Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wycieczki

Polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Achilles Pięta

• Achilles Pięta

Nowicjusz

• Brodacz
    • Pip

Reputacja: 11
  • Napisano 14 December 2012 - 16:22

Wszyscy widzieliśmy Rocka podczas jego niezwyklych wypadów... a to do Stanów, a to na jedną z ostatnich dużych imprez poświęconych grom. Ale przecież Rock to nie tylko gry! Jestem pewien, że znacie dużo niezwykle interesujących miejsc w całej Polsce, które Rock mógłby odwiedzić, a kto wie może nawet w Waszym mieście odbędzie się spotkanie Rocka z Wami! Dlaczego akurat to miejsce, a nie inne? Co sprawi, że Rockowi klimat tego miejsca przypadnie do gustu? A może jest jakieś miejsce w którym raczej nie mamy czego szukać? Niech ogranicza Was jedynie wyobraźnia i szczypta (dosłownie maleńka szczyptka) rozsądku! 

#2 Reeposter

• Reeposter

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 01 January 2013 - 16:34

Ciekawie by było, jakby nakręcił materiał z pobliskiej (100 km od Wrocławia) Kotliny Kłodzkiej, a zwłaszcza Gór Stołowych. Dla mnie jako mieszkańca tych terenów, żadnego wrażenia nie robią już te wszystkie skały, ale turyści uważają te tereny za niesamowite - problemem jest jednak to, że trzeba się trochę nachodzić. Warto również pojechać na czeską stronę GS - tam też jest malowniczo :)

#3 Aharo

• Aharo

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 02 January 2013 - 9:18

Ciekaw byłbym właśnie materiału z Gór Swoich, a także powiązanych z nich zamkami (II Wojna Światowa) Książ i Czocha. Materiał nakręcony na temat "tych wszystkich tajemnic" byłby z pewnością ciekawy. ; )

Pozdrawiam Aharo

#4 SEM

• SEM
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 January 2013 - 14:18

Masz na myśli Góry Sowie?

#5 ProCiewbor

• ProCiewbor
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 02 January 2013 - 16:13

Czarnobyl :D Klimat z gier i trochę historii również :D Byłoby to np. z serii "Atomowy Rock" :D 

• Nowicyjusz lubi to

#6 Radzyn69

• Radzyn69

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 02 January 2013 - 21:18

Jeśli chodzi o Polskę to bym proponował Kujawy lub polskie Tatry :) Uwielbiam góry.

A zagranicą jestem zakochany w Turcji, piękne krajobrazy i kultura. Mam nadzieje, że Rock tam wyjedzie :)

#7 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 02 January 2013 - 22:23

Co do terenów naszych polecam Mazury - świetnie widoki , pojezierze , wycieczki itd.

A jeśli chodzi o zagraniczne tereny polecam Egipt oraz Hiszpanię , tego chyba nie trzeba tłumaczyć :)

#8 needpvp

• needpvp
    • Użytkownik

• Napisano 03 January 2013 - 7:40

Miasto Nysa.

Nazywane też "Polskim Rzymem" czy jakoś tak :D

Pełno zabytków, ruiny, forty i wiele innych.

Historyczna katedra nazywana "Małą Bazyliką" i takie tam.

#9 xMattPL

• xMattPL
    • Użytkownik

• Napisano 03 January 2013 - 12:01

Myślę że dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie takiego spotkania, które odbyło by się w centralnej części Polski, bo tak na "chłopski rozum" każdy byłby równo potraktowany, bo przykładowo, gdyby spotkanie miałoby się odbyć gdzieś na południu (nie wiem, np. w Krakowie lub Katowicach), to rzecz jasna, że osoba mieszkająca w północnej części Polski nie przyjedzie, bo nie oszukujmy się, kawałek drogi to jest, a co ważniejsze, dużo czasu poświęcone na przyjazd do danego miejsca. Mam nadzieję że ukazałem swoją myśl zrozumiale i klarownie, przynajmniej chciałem uzyskać taki efekt, aby wszyscy co to przeczytają, to zrozumieją.

Pozdrawiam, xMattPL

#10 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 04 January 2013 - 16:36

Ja to bym polecał obóz Auschwitz, jeśli chodzi o pewne nagrania związane z historią. Największy cmentarz. Ponad milion ludzi na obszarze nie większym niż przeciętna szkoła z jednym boiskiem.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#11 Winiu

• Winiu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 7
  • Napisano 04 January 2013 - 19:36

Ja to bym polecał obóz Auschwitz, jeśli chodzi o pewne nagrania związane z historią. Największy cmentarz. Ponad milion ludzi na obszarze nie większym niż przeciętna szkoła z jednym boiskiem.

Trochę drastycznie, ja bym polecił Świnoujście, ale tylko w wakacje Morze, piasek, molo, wyspa Uznam, po prostu wakacyjnie i pięknie :)

#12 Closhard

• Closhard
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 13:15

Cudowne jest to, że mimo tego, że Rock skupia się głównie na poletku gier to także ma czas i chęci, aby wyjechać gdzieś i skomentować rzeczy, które nie mają bezpośredniego połączenia ze światem komputerowym. Za to duży plus. Vloger uniwersalny.

#13 Achilles Pięta

• Achilles Pięta

Nowicjusz

• Brodacz
    • Pip

Reputacja: 11
  • Napisano 15 January 2013 - 22:08

Nie wiem czy to akurat dobre miejsce na jakiekolwiek nagrania. 

#14 Nowicyjusz

• Nowicyjusz
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 19 January 2013 - 19:50

U mnie w sumie nie ma nic ciekawego, ale chciałbym zobaczyć Rocka w Japonii opowiadającego o Sakurze (z jap. Kwiat wiśni). Jestem fanem anime i mangi więc to jedyne co mi na te chwilę przychodzi do głowy. Może jakieś opowiastki związane z kulturą japońską, historie będące czymś wpisującym się w nurt opowieści przodków. Może trochę to chaotyczne, ale tak na sucho ciężko wyjść z czymś kreatywnym, a serce by mi pękło gdybym nie wspomniał o Japonii. :)

#15 piotr23cz

• piotr23cz

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 13 April 2013 - 15:11

U mnie w sumie nie ma nic ciekawego, ale chciałbym zobaczyć Rocka w Japonii opowiadającego o Sakurze (z jap. Kwiat wiśni). Jestem fanem anime i mangi więc to jedyne co mi na te chwilę przychodzi do głowy. Może jakieś opowiastki związane z kulturą japońską, historie będące czymś wpisującym się w nurt opowieści przodków. Może trochę to chaotyczne, ale tak na sucho ciężko wyjść z czymś kreatywnym, a serce by mi pękło gdybym nie wspomniał o Japonii. :)

Do tego jeszcze Rojo, który by wybuch na widok tylu budeli ile ma np. Tokio :D

Tak na serio pomysł z czochą i książ nie  jest głupi. Mógł tam rock mnieć dobre przemyślenia na kilka gier, które się pisują tajemniczość tych miejsc.

#16 Shake3r

• Shake3r
    • Użytkownik

• Napisano 01 May 2013 - 19:08

Rock mógł by nagrywać relacje z jakichś targów gier typu E3 bo w Polsce jest tego mało.

A wogóle rzadko jakieś wypady a przydało by się coś z imprez

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych