Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Aplikacja Ja, Rock na Androidzie 4.2.2. (tablet)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 VanGraff

• VanGraff
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 19 January 2015 - 13:27

Witam wszystkich!

Piszę z problemem dotyczącym aplikacji Ja, Rock,

A więc kiedy chcę odpalić stream na tablecie z Androidem 4.2.2. wyskakuje mi info o nieaktualności Flash Playera, który jednak jest aktualny,

druga sprawa to zainstalowania wtyczki Adobe flash player, która równa się temu powyżej.

I tutaj prośba o wytłumaczenie mi jak ogarnąć live =D

Dzięki z góry

Pozdrawiam
    Graff

• ThomasKn lubi to

#2 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 19 January 2015 - 13:53

http://download.macr..._player_ics.apk

To jest ostatnia wersja i sprawdzam czy ta jest zainstalowana, może masz jakiś przerobiony apk i może to nie działać.

Najlepszym wyjściem jest aktualizacja Androida do 4.4 lub 5.0.

Niedługo będę robił nową wersję to się temu też przyjrzę przy okazji, aczkolwiek nie wspieram Live dla starszych niż 4.4 i nie gwarantuje że będzie działać, Adobe nie updatuje już tej wtyczki od dawna.

btw przeniosłem temat, wrzucajcie takie rzeczy w ten dział to dostanę powiadomienie i jest dużo większa szansa że odpowiem.

• ThomasKn lubi to

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#3 Hvba111

• Hvba111

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 19
  • Napisano 19 January 2015 - 18:30

Witam, też mam problem z live, też na 4.2.2. U mnie flash sie zainstalował ale jak wlaczam live przez ja rock i jest streamowany z hitboxa to mi sie nie włączy, nie wyskakuje zaden błąd, po prostu czarny ekran. Natomiast jeśli streamowane jest z twitcha to mi normalnie go wczytuje ale wywala do pulpitu jak tylko pojawi sie reklama. Przez aplikacje hitboxa wczytuje bez problemu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych