Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Jaka jest wasza ulubiona nacja i czołg?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lilsem

• Lilsem

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 8
  • Napisano 25 May 2014 - 12:04

Od tygodnia pogrywam i streamuje czołgi War Thundera. Zauważyłem, że Polacy stanowią dużą część tej gry, ale na tym forum jest o niej cicho. Postanowiłem to zmienić, i mam nadzieję, że uda mi się rozpocząć ciekawe dyskusje na jej temat. 

Więc tak jak w temacie - jaką macie ulubioną nacje i czołg? Ja lubię po równo Rosję i Niemcy, ale jakoś bardziej rozwijam drzewko rosyjskie, bo zachęciło mnie chyba KW-1, który robi porządne zniszczenia na polu bitwy, ale niestety jest  wolne i dużo czasu zajmuje nim przejechanie od punktu do punktu. Ostatnio też odblokowałem SU-122, który jednym trafnym strzałem powalić każdy czołg, ale ma strasznie długi czas przeładowania, wynoszący chyba 30 sek. Dużo ludzi mówi że Ruscy są OP i możliwe że tak po trochu jest, w początkowych tierach.

http://www.twitch.tv/lils3m a jakiś strumyk z lisem

#2 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 25 May 2014 - 13:33

Ahhr! 

W tej chwili jest bardzo dużo ludzi, którzy graja tylko w AB. Bitwy w tym trybie wyglądają strasznie ;) Zero taktyki, zero pomyślunku ( Miałem już możliwość obserwowania tego w WoT ;) )
    Osobiście gram tylko w RB, ponieważ wymaga to trochę więcej uwagi, a zniszczenie przeciwnika smakuje o niebo lepiej ;)
    Nie podważam zalet tej gry, tylko czekam na opadnięcie tzw Hype'u ;D

Pozdrawiam Maxi 

#3 Lilsem

• Lilsem

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 8
  • Napisano 25 May 2014 - 15:08

Rzeczywiście, większość osób gra w AB i to bez żadnej taktyki, ale w teamie zawsze znajdzie się kilka osób, które spełniają cele mapy, więc nie jest tak źle. Według mnie gra powinna bardziej nagradzać za przejmowanie punktów, a szczególnie za zwycięstwo, wtedy więcej osób starałoby się wygrać.

http://www.twitch.tv/lils3m a jakiś strumyk z lisem

#4 Toxxic

• Toxxic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 13 June 2014 - 15:19

Jak dla mnie najlepszą nacją jest ZSRR jeśli chodzi o czołgi a GB jeśli o samoloty.  Ulubiony czołg to KV-1 lub IS.

82950211714503590509.png

http://battlelog.bat...user/Toxxic789/

#5 NeTGejmPlejs

• NeTGejmPlejs
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 31 August 2014 - 19:44

Dość dawno nie grałem, ale bardzo fajnie mi się grało T-50 z APCR, KW mu nie straszny :)

#6 Łosiu

• Łosiu
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 03 September 2014 - 8:39

Mój ulubiony to T34/57. Świetna maszyna, przyzwoity pancerz, bardzo dobra mobilność i armata z dobrą przebijalnością i dużą prędkością wylotową (łatwo trafić nawet na daleki dystans w SB). Ten czołg to jeżdżący pogrom :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych