Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wyłączenie zarabiania bez ostrzeżenia

zarabianie problem wyłączenie dolar symbol ikona bez powodu niesłusznie pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczypek

• Szczypek
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 June 2014 - 14:13

Siemano!

Jestem nowy na youtube, ale nagrałem już troche filmików, z którymi w tym tygodniu pojawił się problem. Przeglądałem forum, żeby nie tworzyć nowego tematu  o tym samym, ale nie mogę znaleźć kogoś  z sytuacją taką jak moja (jeżeli nie umiem szukać, to nie bijcie :P)

Otóż:

Opcję zarabiania na swoich filmach mam włączoną, zaznaczam ją przy każdym uploadzie i czekam grzecznie z oznaczeniem filmiku jako "publiczny" aż youtube zatwierdzi że filmik do zarabiania się nadaje i pojawi się śliczny znaczek dolara. Jak dotąd wszystko było dobrze i bez problemu, filmy ile wyświetleń miały tyle miały, jakieś grosze zarabiały. Ale wczoraj/przedwczoraj przy 4 moich filmikach znaczek dolara zniknął. Nie zmienił się na znak zapytania, na jakiś inny symbol, po prostu nic tam teraz nie ma. 

Nie dostałem żadnego ostrzeżenia, nikt nie upominał się o prawa autorskie, moje konto ma nienaganną opinię. Próbowałem korzystać z pomocy technicznej youtube, ale wszystkie tamtejsze opcje możliwości wyłączenia mi zarabiania na filmie dotyczy sytuacji gdy dostaję ostrzeżenie, bądź ktoś się upomni o prawa autorskie, co nie miało miejsca. 

Czy jest to błąd youtube? Jakieś oflagowanie mojego video z automatu bez powodu? 

Gdzie mogę zgłosić jakieś wątpliwości, lub jak to rozwiązać? Bo w filmach z wyłączoną opcją pojawił się również film z największą liczbą wyświetleń. 

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 21 June 2014 - 19:24

Może chodzi o to: http://jarock.pl/muz...olucja-youtube/

Nie wiem, czasem YT ma takie humory. Mi np. po 4 miesiącach zgłosiło naruszenie praw autorskich.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 21 June 2014 - 20:39

Z ciekawości zerknąłem do siebie. Przy 2 filmach usunięto mi zarabianie. W jednym przyczepili się o muzykę z intra (twoje intro Glock :D), a to pewnie dlatego, że wstawiłem je jako intro i outro, więc wyszło 60 sekund muzyki, a nie 30 - pomijając, że to ten sam kawałek piosenki... Przy drugim filmie natomiast nie pokazało mi się żadne ostrzeżenie, a muzyką mam dobraną na licencji CC. Pod jednym, jak i drugim filmem umieściłem nazwę utworu wraz z wykonawcą. Usunąłem z drugiego outro tym pseudo narzędziem YT, zobaczymy jaki będzie efekt tego. Napiszę potem, czy dolarek wrócił :)

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#4 Szczypek

• Szczypek
    • Użytkownik

• Napisano 22 June 2014 - 1:49

Dodam jeszcze dla rozjaśnienia sytuacji że tworzę let's playe, w ktorych jeszcze nie ma intro, ani outro, wiec muzyka jakakolwiek nie pochodząca z gry się nie pojawia. Po prostu video i audio z gry, mój komentarz na bieżąco i moja gęba w rogu ekranu. 
    Youtube skutecznie odstrasza ludzi od umieszczania filmów na ich serwisie robiąc takie niezapowiedziane blokady bez wyjaśnień ;(

#5 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 22 June 2014 - 11:08

A jakie to są gry? To, że muzyka znajduje się w grze nie oznacza, że możesz z niej korzystać. Ja np. puszczanie w tle radia z GTA SA podczas gry w Multi Theft Auto dostałem dwa powiadomienia o naruszeniu praw autorskich.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#6 Szczypek

• Szczypek
    • Użytkownik

• Napisano 22 June 2014 - 11:12

w The Forest, gdzie pojawia się odtwarzacz kaset, to może i jeszcze zrozumiem, chociaż to brzmi jak muzyka zrobiona na potrzeby gry, alee 4 inne zablokowane filmy to Amnesia Mroczny Obłęd, gdzie nie ma muzyki. 

#7 Typek

• Typek
    • Użytkownik

• Napisano 23 November 2015 - 19:17

Mam ten sam problem Szczypek... wlasnie zniknal mi znaczek dolara w 3 filmach i zakladka zarabianie. Mam na kanale 11 filmow z tej serii, wszystkie maja taki sam wstep, a sa to zwykle gameplaye bez zadnego podkladu muzycznego. Jedyne co na nich slychac to dzwieki z gry i moja paplanine...

Dowiedziales sie moze czegos o tym problemie?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabianie, problem, wyłączenie, dolar, symbol, ikona, bez powodu, niesłusznie, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych