Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Finał drugiej edycji BNI! Wyniki!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 02 May 2014 - 18:12

Witam

Tak więc nadszedł ten oto dzień! Wyniki finału drugiej edycji! Jestem ciekaw który z uczestników wygra ;).

Dla przypomnienia, Michu i Śliwa mieli za zadanie zrobić takowe intro --->Kilk<---.

Nie będę się tymczasowo rozpisywał, zrobię to dopiero po głosach jury.

Wygra uczestnik który zdobędzie min. 2 głosy jury. Skład naszej ekipy oceniającej to: Brunecia, MaxiLager, Liptonex.

Osoba która wygra 2 edycje bitw na intra, w nagrodę dostanie:

- BioShock: Infinite

- Tytuł na forum "Zwycięzca bitwy na intra"

Przejdźmy więc do prac uczestników:

Śliwa --->Kilk<---

Michu --->Kilk<---

Ja już mam swoje zwycięzce, Ikaros pewnie też, a Wy? ;)

W tym temacie może tylko pisać jury i opiekunowie grup

(wszystkie inne posty będą usuwane).

Jeśli chcesz wyrazić swoje zdanie o pracach, zapraszam tu --->Kilk<---

#2 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 02 May 2014 - 20:54

Intra trzymają poziom, miałem problem jakie intro wybrać, w szczególności że u Micha pojawiła się Nova ^^. Jednak swój głos oddaje na Śliwę, muzyka i wejścia z basem do mnie przemówiły. 

• Kubox, MaxiLager i Śliwa lubią to

#3 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 03 May 2014 - 23:37

Ahhr ! 

Mój pomysł na wyniki 2 edycji Bity na Intra, był bardzo prosty. Zdyskwalifikować wszystkich, a nagrody zabrać dla siebie. Pomyślałem, że zabiorę się za analizę, czy uczestnicz zastosowali się do wymagań narzuconych w finale. I tak wraz z załogą postawiliśmy żagle i przy pomocy zrabowanego rzutnika, przy słodkim rumie zaczęliśmy analizować klatka po klatce, sekunda po sekundzie, w poszukiwaniu błędów formalnych w przedstawionych pracach. Ale im więcej wypiliśmy, tym sekundy liczyło się gorzej, aż w końcu chcąc nie chcą, wszyscy zgodziliśmy się, że prace są zgodne z zasadami konkursu. W tej chwili morale nam trochę siadło, co bardziej niecierpliwi kamraci odeszli do swoich kajut ( Tak naprawdę kazałem im szorować pokład, bo jako jury konkursu się nie sprawdzili ). Ale nieustraszony pirat Maxi z niejednej butelki pił rum i z prędkością kuli, wymyśli, że skoro to mają być intra, więc muszą się zgadzać z definicją słowa "Intro", która brzmi: "wstęp, zwłaszcza do utworu muzycznego lub gry komputerowej", no i zaczęły się analizy. Materiał Śliwy opowiada o jednej grze, opisuje, zachęca potencjalnego odbiorcę do zapoznania się z produkcją, Można by powiedzieć wyciąg do niego swoją dłoń... W tym momencie zabroniłem bosmanowi polewać więcej rumu, bo zamiast bandy najokrutniejszych piratów na świecie, miałem na swoim pokładzie stowarzyszenie pijanych poetów. Po przeciągnięciu dla ochłody pod kilem kilku druhów, zabraliśmy się za analizę materiału finalisty Michu. Jako że ostatnio, na naszym pokładzie gościliśmy,przez pewien czas pewnego, bardzo bogatego duchownego, część z nas zrobiła się można by rzecz wierząca. Oczywiście wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dziesięć przykazań to bzdury, a zwłaszcza siódme. Ale do rzeczy. Piosenka Guano Apes "Open your eyes", według tej właśnie części załogi, mówi o otwarciu się na to co nas czeka, co właśnie nadchodzi, co z logicznego punktu widzenia oddaje doskonale sens znaczenia słowa intro. Do tego doszły duże oczy dziewczynki na początku, i okazało się, że na pokładzie mam nagle, nie bezwzględnych morderców, ale bandę pijanych w sztos ojców, którzy pozostawili na lądzie swoje rodziny. ( A to, że całe zarobione złoto, wydają w Hawanie w ... gabinetach masażu, to już nie pamiętali ). I w ten sposób kolejna możliwość zagarnięcia całej nagrody dla siebie poszła na dno. Dura lex, sed lex.
    Także moi drodzy finaliści, aby nie było wam łatwo pozwolę sobie na subiektywną ocenę waszych prac, ponieważ pod względem merytorycznym, jak i technicznym prezentują wyśmienity poziom. Jako, że sam jestem człowiekiem pracy, i cenię sobie ludzi, którzy angażują się w zadanie na 100% możliwości, to obejrzałem zaprezentowane materiały pod kątem włożonego wysiłku. Wiem jak trudno jest dopasować obraz do dźwięku, mając jeszcze za utrudnienie zasady z piekła rodem wymyślone przez Himiego i Ikarosa. Wiem również, że praca, która nie jest przekombinowana, jest lepsza, bo trudniej w niej popełnić błąd ( Sorry Michu ), i takie właśnie intro zrobił Śliwa. Nie przekombinowane, z chwytną muzyką i dobrym wyborem scen. Ale tak jak mówiłem na wstępie jestem człowiekiem pracy i dlatego postanowiłem oddać swój głos na intro Michu.
    Nie miejcie mi tego za złe. Pamiętajcie, że moim celem jako członka jury, było wyrzucenie was obu z finału, tak aby nagroda trafiła do moich rąk ... ;)

Pozdrawiam Maxi

#4 Brunecia

• Brunecia
    • Streamer

Reputacja: 11
  • Napisano 15 May 2014 - 17:16

Hej!  ;) 
    Widzę, że mój głos będzie w tym momencie decydujący  :o  
    Tak jest najtrudniej podjąć decyzję  :( 

Moje spostrzeżenia są następujące: W pierwszej chwili praca Michu wydała mi się bardziej dynamiczna, aczkolwiek było wszystkiego aż za dużo, a jednocześnie czegoś zabrakło.. 10 razy powtarzałam moment gdzie powinien być headshot i jakoś go nie ujrzałam. Dodatkowe lekko przesunięte pozostałe wymagane sceny. Gdy coś się robi, warto dopracować to do perfekcji. Oczywiście podobała mi się ogólnie dynamiczność tego intra, aczkolwiek praca Śliwy zebrała u mnie więcej punktów. Bardzo ładnie się wszystko zgrywa z muzyką i technicznie występuje wszystko co było w założeniach konkursowego intro. 

Głosuję, więc na Śliwę. Dziękuję za uwagę   :)

• Kubox, MaxiLager i Śliwa lubią to

#5 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 15 May 2014 - 17:50

Tak więc pozostaje mi zabrać głos.

Gratuluje Śliwie zwycięstwa! :)

I tu kilka słów do Micha.

Twoje intro według mnie było zrobione najlepiej i to, moim zdaniem ono powinno wygrać. Niestety, Lipti i Brunecia uznali inaczej, ale to przecież jury :P i to one decyduje :P.

To co robiłeś przez te kilka rund w tej edycji, było cudem. Każde twoje intro było poezją, która pokazywała, że masz wspaniały talent. Intro finałowe, mnie powaliło. Czegoś tak pięknego dawno nie mogłem już zobaczyć.

Muzyka i cały montaż, dla mnie był czymś, co nigdy w życiu bym nie osiągnął, nawet siedząc po 18h/7 nad intrem :).

Nie mam pojęcia czemu akurat to nie ty wygrałeś. Dla mnie jest to zła informacja, bo już od pierwszej rundy czułem, że to ty możesz wygrać 2 edycję.

Może to jakieś przesłanie, aby wygrać 3 edycje? Bo takich talentów jaki ty masz, nie ma wiele na świecie.

Stwierdziliśmy razem z Ikarosem, że tak dobrego intra jak twoje Michu, w tej edycji jeszcze nie było.

I tutaj jeszcze kilka słów do Śliwy. Twoje intro było bardzo dobre, lecz jako, że każdy może mieć własne zdanie, uważam, że trochę gorsze od Micha. Zapewne może być to jakaś znikoma więź, z osobą która przebywała u mnie przez jakiś czas w grupie? Pewnie tak ;).

Oczywiście proszę, abyście mojej wypowiedzi, nie wzięli, za post który ma wyrazić jakieś moje pretensje. No cóż, wiadomo, ja byłem za Michem i też nie mogę uwierzyć, że to nie on wygrał, ale nie ma też problemu z tym, że został nim Śliwa. Każdemu z Was należało się zwycięstwo za intra ;P.

No nic, jeszcze raz gratuluję Śliwie.

Odnośnie nagród, to Ikaros się do Ciebie odezwie niebawem.

I co? I mamy 1-1 w walkach grup, czyli remis. Kto przełamie ten wynik w 3 edycji?

Info co i jak z 3 edycją itp... pojawi się wstępnie jutro.

• MaxiLager i Śliwa lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych