Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Rap, a zajawka....?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 16 July 2014 - 13:37

Witam, stworzyłem ten temat po to, aby każdy z nas mógł pokazać się zupełnie z innej strony, strony z której nie jest znany. Jako pierwszy chciałem posłużyć się swoim przykładem. Nagrywam "rap" od 3 lat, niemniej jednak, nie mi jest to oceniać czy obrałem dobrą ścieżkę. Sam widzę postępy, ale najważniejsze to, aby nie zakończyło się nigdy na zapale. Prawda jest taka, że zwykle ludzie pchają się gdzieś tylko ze względu na początkowy zapał, przykładem tego są właśnie tak zwani "sezonowcy", ale prawdziwa "sztuka" (bez skojarzeń) pojawia się w momencie, gdy buduje się w nas wstręt, a my mimo wszystko robimy to dalej. Dzięki temu w późniejszym czasie nie tylko ludzie, w moim przypadku słuchacze, a ja sam będę widział rezultaty.

Tutaj pojawia się zupełna odskocznia. Raper, a interesuje się fantastyką, gra w gry. Co to za raper? Niestety większość społeczeństwa to płycizna, po prostu nie są w stanie połączyć takowych rzeczy i utwierdzić się w przekonaniu, że to zupełnie normalna rzecz. To tak jakbym ja wyśmiewał się z utalentowanego bboy'a, który bierze udział w BC-One, ale zarabia wywożąc śmieci. Jestem tolerancyjny, a ludzie sami dokonują wyborów i nikt nie powinien im w tym przeszkadzać, czy narzucać jakiegoś "ale". Pamiętajcie byście robili to w czym sami się spełniacie, nie patrzcie na opinię innych, ponieważ oni do końca życia będą gryźli ławkę na osiedlu przy piwie, a wy poszerzając swoje horyzonty zyskacie coś więcej niż "sztuczną przyjaźń".

To kilka kawałków nagranych niedawno, oczywiście +18
    Ogółem kawałki są różnie podane, niektóre jakościowo są dobre inne zupełnie słabe ze względu na różnice czasu i doświadczenia, które nabyłem, studia w którym nagrywałem oraz amatorsko nałożonego mastering'u.

Żywy feat. Jankes - Czysta Brudna Prawda

Żywy - Nawiń

Wuem feat. Żywy - Fałsz

Żywy - Walcz w Swoje

Żywy - Zapamiętaj

Żywy - List do WDB

Żywy - Czasem

Żywy feat. Wukazet - Dziwie Się Sam Sobie

#2 Baggins

• Baggins

Uzależniony

• Stały Bywalec
    • PipPipPip

Reputacja: 155
  • Napisano 17 July 2014 - 18:54

Fajny bicior i dobre flow. Ja jednak wole trap. :P
    • Lyos lubi to

#3 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 08 January 2015 - 15:24

Sam sklejałem, nic wielkiego tak naprawdę. Miałem nadzieję, że szczerze wycisnę z siebie 100%, okazało się, że ledwo połowa wyszła tak jak oczekiwałem. Ważne są chęci jak to mówią. 5.

• Django lubi to

#4 Django

• Django

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 220
  • Napisano 10 January 2015 - 22:28

Można gdzieś pobrać/kupić ?

#5 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 13 January 2015 - 0:38

Pewnie, że można pobrać ;). Jest wiele znanych sposobów na pobieranie muzyki czy filmów z youtube. Nie mówię, że to popieram, ale ja robię tylko kawałki do odsłuchu, niczego więcej.

#6 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 24 January 2015 - 0:46

Coś nowego ;)

#7 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 07 June 2015 - 23:47

• Baggins lubi to

#8 Pixor

• Pixor
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 18 August 2015 - 23:20

Kurczaki! Pisałem wielką notatkę dla Ciebie tutaj, ale przez przypadek zamknąłem kartę. Więc się streszczę i napiszę jedynie: Dobra robota, rób dalej to co kochasz. Masz potencjał, chociaż inni powiedzą, że przecież pisanie utworów rap to prościzna, byle się rymowało - wcale tak nie jest. Podziw dla Ciebie i życzę podboju sceny!

#9 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 11 September 2015 - 21:46

Kurczaki! Pisałem wielką notatkę dla Ciebie tutaj, ale przez przypadek zamknąłem kartę. Więc się streszczę i napiszę jedynie: Dobra robota, rób dalej to co kochasz. Masz potencjał, chociaż inni powiedzą, że przecież pisanie utworów rap to prościzna, byle się rymowało - wcale tak nie jest. Podziw dla Ciebie i życzę podboju sceny!

Dzięki wielkie za pozytywną opinię. Podrzucam kilka nowości:

Zapowiedź Track'u dla Patryka Rojewskiego, który zostanie wykorzystany do teledysku. Będziemy wszystko kręcili na najbliższym PZR ;).

Kolejny świeży track

Ostatni z nowszych

Użytkownik Lyos edytował ten post 11 September 2015 - 21:52

#10 Lyos

• Lyos

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 27 July 2016 - 15:42

Coś nowego :P 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0