Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

SWTOR - Star Wars The Old Republic

SWTOR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#21 Juhas

• Juhas
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 12 February 2013 - 1:20

..., tylko problem że tam się nie da dodzwonić.

No ja miałem problem z jednym z pytań bezpieczeństwa i właśnie wtedy się zainteresowałem kontaktem z biurem obsługi i musze przyznać że oprócz dlugiego czasu oczekiwania na połączenie z konsultantem reszta jest bardzo przystepna. Biuro jest otwarte 24/7 i zreszta w grze gadając z ludźmi nigdy nie widziałem żeby ktoś się skarżył że nie może sie dodzwonić co najwyżej przez zbyt wolnego neta ale to nie wina serwisu przecież. Wystarczy zaczekać ja raz dzwoniłem tam ponad godzine(2x po ponad 35 min jednorazowo-muzyczkę oczekiwania znam już na pamięć :)) zanim mnie połączyło. Więc albo musisz mieć cos z netem albo z cierpliwością xd

#22 Oti

• Oti
    • Użytkownik

• Napisano 23 February 2013 - 14:59

Może ktoś mi pomóc zbudować build pod Tanka i pod PVP do Jedi Guardiana :)

Z góry dzięki :)

P.S Do kogo mam się zgłosić żebym dostał inv do gildi Rocka :)

Pozdrawiam Oti

#23 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 23 February 2013 - 21:35

Może ktoś mi pomóc zbudować build pod Tanka i pod PVP do Jedi Guardiana :)

Z góry dzięki :)

P.S Do kogo mam się zgłosić żebym dostał inv do gildi Rocka :)

Pozdrawiam Oti

To Rock ma swą gildię? Myślałem, że Pan Remigiusz Maciaszek dołaczył do jakieś istniejącej gildii. Teraz to lipka, nie będę zdradzał swojej gildii "Mrocznej Kampanii" :).
    Co build do Jedi Guardiana, no to wybierz tam gdzie masz tank i ładuj mody pod endurance (wytrzymałość). Modyfikuj zbroje, modami (opłaca się). Ogólnie nie polecam Jedi Guardiana, jest do bani, najlepsze postacie to Sniper (DPS) zadaje olbrzymi demejdż :P i Sith Sorcerer. Jednakże widzę, że wybrałeś Jedi, więc będziesz się męczył. Za nim dobijesz lvl odpowiedni do PVP to się w expie będziesz męczył.

Wkurza mnie limit WZ dla F2P, co to jest 5 pvp, nic.... trza robotę znaleźć by normalnie w to pograć :).

#24 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 23 February 2013 - 22:02

A orientuje się może ktoś czy da się przenieść postać na inny serwer?
    I druga sprawa to taka, że na PVP mam straszne ściny. Fakt mój blaszak do nowych nie należy, ale czytałem gdzieś, że nawet na sprzęcie, który spokojnie sobie powinien z tym poradzić PVP ścina.
    PS. Gram Jedi Sentinel'em 43 lvl.

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#25 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 23 February 2013 - 22:16

A orientuje się może ktoś czy da się przenieść postać na inny serwer?
    I druga sprawa to taka, że na PVP mam straszne ściny. Fakt mój blaszak do nowych nie należy, ale czytałem gdzieś, że nawet na sprzęcie, który spokojnie sobie powinien z tym poradzić PVP ścina.

Nie spotkałem się z tym, wiem, że tylko konta można połączyć w całość.

Może to wina zbyt dużego obciążenia na WZ, wiadomo, duża ilość ludzi, każdy char ma swoje skille bujne. Mi się cięło całe Tatooine, po tym uptade ostatnim na laptopie, który jest lepszy niż mój PC, a na PC się nie cięło - co było dziwne, jednakże potem się ustabilizowało. Przypuszczam, że grasz na minimalach, masz wyłączone programy obciążające sieć, etc.

Powiadasz? Jakie "drzewko" rozwijasz?

#26 Vesp3r

• Vesp3r
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 24 February 2013 - 10:17

Rock ma własną gildię o nazwie "Punk Rockers" mam w niej rangę Porucznik, co daje mi możliwość zapraszania ludzi do gildii.Mój nick w grze to Sedrax(42lv Marauder)

Więc jeżeli ktoś chce dołączyć do gildii to śmiało pisać, narazie nie ma żadnych ograniczeń co do lv'eli  B)

#27 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 24 February 2013 - 12:34

Rock ma własną gildię o nazwie "Punk Rockers" mam w niej rangę Porucznik, co daje mi możliwość zapraszania ludzi do gildii.Mój nick w grze to Sedrax(42lv Marauder)

Więc jeżeli ktoś chce dołączyć do gildii to śmiało pisać, narazie nie ma żadnych ograniczeń co do lv'eli  B)

Skubany, no cóż to fajnie wiedzieć na przyszłość.

#28 Mace

• Mace
    • Użytkownik

• Napisano 24 February 2013 - 13:51

A na jakim serwerze?

#29 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 24 February 2013 - 18:50

Nie spotPowiadasz? Jakie "drzewko" rozwijasz?

Poszedłem ostro w combat.

Nie wiem czy robię dobrze no ale cóż :)
    PS.Tak mam rozdysponowane punkty: http://www.torhead.c...ZGhMRRrrdGzZz.2

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#30 Oti

• Oti
    • Użytkownik

• Napisano 24 February 2013 - 19:15

Jaka klasa jest dobra pod DPS ?
    Bo rozumiem że najlepszy tankiem jest Jedi Guardian ?

#31 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 24 February 2013 - 19:24

Jaka klasa jest dobra pod DPS ?
    Bo rozumiem że najlepszy tankiem jest Jedi Guardian ?

Najlepszym tankiem jest Sith Juggernaut, a DPS najwięcej zadaje Imperial Agent, który przeradza się w Snipera po wyborze klasy. Nie gram po stronie Jedi od momentu, gdy stwierdziłem, że Guardian jest słaby. Niestety nie podpowiem Ci więc jakto ma się po jasnej stronie mocy.

#32 Vesp3r

• Vesp3r
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 24 February 2013 - 21:06

Serwer:The Progenitor

#33 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 26 February 2013 - 14:31

Niestety nie znalazłem takiego nicka w grze a chciałbym dołączyć.

Możesz mi wysłać zaproszenie?
    Mój nick w grze Sheppardjane... :D

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#34 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 26 February 2013 - 15:38

Ile ludzi ma już Rock w gildii? Tak się pytam bo nasza już ma blisko 250 :)

#35 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 27 February 2013 - 5:52

Gdyby to był tylko 1% widzów to i tak jest to ponad 3 tysiące... :P

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

#36 Mace

• Mace
    • Użytkownik

• Napisano 27 February 2013 - 8:38

Też na serwerze The Progenitor?

#37 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 27 February 2013 - 17:39

#38 Mace

• Mace
    • Użytkownik

• Napisano 27 February 2013 - 19:34

Niestety mam 2 wysokopoziomowe postacie na serwerze Red Eclipse, niestety nie mogę ich przetransferować.

#39 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 04 March 2013 - 22:26

Sedrax takie pytanie, to gdzie w końcu grasz w Mrocznej Kampanii czy w Punk Rockers?

#40 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 27 March 2013 - 21:32

Odświeżam.

Fajne te eventy z double xp boostem, lvl się wbija dosyć.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SWTOR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych