Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Powrót do gry - nowe talie na początek, którą wybrać?

talia początek która powrót jaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dalir

• Dalir
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 08 May 2014 - 15:25

Siemka,

Ostatnio postanowiłem wrócić do karcianek i przypomniałem sobie o DoC. Grałem już w nią kiedyś (chyba to były jej początki, czas gdy dużo youtube'rów ją nagrywało), a teraz zauważam ciekawe zmiany. Jedną z nich jest wybór jednej z aż 5 (a były 3 :P) talii którą chce się grać na początku. Zauważyłem że można wybrać Świątynie, talie którą bardzo lubiłem oglądać i podobają mi się jej zdolności kontroli pola oraz honor :D.

Moje główne pytanie to: opłaca się brać świątynie na początku? Bardzo chciałbym nią grać już teraz, a pewnie nie będę grał w DoC tak często by na nią uzbierać ''hajsu''. A może jednak ''przeboleć'' inną talie, która możliwe lepiej gra się na początku i poczekać na Świątynię? Co polecacie mi zrobić?

Pozdrawiam  ^_^

#2 Junx

• Junx

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 08 May 2014 - 15:42

Ja też teraz zacząłem grać ponownie po ostatni dodatku, przed min mam konto z 15 lvl, ale utopiłem w otchłani ponad 600 kart  :failfish:

Więc też postanowiłem zacząć grę świątynią, ale szybko zrezygnowałem z braku wart, więc ponownie utworzyłem konto i zacząłem grać Nekropolią i kupiłem talię Inferno, tymi taliami umiem grać i teraz mam dwie talię bo po dodatku ciężko o nowe karty bo kody nie działają a takie Inferno oraz Nekropolii mam opanowane w stopniu średnio-zaawansowanym z racji braku kart nie mam perfekcji, ale teraz myślę, że mi się uda bo już wiem jak się gra każdą talią i w/w gra mi się najlepiej oraz mam większe pole do popisu bo mam dwie talie a co za tym idzie karty też idą do dwóch talii a, że teraz Kampania się całkowicie zmieniła bo jest podzielona na "części" w każdej jest po 5-ciu, bohaterów i za każdą wygraną bitwę mamy 1k golda za każdą kolejną frakcję kolejne 1k golda co dale mam 6k golda + pakiet kart za wygranie każdej części kampanii co mam daje odpowiednio:

1(Frakcja) x5 (Bohater) = 5k golda  

6x5 = 30k golda

6 (Frakcja) x5 (Bohater) x5 (Cześć Kampanii) =  150k golda

Osobiście bym zacząć grać tą talią co umiem grać najlepiej, a potem dokupić następną, którą umiem grać. Ale co ja wiem, wybór jest tylko Twój. 

#3 Dalir

• Dalir
    • Użytkownik

• Napisano 08 May 2014 - 16:05

Osobiście bym zacząć grać tą talią co umiem grać najlepiej, a potem dokupić następną, którą umiem grać. Ale co ja wiem, wybór jest tylko Twój. 

Dziwnie to ująłeś ;p Grałem niby tylko Inferno, ale nie wiem czy szło mi tak dobrze by powiedzieć "najlepiej".

Bardziej mi chodzi o to czy każde talie są równe na początku czy któreś pod względem innych są do p*py, bo dają na początek ''dziwne'' karty.

#4 Junx

• Junx

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 08 May 2014 - 20:23

jest wybór jednej z aż 5 (a były 3 :P) talii którą chce się grać na początku.

Jest 6 talli :P Zapomniałeś o Akademii.

Talia podstawowa różni się od tych co były na początku z racji dodawania nowych kart. Nowe karty = nowa podstawowa talia.

Grałem niby tylko Inferno

Dobra talia, teraz a początek to niebo a ziemia, talia całkowicie się, więc byś miał duże braki w kartach jak i dzikich kart nie masz. Ja bym utworzył nowe konto i wypróbował każdą talię (jest opcja wypróbowania każdej talii przed wybraniem).

#5 Lucjusz1996v2

• Lucjusz1996v2
    • Użytkownik

• Napisano 15 June 2014 - 19:29

Odwieże troche temat. Talie świątyni opłaca się brać tylko WTEDY kiedy mamy box "Powstanie Pustki". Skąd taka teza?

Otóż grałem przed patchem, nazbierałem pieczęci i kupiłem 1x Box Powstanie Pustki, i ok. 5-7 Pakietów Powstanie Pustki.

W nowych pakietach szansa na 1 karte świątyni wynosi 1:6, gdyż w tym pakiecie znajdują się karty wszystkich 6 frakcji. 

Świątynia nie jest łatwą talią, trzeba mieć świetnie opanowane wyczucie, kiedy użyć Finty itd. na początek polecam ci:

Jeśli lubisz grać szybko i ofensywnie polecam Inferno.

Jeśli chciałbyś mieć balans deff/atk. polecam Nekropolie.

Jeśli poszukujesz talii do obrony polecam Przystań.

Jeśli szukasz tali wybietnie ofensywnej, zwrotnej i z ciekawym bonusem, polecam Twierdza.

Niestety, aby być "kimś'' grając taliami Świątyni/Akademii, trzeba wydać troche pieniędzy na Pieczęcie..

Nick: Krofffa

Level: 11+

Frakcja: Świątynia

#6 Junx

• Junx

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 June 2014 - 14:10

Nie koniecznie, ja poszedłem drogą, która jest trochę, ale opłacalna. Skupiłem się na zainwestowaniu we wszystkie 6 talii, czyli 25k musiałem wydać co daje nam 13 lvl, więc trochę miałem pod górkę, ale teraz mi się to zwraca postaci takiej, że mogę robić kampanię wszystkimi taliami a jak nimi się ukończy jakiegoś przeciwnika to daje nam pakiet kart. teraz zaczynam już 3 część kampanii i mam ponad 800 kart, część za wygrane z pojedynków (pakiety BS2) część z kampanii. Trochę to trudne, ale mi się to opłaca.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: talia, początek, która, powrót, jaka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych