Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Propozycja założenia oficjalnego kanału TS pod serwery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 GasCNN

• GasCNN

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 25 July 2014 - 17:55

Witam

Składam pomysł o założenie oficjalnego kanału TS dla serwerów  ja rock oraz podpięcia pod to kanału dla plutonu, co by to się zaczęło coś dziać ;)

Założyłem mini kanał pod LINKIEM, dla zainteresowanych.

Czekam na opinie i odzew.

Pozdrawiam.

Intel Core i5 3570k, Gigabyte Z77X - D3H, Gigabyte Geforce GTX760 OC, Kingston Hyper X 12 GB DDR3 1600 Mhz, Kingston Hyper X SSD 120 GB, OCZ 650 W, SteelSeries Syberia v.2 Red, SteelSeries Sensei, SteelSeries Mousepad 

Kanał YouTube                          SPRAWDŹ MÓJ KANAŁGAMING LIVE TV !                                                                                                                                                                                                                                  

#2 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 25 July 2014 - 19:38

Rozmawiałem o tym z Brodatym, na początku istnienia serwerów. Powiedział, że zrobienie czegoś takiego to nie problem. Jakoś nam to nie wyszło. Myślę jednak, że jak będą chętni, to można dać na próbę. Jeżeli będzie to nie tak daleko na dole, a w drzewku Rocka, koło naszego forumowego TSa

ertbbb

#3 GasCNN

• GasCNN

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 26 July 2014 - 7:26

Było by fajnie, miło by było rozkręcić pluton, pytanie czy ktoś ma kontakt z którymś z założycieli ?

Intel Core i5 3570k, Gigabyte Z77X - D3H, Gigabyte Geforce GTX760 OC, Kingston Hyper X 12 GB DDR3 1600 Mhz, Kingston Hyper X SSD 120 GB, OCZ 650 W, SteelSeries Syberia v.2 Red, SteelSeries Sensei, SteelSeries Mousepad 

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 26 July 2014 - 9:04

HS już nie ma serwera.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 GasCNN

• GasCNN

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 26 July 2014 - 10:31

tzn mam na myśli osoby ktore maja uprawnienia w plutonie na battlelog żeby coś tam można było zaktualizować i ludzi powiadomić

#6 GasCNN

• GasCNN

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 30 July 2014 - 15:43

to jak jest opcja żeby to założyć? :)

#7 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 30 July 2014 - 16:49

Jak się Administracja serwera zgodzi, to tak. Musisz mieć jeszcze gwarancję, że ktoś będzie wchodził. Jednak spróbować nie zaszkodzi, a ktoś może skorzystać.

ertbbb

#8 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 25 August 2014 - 20:53

Wszystko jest do zrobienia ;) 

#9 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 26 August 2014 - 10:27

Zmieniamy obecnie providera serwerów BF4 i dostaliśmy gratisowo 30 slotowy ts3. Mogę wam go udostępnić, bo raczej nikomu nie jest potrzebny ;) 

#10 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 26 August 2014 - 10:52

Moźna by podać info na serwerze, że posiadamy TS3? Może akurat ktoś podczas gry będzie korzystał.

Będąc już przy temacie BFa - drogi ISDN, czy jest opcja wyproszenia od Was naszego starego serwera do BF3?

ertbbb

#11 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 26 August 2014 - 11:42

Co do TS3 to prosił bym o kontakt ze mną osobę która jest odpowiedzialna za pluton.
    Jeśli chodzi o BF3 to odpada. Ludzie chcą server na podstawce ( bo była za free ) do gry której premium version kosztuje obecnie śmieszne pieniądze (~55 zł). Stawianie servera nie ma najmniejszego sensu bo grało na nim MAX 25 os ( sprawdzałem wykres z ostatniego miesiąca gdy serwer jeszcze działał). 
    Był serwer od Rocka - zerowe zainteresowanie.
    Był serwer od HS'a - póki grał często na nim i go promował to było parę os (~30) .

Nie ma się co oszukiwać, ale BF3 ma już nikłe zainteresowanie. Ludzie, którzy nadal grają mają swoje ulubione serwery i tworzenie obecnie serwera do gry, która "czasy swojej świetności" ma już za sobą jest bez sensu. 
    Serwer JaRock'owy stał chyba 3 miesiące, ze 3 razy zmienialiśmy całkowicie ustawienia aby ściągnąć trochę ludzi ( szukaliśmy configu, który przyciągnie największą liczbę os) i nic z tego nie wyszło.

#12 GasCNN

• GasCNN

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 26 August 2014 - 14:27

właśnie pytanie za 100pkt, kto jest odpowiedzialny za pluton... bo praktycznie nic się tam nie dzieje a można by było coś zoorganizować. Zgłaszam się na wolontariat i mogę się tym zająć. 

Co do kanałów TS, faktycznie takowe istnieją pod kanałem Rock'a ale szału nie ma

według mnie wystarczyła by edycja aktualnych, które ograniczają się tylko do blue i red

proponuję następujący przykładowy schemat:

Serwer BF4 Ja Rock 64

Blue:

Alpha

Beta

Delta

itp

random

Red:

Alpha

Beta

Delta

itp

random

Serwer BF4 Ja Rock 48

według schematu 64

ludzi faktycznie nie ma na kanałach, ale wydaje mi się że to przez to iż ciężko je znaleźć na tsie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych