Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Serwer 48

bf4 battlefield jarock

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

Reputacja: 9
  • Napisano 20 June 2014 - 22:18

Jestem graczem aktywnym i zauważyłem że serwer 48 od kiedy wprowadzono nowe tryby szturm jest coraz częściej pusty

Prosiłbym razem z osobami z klanu EVN o zmianę tych trybów aby serwer ponownie stał się tak jak kiedyś tylko podbojem

Bo teraz jeśli jest podbój na 48 to jest cud bo nie ma nawet w głosowaniu do wyboru podboju a miał być

Proszę chociaż o zrobienie czegoś aby nie było na okrągło szturmu bo bf to przede wszystkim podbój (serwer miał być MIX a jest RUSH)

• Sc0ubanY, Toxxic i Se7eN lubią to

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 20 June 2014 - 22:37

Co to da? Większość graczy i tak gra na serwerze dla 64 graczy. Na 48 nie ma podboju głównie, ponieważ jest na 64, na tym mniejszym jest tylko podbój na mapach z dodatków.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 Toxxic

• Toxxic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 21 June 2014 - 8:44

Witam

Jak dla mnie to serwer 48 ze szturmem jest całkiem OK, faktycznie można do tego szturmu dodać wszystkie tryby. Motywem przewodnim niech dalej będzie RUSH lecz pomiędzy nim mogą być inne tryby. Niech serwer 64 będzie tym od szturmów a ten 48 do dokładniejszego poznania wszystkich trybów i od tak do zabawy Battlefieldem :D

A co do propozycji Szczupaka myślę, że to ciekawy pomysł i dobra alternatywa dla serwera :) Jestem za :)

1.Szturm - Unicestwienie- Szturm - TDM - Szturm - Neutralizacja itd

2.Podbój - Podbój - Szturm - Podbój - Podbój

Pozdrawiam :)

Toxxic

82950211714503590509.png

http://battlelog.bat...user/Toxxic789/

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 21 June 2014 - 8:52

Pomysł ok, ale niech 64 zostanie podbojem.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

• Napisano 21 June 2014 - 11:09

Tylko im więcej jest szturmu na 48 tym mniej graczy tam gra (ludzie poszukują serwerów 48 z podbojem i dodatkami z ustawieniem hardcore) a po ostatnich zabiegach może zauważyliście że serwer stoi pusty przez większość dnia tylko wieczorami ludzie czasem grają a i wtedy często serwer nie jest pełen

Większość osób gra na 64 przede wszystkim dlatego że nie mają dodatków.
    Szturm w BF4 nie udał się jest to widać po średniej statystyk większości graczy(wszyscy grają podbój)

• Sc0ubanY lubi to

#6 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 21 June 2014 - 11:34

Nie, serwer był pełny wcześniej bo był jeden i to 32. Teraz zauważyłem, że mnóstwo osób wróciło do BF3. Szturm jest świetny, wolę go niż podbój.

#7 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

• Napisano 21 June 2014 - 11:39

Ja nie mówię aż tak wcześnie jak został postawiony świeżo serwer 48 i 64 to ludzi na 48 było bardzo dużo później broda dodał szturm i nagle graczy coraz mniej się na tym serwerze zrobiło teraz mało ludzi gra

Ja nie mówię żeby szturm skasować ale żeby był podbój a raz na 5 map był szturm a nie sam szturm a raz na dzień podbój

Zobacz na stan tego serwera ile osób grało jak był podbój a teraz Bf traci esencje grają na okrągło szturm 

• Sc0ubanY lubi to

#8 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 21 June 2014 - 11:47

Ale gdzie chcesz podbój? Na China Rising nikt nie chciał, z Second Assault masz, z Naval Strike jest Carrier Assault, a z podstawki masz osobny serwer. Gdzie tu chcesz opchnąć więcej map?

#9 Blood_Se3ker

• Blood_Se3ker

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 June 2014 - 11:48

Jeśli chodzi o szturm, podbój i unicestwienie na zmianie, to nie taki zły pomysł ;) 

• Sc0ubanY i Se7eN lubią to

#10 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

• Napisano 21 June 2014 - 11:54

Na china rising nikt nie chciał ale na głosowaniu na mapy w grze to cały dzień na nim grałem 
    z scond assaul mam cały dzień szturm. 

Skoro serwer jest taki dobry to czemu tak mało osób na nim gra a jeszcze przed wprowadzeniem zmian był ciągle pełen?

Miał być mix a jest rush...

• Sc0ubanY i Toxxic lubią to

#11 Se7eN

• Se7eN
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 21 June 2014 - 11:56

Witam. Lepsze by były te dwa, czy trzy tryby na zmianę niż tylko szturm i szturm :) Aktualnie na serwerze 48 gra JEDNA osoba ;)

• Szczupak, Sc0ubanY i Toxxic lubią to

#12 Toxxic

• Toxxic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 June 2014 - 11:58

No to ja proponuję tak jak wyżej i tak jak szczupak. Niech będzie podbój i co 3/4 mapy jakiś tryb lub szturm jak wolicie.

• Szczupak lubi to

82950211714503590509.png

#13 Sc0ubanY

• Sc0ubanY
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 21 June 2014 - 12:02

Ja powiem jedno RUSH się ludziom znudził a w vote nie ma żadnych map z podboju .

• Szczupak, Toxxic i Se7eN lubią to

#14 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 21 June 2014 - 12:10

Co do mixa to również jestem na tak. Na serwerze HS BF3 jest wszystko odpowiednio zbalansowane. :)

#15 Toxxic

• Toxxic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 June 2014 - 12:13

No to można zrobić tak jak na BF3 tyle, że ograniczyć ilość szturmu, gdyż jak widzę przez najbliższy czas nie będzie się on cieszył dobrą sławą :D

82950211714503590509.png

#16 Szczupak

• Szczupak
    • Użytkownik

• Napisano 21 June 2014 - 12:17

Ja jestem za tym aby były te 3 tryby podbój,szturm,unicestwienie ale żeby były po kolei.

Albo powrót do starego trybu tylko podbój z głosowaniem na mapy :)

#17 Toxxic

• Toxxic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 June 2014 - 12:32

No można i tak oba pomysły są dobre :D

82950211714503590509.png

#18 Andzrael

• Andzrael
    • Użytkownik

• Napisano 22 June 2014 - 11:25

Według mnie powinno być mniej szturmu a więcej podboju lub mix CQ, unicestwienie i ew. szturm ale przez to, że w głosowaniu nie ma podboju do wyboru, na serwerze gra mniej graczy. A najlepiej byłoby wrócić do starej formuły z vote mapem only CQ

#19 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 June 2014 - 11:34

Po co only CQ? Ludzie, macie taki serwer...

#20 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 22 June 2014 - 12:10

Niby tak, ale z drugiej strony jest spora ilość graczy, którzy klepią na Rushu lub na Squad Deathmatch. Wiadomo, że serwery na podboju są najpopularniejsze, ale z drugiej strony Rush jest dynamiczniejszy. Coś się dzieje, wbrew pozorom takie cluster-f^$cki też są niezłe, oczywiście na niektórych mapach. Może dlatego serwer jest mniej popularny, bo 48 sloty są rzadko wybierane w wyszukiwarce. Większość osób preferuje 32-sloty albo 64-sloty.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bf4, battlefield, jarock

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych