Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wayward Pines. Szum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 14 June 2014 - 11:23

Czytał ktoś z was? Jakie są wasze odczucia po przeczytaniu? Mnie strasznie zdziwiła końcówka, kiedy się okazało, dlaczego Ethan jest w Wayward Pines. Fajnie zostało samo miasteczko opisane, dokładnie je "widziałem" - tak samo lokacje poza WP.

Dobrze się czytało, nie wiało nudą. Kniga bardzo ciekawa, nietypowa. Ma niecałe 400 stron, a przeczytanie jej zajęło mi niespełna tydzień, a czytam w szkole, w parku i na kiblu :D Polecam każdemu. Naprawdę warto przeczytać.

Nie ukrywam, że skorzystałem z kodu rabatowego i zapłaciłem tylko 22 zł :)

Uwaga! Spoiler niżej!

Ciekawa koncepcja, zwłaszcza jeśli chodzi o zaimplementowany element post apo. Jesteśmy wręcz przekonani, że nasz bohater trafił do Wayward Pines po to, aby odnaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych, ale jednak po wielu wydarzeniach (trafienie do szpitala, bójka z szeryfem, kolejny raz w szpitalu, czy chociażby operacja) okazuje się, że rodzina Ethana także jest w WP i ma się całkiem dobrze, natomiast Seattle już nie ma, nic nie ma. Pozostał wielki kompleks badawczy, którego częścią jest właśnie wspomniane miasteczko. Więcej nie będę spoilerował  :) Jednak książka skończyła się dość nagle, nieoczekiwanie, pozostał niedosyt. Agent Burke zostaje szeryfem, mieszka wraz z rodziną w Wayward Pines, a życie jest szczęśliwe... bla bla. Może to oznaczać część drugą. Mam nadzieję.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych