Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Heart of Thorns - DODATEK DO GW2?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 07 September 2015 - 21:47

Tak trudne jak zwycięstwo na WvW na Blacktide? :D

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#22 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 07 September 2015 - 21:53

Nie wiem, nie gram WvW :P

W ogóle ten tryb prezentuje się dość słabo.

PvP - system lig, nowe tryby.

PvE - raidy

A WvW coś bez szału.

KlcuKSx.png

#23 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 08 September 2015 - 0:54

Robią jakieś zmiany na WvW, zobaczymy jak to wyjdzie.

• CzarnyCygan lubi to

Dumna i Bogata Polska!

#24 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 November 2015 - 16:40

We wtorek ruszają raidy :)

KlcuKSx.png

#25 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 11 November 2015 - 16:56

Xar, domyślam się, że już spędziłeś sporo godzin w dodatku. Warto kupować? Jak sprawdza się nowa klasa?

Dumna i Bogata Polska!

#26 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 November 2015 - 17:44

Nową klasą jeszcze nie grałem, ale walczyłem z revenantami w PvP i dają radę. Poza tym mają efektowne skille (pod względem wyglądu) :)

Odnośnie tego czy warto, to jak dla mnie zdecydowanie tak. IMO to jest obecnie najllepsze MMORPG :) Gram od preiery (2012) i nie planuję w najbliższym czasie tego zmieniać. Nie widzę jak na razie godnego następcy GW2.

Gra się cały czas bardzo fajnie rozwija. Opłaca się w to pykać chociażby dla samego PvP, które jest zrobione bardzo dobrze, bo tryby PvE / PvP / Mass-PvP zostały tutaj rozdzielone. Nie to co w innych MMORPG'ach z pseudo PvP, gdzie nic się nie trzyma kupy i granie PvP przypomina bardziej grindowanie itemów... Zero profesjonalizmu.

A sam dodatek, no to hm... Jest dużo nowej fabuły, specjalizacje, guild halle, poza tym rozwija się masteries. Dali nowy tryb w PvP. No ale to wszystko jeszcze nic, bo we wtorek mają ruszyć raidy, a później ligi w PvP ;) I to właśnie na to czekam. Bo generalnie w GW2 robię głównie 3 rzeczy. Rozwijam gildię, pykam PvP, no i robię PvE, jeśli jest tam coś nowego do zrobienia. A gdy nie ma, wracam do 2 wcześniej wymienionych rzeczy (gildia i pvp) :) Więc jak dla mnie dodatek spoko, ale wciąż niepełny, bo w PvP brakuje lig, a w PvE jest nowa fabuła, ale brak raidów.

Użytkownik Xar edytował ten post 11 November 2015 - 17:55

KlcuKSx.png

#27 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 11 November 2015 - 17:56

hola hola hola, wyczuwam tutaj bluźniercze zapędy. Jedynym królem mmorpg był, jest i będzie WoW.

Co nie zmienia faktu, że dodatek kupiłem ale ta gra to nadal GW2 pograłem z 5-6h i jakoś moja prawa dłoń nie chce kliknąć w ikonkę tej gry.

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#28 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 November 2015 - 18:00

Co do WoWa, grałem w ten tytuł bardzo długo i chcąc nie chcąc w końcu mi zbrzydł. Obecnie trudno go niestety nazywać królem - prędzej emerytem. IMO ta gra się już skończyła i lepiej mieć dobre wspomnienia, niż katować to na siłę i patrzeć jak bardzo twórcy nie mają już na nią pomysłu.

Już nie mówiąc o jego słabym PvP... W takim GW2 w pół roku (albo i krócej) pojawia się wiecej profesjonalnych turniejów PvP, niż WoW zrobił przez te wszystkie lata odkąd powstał. To już nie ta liga. WoWowi pozostał już tylko chwytliwy tytuł... i dobre trailery.

Co nie zmienia faktu, że dodatek kupiłem ale ta gra to nadal GW2 pograłem z 5-6h i jakoś moja prawa dłoń nie chce kliknąć w ikonkę tej gry.

Hm, najpierw to polecam zadać sobie pytanie "Co chcę w tej grze robić?"

Co lubisz itp. PvP / Mass-PvP albo PvE, a kiedy będziesz już wiedział, znajdź sobie odpowiednią ekipę/gildię i graj z nimi :)

Użytkownik Xar edytował ten post 11 November 2015 - 18:04

KlcuKSx.png

#29 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 11 November 2015 - 19:15

Co by nie mówić, WoW to potężna marka, promowana i rozwijana przez wiele lat. W prawdzie sam w niego nie grałem, lecz oglądałem sporo materiałów i system walki mi nie odpowiada. Klikasz te kombinacje klawiszy X razy pod rząd. W GW2 trzeba cały czas być w ruchu, walka jest bardziej zręcznościowa. Grafika też o wiele lepsza. Fabuły nie będę porównywał, bo po 1. nie znam dokładnie, ale sama ilość dodatków do WoWa bardzo rozbudowuje fabułę, w GW2 mamy żyjącą historię, lecz jest to skromniejsze.

Dodatek pewnie kupię, jak to już prędzej pisałem, ale w późniejszym terminie, mam do ogrania kilka gier (W3, SW), czasu wolnego też wiele nie ma, a przy okazji cena trochę spadnie.

Dumna i Bogata Polska!

#30 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 25 November 2015 - 16:06

Huh, raidy są świetne! :) Zrobiłem sobie pod nie druida (chociaż jeszcze trochę itemków muszę zdobyć) i leczy się naprawdę fajnie - chyba nawet lepiej niż w WoWie :3 Polecam spróbować. Ogólnie jest podział na trzy role: tank, heal,. condi oraz dps. Udało mi się jak na razie zabić tylko pierwszego bossa :P

KlcuKSx.png

#31 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 25 November 2015 - 16:54

Ogólnie jest podział na trzy role: tank, heal,. condi oraz dps. 

Któryś z nas nie potrafi liczyć :D

I jeszcze zastanawiam się o jakiego druida ci chodzi? :P

Użytkownik Fuzzik edytował ten post 25 November 2015 - 16:56

Dumna i Bogata Polska!

#32 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 07 March 2016 - 23:25

Racja, tam miało być cztery :P z przyzwyczajenia do trzech ról w MMO napisałem, że trzy.

A korzystając z okazji wrzucam poradnik dla osób, które nie zabiły jeszcze Sabethy.

Użytkownik Xar edytował ten post 07 March 2016 - 23:26

KlcuKSx.png

#33 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 14 March 2016 - 23:18

Ok, tym razem poradnik do Gorsevala :)

Użytkownik Xar edytował ten post 14 March 2016 - 23:18

KlcuKSx.png

#34 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 08 April 2016 - 16:42

Do GW2 na prima aprilis wrócił SAB.

Przechodzimy World 1:

Użytkownik Xar edytował ten post 08 April 2016 - 16:42

KlcuKSx.png

#35 Spellsinger

• Spellsinger
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 27 April 2016 - 13:09

Warto w ogóle zacząć grać w GW2? W jak dużym stopniu różni się od pierwszej części? W jedynce nie mogłem przyzwyczaić się do braku otwartości świata. Poza miastami nikogo nie można było teoretycznie spotkać, co jak dla mnie było wystarczającym powodem do przekreślenia tej gry. Czy tu też tak jest czy twórcy odeszli od tego typu rozwiązania? Po tych filmikach wszystko wygląda cacy, ale trudno poznać jak jest ze światem. ;)

#36 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 27 April 2016 - 20:54

W jedynkę nie grałem, więc nie jestem w stanie porównać, ale świat jest otwarty (ogranicza cię tylko lvl), na lajcie znajdziesz ludzi na mapach, szczególnie na tych z daily questów (np. zrób X eventów na mapie Y) i będzie tak niezależnie od serwera na którym grasz, bo PvE (exp, dungeony, raidy [musisz mieć dodatek]) jest międzyserwerowe (megaserwery), gorzej jest z WvWvW (serwer vs serwer vs serwer), jak wpadniesz na mniej popularny serwer, to ciężko będzie ze stałą ekipą tam (ale teraz coś zrobili, że te "słabsze" serwery łączą się z "silniejszymi" więc może być lepiej), klasyczne PvP jest na podobnej zasadzie jak PvE.

Dumna i Bogata Polska!

#37 Spellsinger

• Spellsinger
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 06 May 2016 - 7:16

To fajnie, że w końcu postawili na otwarty świat. PvP w jedynce trzymało niezły poziom, więc jeżeli jest tak i tu, to chyba będę musiał wypróbować tą gierkę w najbliższym czasie. Dzięki za informacje, które wyjaśniły moje niepewności. :)

#38 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 07 May 2016 - 18:46

Opis: pokonujemy pierwszego bossa z drugiego skrzydła raidu. Część składu stanowiły osoby początkujące, które były tam po raz pierwszy. Boss został pokonany po niecałej godzinie treningu.

Zapraszamy do sekcji raidowej naszej gildii :) Rekrutujemy na stronie http://aiwe.eu
    Poza tym mamy też sekcję towarzysko-fabularną (RolePlay) oraz PvP (rankedy, w przyszłości mecze na eslu)

Użytkownik Xar edytował ten post 07 May 2016 - 18:46

KlcuKSx.png

#39 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 14 May 2016 - 15:47

Zaczynasz swoją przygodę z raidami? 
    Przed tobą walka z pierwszym bossem pierwszego skrzydła, czyli Vale Guardianem?

Zapoznaj się z tym poradnikiem:

Polecam też poradniki na takie bossy jak:

- Gorseval

- Sabetha

KlcuKSx.png

#40 Xar

• Xar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 May 2016 - 15:48

Sezon 3 można uznać za rozpoczęty smile.png Jesteś zainteresowany/a PvP? Rekrutujemy na stronie http://aiwe.eu

Poza tym zapraszamy również do naszej sekcji Raidowej oraz RolePlay.
    Każdy znajdzie coś dla siebie.

KlcuKSx.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych