolutku robią nóż coraz to lepszy :).

#23 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 9
  • Napisano 28 March 2013 - 17:36

Chyba co niektórzy spodziewali się rewolucji, a zapowiedziana była ewolucja. Zbyt wygórowane oczekiwania wobec gry, którą tworzono 2 lata i teraz będzie marudzenie. BF 3 ma dobry multi, ale brakowało kilku usprawnień i dostajemy je w BF 4, albo jak kto woli BF 3.5. Twórcy postawili na sprawdzone metody i powoli rozwijają serię, chyba nikt się nie spodziewał jakichś nowych pojazdów z kosmosu i broni z marsa. Szczerze powiedziawszy wolę takie małe zmiany, niż zmianę totalnie całej serii w coś innego. Ludzie i tak kupią, bo mają w nowej odsłonie więcej bajerów, z fifą jest podobnie, ludzie kupują ją co roku, a nie zmienia się przecież zbyt wiele. EA dobrze zrobiło nadal wspierając poprzedniczkę, jeżeli komuś się nie podoba, to pozostanie przy BF 3 i sprawę mamy z głowy, bo naprawdę nikt z was pieniędzy nie zdziera, nikt wam gry nie karze kupować, ani nie odłącza serwerów trójki, wy sami sprawiacie problemy, bo wiecie, że i tak większość przejdzie na czwórkę  :)

#24 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 08 April 2013 - 10:48

LINK

Nie wiem czy widzieliście, ale w Battlefield 4 ma pojawić się kusza 0_o (link wyżej do informacji). Kurcze, bardzo "ostre" posunięcie według mnie, bo jak źle to rozegrają, gra może dużo przez takie wyjście stracić. Nie wyobrażam sobie biegać po mapie z Battlefield'a z kuszą :/.

#25 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 08 April 2013 - 13:59

Ten artykuł nie mówi nic o BF4 tylko o dodatku Aftermath do BF3.

#26 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 08 April 2013 - 14:51

O kurza łapa... rzeczywiście. Przeglądałem wszystkie artykuły z Battlefield'a 4 i nie zwróciłem uwagi z jakiego BF'a ten artykuł jest. To przepraszam za zamieszanie :).

#27 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 10 April 2013 - 11:21

Tak jak myślałem BF 4 sprzeda się lepiej niż BF 3, a PRE-ORDER już sprzedał się 3 razy lepiej :) Ja jeszcze niestety nie zamówiłem swojego zestawu, a wy?  ;)

#28 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 10 April 2013 - 13:54

Ja biorę po premierze(lub troche przed, zależy kiedy kupie PS3) bo mam dostęp do bety, przekonam się czy to nie będzie fail a nie gra.

Posted Image

Posted Image

#29 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 10 April 2013 - 15:50

Chyba każdy czeka na coś konkretniejszego z multi, sam osobiście czekam na wymagania, które będą z pewnością przeszkodą, dlatego czeka mnie zakup nowego blaszaka. Piszcie co sądzicie o dużej przedsprzedaży i, czy już macie odłożone pieniążki na nowy sprzęt  :D

#30 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 10 April 2013 - 20:42

Ja jestem ciekawy, co zrobią z multi ? Coś zmienią ? Czy tylko zrobią upg "starego".

#31 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 10 April 2013 - 21:52

Nie spodziewał bym się rewolucji, a ewolucji. Kilka poprawek, większe mapy, nowe bronie, pojazdy, może poprawią irytujące bugi z 3, ale pozostaje jeszcze bitwa morska, która może być ciekawa. Mam tylko nadzieję, że twórcy nie postawią tylko na pojazdy i dadzą też pograć piechocie :)

#32 Kosuke

• Kosuke
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 May 2013 - 18:59

Witam Wszystkich

Mam jedno pytanie... wie ktos kiedy wyjdzie Beta Battlefielda 4?

#33 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 21 May 2013 - 19:05

Zapewne miesiąc przed premierą jako iż 2 tygodnie przed premierą gra idzie do tłoczni.

#34 dymolpc

• dymolpc

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 21 May 2013 - 19:59

śmieszą mnie opinie, że większość graczy jednak zostanie przy bf3, niby czemu?

#35 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 21 May 2013 - 20:16

Osobiście kupię BF'a 4 pewnie w dni premiery. Ale nie jestem tak napalony jak na trójkę która wnosiła dosyć sporo zmian pod względem gameplay'a i grafiki. Tutaj mamy trochę odgrzewanego kotleta. Jak dla mnie DICE/EA popełnia błąd wydając nowego BF'a tak szybko. Nie nacieszyli się jeszcze gracze podstawką, dodatkami a tutaj na horyzoncie kolejna odsłona. 

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#36 Logiczny

• Logiczny

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 8
  • Napisano 21 May 2013 - 20:40

Na pewno gracze nie odejdą od BF3 - bo grywalność, którą zapewnia nam battlefield 3 jest niesamowita a 4 ma większe wymagania + cena ...

#37 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 22 May 2013 - 11:22

Oficjalnie: "produkcja DICE ukaże się 29 października... na PC, Xboksie 360, PlayStation 3, Xboksie One oraz PlayStation 4".

#38 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 22 May 2013 - 13:01

Gra na pewno osiągnie sukces i na pewno się sprzeda, to jest pewne. Taka jest dzisiaj moc hajpu. Nie ważne jak słabo, niedokładnie, bez ładu zrobisz grę - jeżeli przynajmniej jedna jej część była epicka, to ludzie jak zombie z podpalonym tyłkiem kupią. Nie mówię, że czwórka będzie zła czy tragiczna. Na pewno i w 100% tragiczna będzie polityka EA opierająca się o umieszczenie pewnej ich męskiej części ciała w pewnej części ciała graczy, doskonale wiecie, co mam na myśli.

Przeraża mnie taka polityka, gdzie jeszcze nie ukończono prac nad częścią III, a już ma się w studiu grywalną część IV :P Również jeszcze nie skończono wydawać wszystkich DLC do części III, a już były gotowe DLC do części IV.

Ja na pewno kupię BF4, mogę sobie pozwolić na kupowanie wielu najnowszych gier w miesiącu premiery. Ale wiecie, co? Zastanawiam się nad vlogiem pokazującym jak wycinam sobie logo EA z instrukcji do gry i podcieram sobie nim tyłek. Tak wielką mam nienawiść do polityki EA <_<

Jeżeli chodzi o koszty i premierę - sądzę, że będzie ponownie. Czyli cena 150 zł, w tym pierwszy DLC, by po pół roku wydać pakiet premium DLC za kolejne 150 złotych. Pay to play and pay again.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Battlefield 4, Bf 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych