Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Nieznośny gracz [Serwer BF4 MrKOKOSfly]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brylant

• Brylant
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 07 September 2014 - 14:07

Cześć, nie wiedziałem czy na pewno tutaj umieścić, ale chciałbym zgłosić pewnego gracza za uzewnętrznianie swoich emocji na czacie, screeny zrobiłem 2 - chociaż można by z tego zrobić 2 minutowy pokaz slajdów

Nick gracza: [GGWP]Karolo5000 . Przepraszam za rozmazy, nie wiem dlaczego tak się zrobiły ss'y.  Serwer 46 slotowy JaRock & MrKOKOSfly

mifj7o.jpg

33m69w3.jpg

#2 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 07 September 2014 - 14:27

Gdyby kokos miał brodate wtyczki anty-flejmingowe na chacie, to nie byłoby problemu z takimi miśkami :kappa: Odezwę się do niego na BL, czy nie chciałby skorzystać z moich addonów.

#3 Brylant

• Brylant
    • Użytkownik

• Napisano 07 September 2014 - 14:45

Mógłby ktoś usunąć tego szkodnika z serwera? Wsiada do helki i daje c4, nie można polatać...

#4 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 07 September 2014 - 15:05

Nie wiem czy serwery Kokosa posiadają zapisywanie danych graczy do bazy, jeżeli tak - to dobrze, bo wtedy gracza można zbanować na PB GUID lub EA GUID. Jeżeli serwery kokosa tego nie posiadają, to zbanować można go jedynie na nick, chyba że akurat będzie online to również na GUIDy. Niestety banowanie na nick sam wiesz jaki ma sens - żaden. Zarzuciłem Kokosowi linkaczem, jak będzie to pogadamy, może będzie chciał ten system zapisywania do bazy oraz filtr chatu ;)

#5 Brylant

• Brylant
    • Użytkownik

• Napisano 07 September 2014 - 16:04

Ok, to chyba temat został wyczerpany. Mam nadzieję że w przyszłości nie będzie problemów z takimi ludźmi, bo psują tylko grę.

#6 iguana505

• iguana505
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 09 September 2014 - 15:37

Lol wtyczki by sie przydaly, bo jak sie jezdzi czolgiem to wiele osob nagle zaczyna kochac moja mame.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych