Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Serwer 48

bf4 battlefield jarock

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

Reputacja: 9
  • Napisano 22 June 2014 - 12:14

Andzrael dobrze mówi najlepiej było by wrócić do starej formuły only CQ a na przykład serwer 64 zmienić na rush i wszyscy byli by zadowoleni albo chociaż mix CQ,rush,unicestwienie po kolei 

Moim zdaniem szturm jest mniej dynamiczny niż podbój bo jedni kampią a drudzy biegną na rzeź 

#22 Murdelio

• Murdelio
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 22 June 2014 - 12:28

Ja zgadzam się ze Szczupakiem, że z chwilą zmiany trybów znacznie spadło zainteresowanie serwerem. Szturm w bf4 po prostu jest do kitu... W 3 owszem jest fajny i grywalny, a tutaj katastrofa.
    Wg mnie powinien być powrót do conquesta na wszystkich mapkach, no oprócz tych demokratycznie przegłosowanych na nie.
    Jak się tak podoba szturm, to dajcie go na 64. Ale zobaczycie, że liczba graczy tam spadnie..

#23 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 22 June 2014 - 12:35

Ze zmiany trybów...

Ale czekajcie, kiedy był serwer 48 graczy podbój? Nie pamiętam żeby taki istniał, więc skończcie mówić, że przed zmianą trybu było okej, ponieważ takiej zmiany nie było. Spytam Was jeszcze raz: po co serwer 48 graczy Conquest, skoro jest 64 graczy Conquest? Rush na 64 osoby nie ma sensu. Rush to kampienie, a Conquest nie? W momencie pisania tego posta serwer jest prawie pełny.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#24 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 22 June 2014 - 12:39

Kiedyś mieliśmy tylko 48 i był tam tylko podbój.

Pamiętajcie o tym, że chcielibyśmy zachować tę metodę - 64 na bez premium, a 48 na premium na wszystkich dodatkach. Teraz (niedziela, rano) serwer jest pełen bo jest weekend.

Dodałem do listy map Conquest Small.

Aktualna lista mapek:

BTQFsQq.jpg

Zmieniłem też listę głosów - jest 8 opcji oraz funkcja, która nie pozwala wyświetlić tego samego trybu. Co sprawia, że kiedy np. leci Rush, to następna runda NIE MOŻE BYĆ ponownie na Rush. Dzięki temu mamy jako taką rotację map.

• Glock, Murdelio i Se7eN lubią to

#25 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 June 2014 - 12:50

@up nie, wcześniej był 32 graczy Conquest. Conquest small na 48 graczy to imo kiepski pomysł, lepiej large. Ale ok, przynajmniej będzie większy mix. ;)

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#26 Andzrael

• Andzrael
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 22 June 2014 - 14:02

Niektórzy chcieliby pograć w CQ na mapach z dodatków (a nie tylko z podstawki jak ma to miejsce na serwerze 64). A tutaj chodzi o to aby była możliwość zagrania i szturmu i podboju na serwerze na 48 slotów, gdyż teraz vote map tak działa, że proponuje tylko szturm lub drużynowy DM a podbój się nie pojawia w ogóle lub sporadycznie.

• Murdelio i Se7eN lubią to

#27 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 June 2014 - 14:04

Teraz są 4 mapy, czyli tyle ile jest map w dodatku. Będzie tak często jak votemap wylosuje, a Brodaty ułożył to tak aby teraz łatwiej natrafić właśnie na ten tryb. :)

#28 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 25 June 2014 - 22:11

Witam.
    Serwer 48 slotów został przestawiony na CQL (mapy z dodatków) + Carrier Assault Small.
    Aktualna lista mapek na srv.

dcd1bcd7cd890.jpg

• Se7eN lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bf4, battlefield, jarock

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych