Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Battlefield 4

Battlefield 4 Bf 4

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 59
  • Napisano 27 March 2013 - 8:40

Witam wszystkich. 

Ja już obejrzałem nowy materiał z battleifield'a 4 który trwa aż 17 minut i powiem wam że daje radę, ale spodziewałem się deczko czegoś więcej.

Zapraszam do dyskusji na ten temat :).

Edit:

Chociaż nie, jak obejrzałem drugi raz to już nie jestem zaspany i dostrzegam więcej niż wcześniej :). Będzie ciekawie, frostbite 3 jest cholernie realistyczny, a jeżeli mapa na filmiku będzie mapą multi, bo będzie coś świetnego :D.

#2 L3ikmer

• L3ikmer
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 27 March 2013 - 9:43

Jakieś 20 minut temu obejrzałem TV Spot jak i gameplay. Cóż, mi się bardzo podoba, silnik pokazuje na co go stać. W sumie najbardziej spodobały mi się "ptaki" latające nad miejscem docelowym. Bajecznie to wyglądało. ;) Nie wiem za dużo co napisać:P

#3 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 9
  • Napisano 27 March 2013 - 10:37

To Frostbite 3  :P Ogólnie dobrze to wygląda, ale jeszcze za mało konkretów i dobrze, że nie dodali płci pięknej (Bez urazy panie), bo już widziałem jak biega po serwerze 40 kobiet  :D

#4 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 27 March 2013 - 10:51

A tak pomyliłem się i już poprawiłem :). Ale śmiesznie byłoby gdyby po mapie na multi latały Panie RAMBOOO :P.

#5 Szkapa

• Szkapa

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 25
  • Napisano 27 March 2013 - 11:36

Według mnie jest to przesadzone o wiele. Taki mod Battlefield 3. Dice zrobiło to tylko po to, żeby zarobić. Smutne.

m5iu3isqocye.jpg

#6 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 27 March 2013 - 11:53

No wiesz, to jest dopiero jeden gameplay, zobaczymy ile się zmieni do czasu wydania gry. Twoje odczucia mogą być słuszne, ale wszystko się może zmienić. Pamiętajmy że jeszcze trochę czasu do premiery jest :).

#7 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 9
  • Napisano 27 March 2013 - 12:06

BF 3 odniósł wielki sukces, więc wystarczyło go tylko podrasować i tak właśnie postawiono na trochę lepszą grafikę, ulepszony system zniszczeń i pomniejsze nowinki technologiczne (Wpływ wiatru itp). Dobrze, że nie przenieśli całej serii o 1000 lat do przodu, bo walczylibyśmy na miecze świetlne  :D Poczekajmy na więcej materiałów i beta testy, a wtedy osądzimy.

#8 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 27 March 2013 - 12:45

Jakoś to wygląda.... Zobaczymy...

Ja i tak kupuje :)

• Smuggler lubi to

#9 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 27 March 2013 - 13:21

"Battlefield 3 wykorzystywał tylko 20-30% silnika... Battlefield 4 użyje aż 70%" sraka a nie 70%... nie zmienili wyglądu broni, nadal wyglądają na krótkie zabawki (najbardziej ten shotgun z gameplay) pod tym względem wygrywa CoD.

Jeżeli ktoś był spostrzegawczy to zobaczył że ruchy broni wyglądały tak jakby grali na PS3 jednak po podejściu do żołnierza aby mu odciąć noge było naciśnij E a potem naciśnij F więc jak dla mnie to ten cały "gameplay" to jeden wielki skrypt udający konsole i wsadzony w PC (po to aby nabrać ludzi że tak super to wygląda np na PS3)

Ciekaw jestem jak będzie wyglądał nowy CoD... Dla ciekawskich filmik w którym typ podobno od wiarygodnego informatora podaje info o nowym CoD "Ghosts"

https://www.youtube.com/watch?v=hQBprYUW3gk

Posted Image

Posted Image

#10 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 27 March 2013 - 13:47

Mi to wygląda na DLC do SP.

Jak powiedział kolega wyżej, bronie wyglądają tak sobie, jak już było wspomniane na tym polu wygrywa CoD, jeszcze ten podwójny celownik.

Postać ma cały czas broń przy twarzy, fajnie by było jakby od czasu do czasu w jakichś przerwach na gadanie (np. okolice 5:30) pomachał trochę tą bronią jak jego koledzy ze składu.

WH (WallHack), ciekawe jak to jest wytłumaczone, że nad przeciwnikami są trójkąciki.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#11 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 27 March 2013 - 13:50

@up ten WH to pewnie ten sam system co w multi Bf3 jednak dziwi mnie to że oznacza nawet osoby za przeszkodami.

Posted Image

Posted Image

#12 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 27 March 2013 - 14:01

[...] jednak dziwi mnie to że oznacza nawet osoby za przeszkodami.

Właśnie o to mi chodzi.

Dumna i Bogata Polska!

#13 Logiczny

• Logiczny

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 8
  • Napisano 27 March 2013 - 14:37

Pierwsze wrażenie, jeżeli chodzi o grafikę - bardzo pozytywne. 

Ale uważam, że jednak większość graczy pozostanie przy BF3  ... ciężko będzie 'przebić' BF4 sukces swojego poprzednika. 

#14 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 27 March 2013 - 15:23

Trzeba podkreślić że kiedy mówią że silnik Frostbite 2 jest wgorzystywany o 40% bardziej w BF4 niż w BF3 to nie mają na myśli koniecznie grafiki. W Filmie z BF4 możemy zobaczyć że animacje postaci zostały dopracowane o jakieś 50%, tak samo jak i modele postaci, fizyka oraz efekty cząsteczkowe.

#15 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 27 March 2013 - 15:52

[...] silnik Frostbite 2 jest [...]

Frostbite 3 *

Tutaj omówienie tego GamePlaya przez Rocka i Roja:

http://www.youtube.com/watch?v=LVplP5l1sTg

Dumna i Bogata Polska!

#16 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 27 March 2013 - 18:08

Fuzzik to nie jest Frostbite 3. To jedynie ściema. Jeszcze miesiąc temu, DICE chwaliło się jak to "wycisnęło" więcej z Frostbite 2. Postanowili więc nazwać go Frostbite 2.5... "Ale czekaj, przecież jak jest to 2.5, to ludzie mogą pomyśleć, że BF3 zrobiliśmy na "odwal się".... Nazwijmy go Frostbite 3 !".

Zapewne tak to wyglądało :)

W 1 miesiąc zrobić nowszą wersje silnika ? Ciekawy stosunek myślenia....

#17 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 27 March 2013 - 19:20

Szczerze, oglądając ten materiał czułem się jakbym oglądał bf3, poza zmienionym hudem nie ma jakiś większych zmian, ale to tylko moje zdanie ;).

#18 ps3user

• ps3user

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 27 March 2013 - 19:44

Dla mnie szykuje sie BF 3.5 no ale miejmy nadzieje ze sie myle...

#19 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 27 March 2013 - 20:01

Warto dodać że jeżeli cały single jest taki jak ten 17 minutowy urywek to DICE poszło po rozum do głowy i zaczęło wzorować się na singlu CoDa (dynamika i ciągła akcja)

Posted Image

Posted Image

#20 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 27 March 2013 - 23:05

Pewnie i tak kupię ale filmik mnie nie zachwycił. Widzę tutaj poprawionego pod względem grafiki BF'a 3 i nic więcej. Fakt, animacje postaci, twarzy są na prawdę niezłe ale w multi możemy tego nie zauważać w ferworze walki. Odnoszę wrażenie, że gameplay dla onanistów graficznych. Wymagania zapewne podskoczą raptem o 5-10%. Chyba, że twórcy specjalnie obciążą engine aby ludzie kupowali nowy sprzęt, ale byłoby to niewybaczalne i mało prawdopodobne. Najbardziej dobiła mnie identyczna animacja zabicia nożem. Prawda, jest dobra to po co zmieniać ale kurde, identiko? Po co w singlu zabijając gościa zabiera mu nieśmiertelnik? 

Nie spodziewałem się wypasu kiedy zobaczyłem, że gra jest robiona na X360 i PS3. Myślę, że dopiero BF5 pokaże coś na prawdę nowego kiedy będzie robiony również na konsole nowej generacji.

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Battlefield 4, Bf 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych