Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

3 edycja Bitwy Na Intra

IEM Coraz Bliżej Ikaros szykuj się na kupno 2 redbulli!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 16 May 2014 - 16:07

Witam

Zakończyliśmy właśnie 2 edycje bitw na intra. Edycja ta według mnie była tak samo emocjonująca co 1 ;).

Oczywiście jak to bywa, zawsze następują jakieś problemy. W tej edycji kilka się pojawiło... Ale i tak jesteśmy razem z Ikarosem zadowoleni z przebiegu tej edycji...

Dobra kończymy z 2 edycją!

Zaczynamy 3? Nie tak szybko.

3 edycja, to jedna z tych edycji, gdzie kilka rzeczy się zmieni.

Wstępnie mogę podać przykładową zmianę, która się pojawi :P:

• Jury lekko się odmieni. Dostanie ono małe wytyczne. Z 3 osób, zrobi się 5. Jury będzie mogło....

Mała informacja, ale może kogoś zaciekawi? :)

Oczywiście zmian jest jeszcze trochę, lecz teraz nie będziecie o nich słyszeć.

Mogę obiecać, że 3 edycja może być tylko lepsza.

Jako, że nie będą to błahe zmiany, to trochę na ich realizację jest potrzebnego nam czasu.

Dodatkowo niedługo na forum zostanie ogłoszony ciekawy event... Oczywiście, zadanie dodatkowe, jakoś się do tego odnosi.

Wstępny start 3 edycji, planowy jest na czerwiec. Początek? Koniec? Niestety nie mogę w tej chwili powiedzieć, bo nie wiem ile zajmie nam z Ikarosem załatwienie wszystkiego.

No nic, tak więc my lecimy szykować pomału 3 edycje, a Wy w tym czasie macie dużo czasu, na napisanie, jakimi to jesteśmy leniami.

Pozdrawiam ;)

PS: 3 edycja zostanie opanowana przez pewną grę!

Pogadaj!

#IEM 2015!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: IEM, Coraz, Bliżej, Ikaros szykuj się na kupno, 2 redbulli!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych