Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

3 Edycja - Zapisy! <odwołane>

JaChcęWygrać! NieMamCzasuToZrobięIntro SłabaNagroda WolałemDostaćMercedesa iTakWygram #IEM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 14 August 2014 - 13:13

Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta :).
    Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
    Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zgłaszam swoją chęć na udział w bitwie na intra.
    Przeczytałem regulamin i zarazem zgadzam się ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi.

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
    - Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
    - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
    + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa :)

Link do regulaminu: --->Kilk<---
    W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach ;)

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 29 August 2014 - 18:16

• MaxiLager i ViperTV lubią to

#2 ViperTV

• ViperTV
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 14 August 2014 - 13:57

Przeczytałem regulamin i zarazem ZGADZAM SIĘarrow-10x10.png ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi.

• Śliwa lubi to

#3 PanSmile

• PanSmile

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 15
  • Napisano 14 August 2014 - 22:07

Przeczytałem regulamin i zarazem zgadzam się ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi.

Tym razem nie odpadne przez byle detal. ;)
    • Kubox, Śliwa i ViperTV lubią to

#4 Tukkan

• Tukkan
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 18 August 2014 - 22:34

#5 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 29 August 2014 - 18:22

Witam

Niestety z powodu wyjazdy nie dałem rady zrobić kilku rzeczy, skutkiem tego było brak wiadomości o bitwach (wiedziało o nim jedynie grono forumowe).

Jako, że mamy zapisane 3 osoby, nie jest to najgorszy jeszcze moment na przerwanie zapisów i przeznaczenie czasu na kilka innych spraw.

Tak więc zapisy te przerywam (miały być już przerwane 20 sierpnia, ale byłem na wyjeździe) i ogłaszam króciutką przerwę na załatwienie zaległych spraw związanych z bitwami.

Możecie spodziewać się trochę większej reklamy i jeszcze kilku ważnych zmian w regulaminie.

Wstępne plany startu na nowo z zapisami, to okolice połowy września.

Chcę tym razem w 100% być gotowym przed startami :P.

Niestety dostałem nauczkę, żeby nie działać zbyt szybko... Choć powiecie, że i tak dużo przerw było - ale niestety, wszystko wymaga czasu.

Tak więc przepraszam za takową sytuacje i myślę, że zrekompensujemy Wam ją z Ikarosem, dużo lepszą zabawą w 3 edycji (w podejściu drugim zapisów :P).

Pamiętajcie, ta edycja będzie epicka i będzie warto się zapisać :).

• Baggins lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JaChcęWygrać!, NieMamCzasuToZrobięIntro, SłabaNagroda, WolałemDostaćMercedesa, iTakWygram, #IEM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych