Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Banowanie permanetnie

Bany na czacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szajba212

• Szajba212
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 16 October 2014 - 13:47

Witam chciałem tylko dowiedzieć się co złego jest w napisaniu na czacie u SouShibo informacji?Zawsze się witam z czatem i Sou-em.Dzisiaj grał w Arme 3 Battleroyale i gdy zaczynał grę szukał broni że by zabić kogoś za nim sam zostanie postrzelony podniósł broń i obok leżał pistolet zostawił go u tu zrobił błąd.Jakiś grasz wbił do domku nawet dwóch sou jednego zabił a drugi podniósł ten pistolet i go zabił i się zdenerwował,to napisałem na czacie tak ,,Zostawił pistolet co się dziwić " i Sou to przeczytał powiedział że to głupie i za takie coś jest ban i dostałem nie na 10 min ale na zawsze.Dzięki Sou jeszcze u nikogo na streamie nie dostałem bana za takie coś :(

• Alfiencons, WelchLape i ThomasKn lubią to

#2 soushibo

• soushibo

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 41
  • Napisano 16 October 2014 - 15:56

Bana już nie masz. Po prostu wku45@# mnie jak mi ktoś pisze tekie rzeczy. Przecież każdy widział że koleś bron podnosi, ja jej nie moglem podniesc bo to za duzo czasu zajmuje na starcie i mozna strzal w plecy dostac. Zginalem bo koles nie padl po calym magazynku o_O

No i na sam koniec madry tekst na czacie musi sie pojawic "Zostawił pistolet co się dziwić". Ja pir@#$%ole

• ThomasKn lubi to

#3 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 684
  • Napisano 16 October 2014 - 16:14

Sou, ale na forum nawet zakrzaczkowane przekleństwa nie są mile widziane. Zdenerwowanym można być, ale idzie to ubrać w inne słowa.

• ThomasKn lubi to

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#4 Szajba212

• Szajba212
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 16 October 2014 - 20:21

Bana już nie masz. Po prostu wku45@# mnie jak mi ktoś pisze tekie rzeczy. Przecież każdy widział że koleś bron podnosi, ja jej nie moglem podniesc bo to za duzo czasu zajmuje na starcie i mozna strzal w plecy dostac. Zginalem bo koles nie padl po calym magazynku o_O

No i na sam koniec madry tekst na czacie musi sie pojawic "Zostawił pistolet co się dziwić". Ja pir@#$%ole

Dziękuje i cię rozumiem bo sam się na takie rzeczy wkurzam ale to trochę zdziwiło już powiedział na 10 min ban ale na zawsze dzięki jeszcze raz za odbanowanie!Nie raz pisałem na różnych czatach że moim zdaniem jesteś najlepszym streamerem.Mam nadzieję jak większość że spotkamy się na PGA jakieś zdjęcie :)Pozdrowienia !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych