Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

SWTOR - Star Wars The Old Republic

SWTOR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#41 Logiczny

• Logiczny

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 8
  • Napisano 27 March 2013 - 22:42

Moje pytanko - ile GB jest do ściągnięcia ? :) 

#42 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 28 March 2013 - 7:20

U mnie średni transfer wynosił 1,8 mb/s, pobrało się gdzieś tak w 3-4 godziny.

9n0lbjlzad9u.png

Po ostatnim update, wynosi:

Update%20-%20swtor.png

Aktualizacja:

Update%20-%20swtor2.png

Użytkownik Robert edytował ten post 24 April 2013 - 12:28

#43 Revan

• Revan
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 31 March 2013 - 18:23

Ja nie, ale to idzie zrobić kajś w 3 godziny ;)

ciekawe jak ja sie męczyłem 3 dni na 10 lvl!!!!

fakt nie znam sie dobrze na rozwoju mocy wiec tez potrzebuje pomocy :)

#44 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 01 April 2013 - 8:03

ciekawe jak ja sie męczyłem 3 dni na 10 lvl!!!!

fakt nie znam sie dobrze na rozwoju mocy wiec tez potrzebuje pomocy :)

Dziwne, robiłeś wszystkie poboczne misje oraz grupowe questy? Jaką klasą idziesz? Powiedz, to ci coś pomogę wybrać.

#45 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 07 April 2013 - 23:18

Dla tych co nie wiedzą jeszcze, można już odblokować konto bez dzwonienia :D
    Teraz tylko pytanie czy można przenieść postać na inny serwer? I czy legacy level jest tylko na serwer czy na całe konto?

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#46 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 08 April 2013 - 6:11

Teraz tylko pytanie czy można przenieść postać na inny serwer? I czy legacy level jest tylko na serwer czy na całe konto?

Jeśli zakładka transfer na stronie działa to spróbuj. Legacy level jest na całe konto jeśli podłączysz postać pod drzewko rodzinne, np. żona maina czyli żona twojej głównej postaci - użyłem terminologii z member noty więc stąd te wytłumaczenie.

A takie tam z frapsa poniżej :)

Oczywiście to nie jest gildia Rocka.

da36dee0e280c760.jpg

78enb0n7gxc4.png

#47 Veto

• Veto

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 08 April 2013 - 9:19

Ekstra zbroja :)

A co polecacie dla Smugglera Gunslingera? Chodzi o eq i bron

#48 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 08 April 2013 - 16:45

Ta zbrojka jest słaba, mam max 14k hp na 50 lvl bo nie mam autoryzacji na artefakty. Zależy jaki lvl - nie znam się na tym, popatrz na GTN, na pewno grasz DPS więc musisz szukać bodajże pod Cunning najwięcej byś zadawał ciosy + critical rating.

#49 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 12 April 2013 - 1:17

Cześc to ogólnie mój pierwszy post tutaj, ale postaram się pomóc jeśli będę w stanie.

W jaki sposób odblokować konto? Czy tzw. słynny "security key issue" czy coś innego, jak SK to teraz jest opcja self-helpu(opcja dostępna z poziomu logowania na stronie głównej swtor) - wysyłają na twój mail który używałeś do logowania do gry "one-time password" dzięki, któremu wchodzisz na swoje konto(www.swtor.com), będąc na własnym koncie zdejmujesz SK używając opcji "remove security key" po czym dostajesz ponownie "one-time password" i w sumie tyle(jakby coś nie doszło sprawdź folder Spam w

swojej poczcie)

Co do Gunslingera to typowy DPS(całkiem niezły swoją drogą i odpowiednik Snipera z Empire). Do niego szukaj gearu, który ma jak najwięcej Cunning(odpowiada za zadawane obrażenia) dodatkowo tak jak stwierdził mój przedmówca szukaj gearu dającego dodatkowo "critical hit" albo "power" (zależne od buildu na jaki stawiasz). 

Jeśli chcesz wiedzieć skąd brać sprzęt to z questów/fp albo za planetary comm. od vendorów ewentualnie GTN, podczas levelowania absolutnie wystarczy.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Pozdrawiam

#50 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 12 April 2013 - 1:40

W jaki sposób odblokować konto? Czy tzw. słynny "security key issue"

Tak, o to mi chodziło :)

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#51 Veto

• Veto

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 17 April 2013 - 12:12

To znowu ja i teraz z kolejnym pytaniem, ale wciaz zwiazane z Gunslingerem... O co chodzi dokładnie z tym gearem (chodzi o te części dodajace punkty statystyk za ich  odkrycie?)

#52 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 17 April 2013 - 12:20

To znowu ja i teraz z kolejnym pytaniem, ale wciaz zwiazane z Gunslingerem... O co chodzi dokładnie z tym gearem (chodzi o te części dodajace punkty statystyk za ich  odkrycie?)

Zapewne masz na myśli datacrony, które zbiera się dla statystyk, lore i achivementów.

Gear to określenie sprzętu jakim posługuje się nasza postać (rękawice, buty, zbroja/szaty, hełm, blaster/miecz etc.), jak wcześniej napisałem miałem na myśli zbieranie sprzętu dodajacego odpowiednie dla Ciebie statystyki.

#53 Veto

• Veto

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 April 2013 - 20:25

Okej juz zakonczylem Prolog (czyli ta pierwsza planete) teraz jestem na Coruscant.

#54 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 9:54

To jeszcze długa droga przed tobą, tak na marginesie smuggler wg. opinii wielu graczy ma jedną z najlepszych(jeśli nie najlepszą) linii fabularnych w grze.
    Jeśli mogę coś dodać, przestrzegam przed syndromem trzeciej planety. Nie wiedzieć dlaczego zawsze jak ląduje na balmorze czy taris to dopada mnie zniechęcenie (wielu graczy, sądząc po wpisach na forum swtor ma ten problem), może wynika to z depresyjnego klimatu tych lokacji.
    Tak czy inaczej, życzę powodzenia w graniu.

#55 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 19 April 2013 - 12:24

Jeśli chodzi o linię fabularną to dla mnie najlepszą jest droga sith inkwizytora - miazga.

#56 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 12:34

Jeśli chodzi o linię fabularną to dla mnie najlepszą jest droga sith inkwizytora - miazga.

Szczerze powiem, że dla mnie jest na równi z drogą sith warrior'a. Sam muszę sprawdzić imperial agent'a, ponieważ wiele pochlebnych słów słyszałem o niej, a przez wielu jest uważana za najlepszą fabułę w całej grze. Gdzieś przeczytałem żeby przechodzić ją na końcu ze względu na duże ilości spoilerów dotyczących innych postaci.

#57 Veto

• Veto

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 15:30

Hmm.. Aktualnie mam 13 level i misje Hot Pursuit (na ktorej jestem na samym koncu). Od ktorego lvl polecacie pojsc na PVP?

#58 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 15:45

Hmm.. Aktualnie mam 13 level i misje Hot Pursuit (na ktorej jestem na samym koncu). Od ktorego lvl polecacie pojsc na PVP?

W sumie możesz zaczynać już od 10 lvl. Aktualnie z tego co wiem pvp jest dzielone na poziomy - czyli mając lvl 13 na warzone spotkasz ludzi z przedziału 10-19, czyli nie musisz się znacząco martwić o ilość dostępnych umiejętności u innych graczy.

#59 Veto

• Veto

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 19:11

A mam pytanie jeszcze jedno: Jak szybko zdobyc jakas dobra zbroje

#60 kaiser

• kaiser

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 19 April 2013 - 19:43

A mam pytanie jeszcze jedno: Jak szybko zdobyc jakas dobra zbroje

Hmm z questów często dają, na GTN można kupić za credity, z moboów czasem lecą, na flashpoinatch zawsze jakieś lecą tylko że bardzo losowo, u sprzedawców można kupić pancerz za planetary commendation. Jak mi się dobrze kojarzy to na coruscant jest jakaś seria questów, która daje pomarańczowy(custom, czyli z wymienialnymi modyfikacjami) pancerz.

Jednak jak chcesz szybko zdobyć jakiś to polecałym GTN, często można znaleźć tam jakieś okazy. Tylko tam jak już kupować to radzę pomarańczowe(modyfikowalne) pancerze, a za planetary commendation brać modyfikacje (10 za armoring, po 2 za mod i enhancement).

Zapomniałem dodać najlepsze ogólnie pancerze i inne graty są fioletowe(artefakty) często, dlaczego bo z większości przypadków mają fioletowe modyfikacje i są znacząco lepsze od niebieskich. Tylko z tego co mi wiadomo to gracze ftp mają jakieś ograniczenia w używania ich.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SWTOR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych