Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Zaprezentuj swój kanał

• Zamknięty Temat jest zamknięty
246 odpowiedzi w tym temacie

#241 Fracha

• Fracha
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 19 July 2016 - 18:32

gora.png

Nazwa kanału: FrachaPL

Tematyka: Gaming stream, YouTube, Vlog (daily), Hardware

O kanale: Od prawie 5 lat prowadzę niszowy kanał na YouTube (vlogi), a od niedawna z racji modernizacji sprzętu mogę wreszcie wejść w świat gamingu i dzielić się swoimi przeżyciami i oczywiście pozytywnymi emocjami wraz z innymi za pośrednictwem streamu w serwisie Twitch.

O mnie: Od dawien dawna jeszcze za czasów kawiarenek internetowych (tak, jestem stary - mam 26 lat! ;)) interesowały mnie gry komputerowe - tak już zostało po dziś dzień. Los był jednak dla mnie bardzo przychylny gdyż trafiłem na żonę... gamerkę - czy mogło być lepiej? ;) Teraz kontynuuję swoją pasję w domowym zaciszu a przy okazji zapraszam Was do wspólnego spędzania wolnego czasu. Na pierwszy miejscu stawiam interakcję z widzami i kulturę prowadzenia streamu! Wszystko po to abyś czuł się dobrze w naszym gronie ;)

Streamowane gry: Rust, Counter-Strike GO, Dead by Daylight, The Culling, Grid, Hearthstone, H1Z1 i inne ciekawsze tytułu ;)

Linki:

Twitch: http://www.twitch.tv/FrachaPL

YouTube: http://www.youtube.com/FrachaPL

Facebook: http://www.facebook.com/FFvlog

Do zobaczenia na streamie! ;)

TECHNIKALIA :: GRY :: VLOGI :: STREAM

Facebook: www.facebook.com/FFvlog

Twitch: www.twitch.tv/FrachaPL

#242 WHITE

• WHITE
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 20 July 2016 - 3:59

Nazwa kanału / nazwa konta:White

Tematyka kanałkanału: gameplaye

O kanale: Nagrywam gry, robię to bo lubię, nie jestem najlepszy jeśli chodzi o granie i nagrywanie lepiej od innych ale staram się. Kanał powstał dlatego iż zainteresowałem się aby dzielić się filmikami z gry bo często się zastanawiałem, dlaczego nie pokazać się na youtubie? I tak sobie założyłem kanał, taki spontan. A tak serio też chciałem zostać testerem gier ale nie uda mi się z powodu słabego angielskiego i nie będę mógł pisać raportów z bugów z gier dla firm a szkoda bo nadaje się do tego.

Polecane filmy: 

Link do kanału: https://www.youtube....FGU-8J7a8oOxKyg

#243 Mardax

• Mardax

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 July 2016 - 12:05

WITAM WAS SERDECZNIE!
    Link do kanału: Mardax -MPGtv
    Link do Bloga: klik

Link do Facebook: Fanpage

O Kanale:
    x Moim targetem są gry, technologie i cosplay. Nie boje się grać w FPS'y RPG czy RTS'y. Jestem otwarty na wszelakie gry które uważam za interesujące i warte pokazania.

x Na Kanale oprócz gameplayeów znajdują się relacje z imprez gamingowych, CMS - Cosplay Music Video czy wiele wywiadów z twórcami strojów przeróżnych postaci lub  z twórcami gier! Chciałbym uzbroić kanał w więcej materiałów związanych ze światem gier, czyli unboxingi, kolejne relacje i inne rzeczy.

x BLOG
    Wraz z 4 czerwca wystartował blog uzupełniający kanał, dzięki niemu mogę poszerzać materiały dotyczące mojej działalności, oraz zapewniać do konkretnych filmów dodatkowe treści. Zapraszam serdecznie.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH

#244 RaziiGames

• RaziiGames
    • Użytkownik

• Napisano 27 July 2016 - 12:47

Witam wszystkich 
    Link do kanału:https://www.youtube.com/user/raziijam

O kanale :

Mój kanał jest o grach które znam ale nikt  ich nie nagrywa bo jak nie którzy mówią są stare. A można powiedzieć że to są legendy w świecie gier. Wiadomo grafika stara, ale gra nie daje satysfakcji tylko graficznie. Jestem graczem od ponad 15 lat więc mam chyba duszę gracza i jestem otwarty na propozycje na kolejne gamplaye.Przygode z grami zaczołem jako szczeniak z Comodore 64 to mam trochę wiedzy o grach czasem się mylę ale mam wiedzę którą cały czas uzupełniam. Mam nadzieje że mój kanał wam się spodoba. Do zobaczenie na kanale

#245 Otwa

• Otwa
    • Użytkownik

• Napisano 02 August 2016 - 16:59

Elooooo.

Coś o sobie.  :D  Jestem Tomek, ale mówią na mnie Otwa.  Mam 16 lat i mieszkam w Paniówkach koło Gliwic. Na co dzień pasjonuję się boksem. Streama prowadzę od paru dni, ale mam nadzieję, że jakoś się sprawdzam. Straeamuje w sumie dla zabawy.  B) Gram praktycznie tylko w 2 gry, jednią z tych gier której poświęcam więcej uwagi jest  League of Legendsa drugą grą jest Counter-Strike: Global Offensive.

Kiedy najczęściej streamuje? Streama odpalam najczęściej od 10:00 rano  :rolleyes: 
    Mój Link do Twicha. 
    twitch.tv/otwus 

Narazie do zobaczonka na Twichu !:D

#246 Trzcinkowy

• Trzcinkowy
    • Użytkownik

• Napisano 18 August 2016 - 2:41

Staram się być osobą kreatywną, ale zarówno zostać sobą.. :) Prowadzę od kilku dni strumyk pod nazwą Trzcinkowy, a wywodzi się to od mojego nazwiska Trzciński! Dokładniej Mateusz Trzciński.

Od dziecka jestem perkusistą, ale nie tylko nią żyje! Trenuje sporty sylwetkowe, jestem uzależniony od sportu od najmniejszego grałem w piłkę nożną, troszeczkę później pojawiła się muzyka na którym punkcie oszalałem i do dziś szaleje i przechodząc do sedna. GRY! pięknie zabijanie czasu.. ale...ale... do pewnego czasu z moim przyjacielem co raz bardziej wdrążaliśmy się w temat counter-strike! Oglądanie stremerów, pro-gamerów itp. Każdego marzenie jest zostać jednym z nich, siedzieć przed komputerem, rozmawianie ze znajomymi i widzowie, którzy w Tobie coś widzą i podziwiają. I z tego że kocham wyzwania, kocham rywalizacje zacząłem walczyć... No i pojawił się problem słaby internet, komputer, ale łatwo się nie poddałem z pomocą rodziców i własnych chęci po upływie czasu mam, mam komputer który pozwala mi na stremowanie na poziomie, została kwestia internetu i teraz odbiegając od tematu. Mieszkam w okolicach Łodzi w totalnej dziurze. Szukałem wszędzie, dosłownie wszędzie i niestety. Po upływie 2-3 lat dostałem, dostałem internet! I CO TERAZ? Poradniki, zacząłem czytać poradniki "ustawienia obs", "jak zrobić baner?" itd. dalej się uczę, jestem totalnym żółto-dziobem, no ale mniejsza. Pojawia się najtrudniejszy problem, a więc gdzie są widzowie?!! I tu aktualnie chciałem się zareklamować, bo! jeżeli z tyloma problemami sobie poradziłem to i teraz też sobie poradzę, wierze że jestem warty uwagi, więc z całego serca chciałbym was zaprosić na mojego strumyka tam dowiecie się więcej o mnie i miło spędzimy czas, więc do dzieła: 

:D WWW.TWITCH.TV/TRZICNKOWY1  :D 

:D WWW.FACEBOOK.COM/TRZCINKOWYSTREAM :D 

:wub: JAK KAŻDY PISZE TO JA TEŻ!  :wub: 

MOJE PODZESPOŁY:

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)
    Procesor Intel CORE i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54460)
    Karta graficzna MSI GeForce GTX 960 GAMING 2GB GDDR5 (128 bit) HDMI, DVI-I, 3x DP (GTX 960 GAMING 2G)

Dysk SSD Transcend SSD370 128GB SATA3 (TS128GSSD370S)
    Obudowa Aerocool VS-3 Advance (AEROPGSVS-3ADV)
    Pamięć GoodRam Play 4GB 1600MHz DDR3 CL9 (GY1600D364L9S/4G)

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)

Użytkownik Trzcinkowy edytował ten post 18 August 2016 - 2:44

#247 Sawi

• Sawi
    • Użytkownik

• Napisano 28 August 2016 - 12:07

IgZ5Wp.jpg

Nazwa kanału / nazwa kontaSAWI✘GRY

Tematyka kanału: Kanał Gamingowy

O kanale: Na moim kanale znajdziecie dużą dawkę humoru i emocji :D

Gram w takie gry jak CS:GO, GTA V i wiele innych. Na yt jestem od 2010 roku, to jest mój nowy kanał :D

Polecane filmy: https://www.youtube....h?v=eLsmWHQt_LY

https://www.youtube....h?v=RRO4NMsQHuY

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/SAWIxGRY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych