Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

serwer JaRock 64 osób

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanTadziu

• PanTadziu
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 May 2014 - 16:58

Witam , grałem dzisiaj na serwerze 64-osobowym zabiłem kilku z m1911 napisałem ,,jaka passa z m1911 i wywaliło mnie z serwera i pisze ze pisalem wulgaryzmy... Co zrobić ? mam zakaz wstępu jakby co na origin nazywam się PanTadziu

#2 Blood_Se3ker

• Blood_Se3ker

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 02 May 2014 - 17:43

Jeżeli na prawdę dużo nie przeklinałeś, to bana dostałeś na kilkadziesiąt min ;)

#3 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 02 May 2014 - 18:37

By zostać wyrzuconym przez system za wulgaryzmy trzeba napisać minimum dwa razy jakiś wulgaryzm, więc na pewno to uczyniłeś. Serwer blokuje za to na chyba 10 czy 20 minut ;)

• MaxiLager lubi to

#4 PanTadziu

• PanTadziu
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 07 May 2014 - 17:55

By zostać wyrzuconym przez system za wulgaryzmy trzeba napisać minimum dwa razy jakiś wulgaryzm, więc na pewno to uczyniłeś. Serwer blokuje za to na chyba 10 czy 20 minut ;)

tylko że ja nie używam wulgaryzmów...

#5 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 07 May 2014 - 21:54

No, do filtrów zaliczają się też określenia z cyklu "noob" czy "dziecko", ludzie uwielbiają określać innymi dziećmi, kiedy ktoś kogoś np. zabije z drużyny. Aktualnie na serwerze nie ma żadnych czasowych blokad za wulgaryzmy lub teamkilling.

#6 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 08 May 2014 - 9:28

Witam , grałem dzisiaj na serwerze 64-osobowym zabiłem kilku z m1911 napisałem ,,jaka passa z m1911 i wywaliło mnie z serwera i pisze ze pisalem wulgaryzmy... Co zrobić ? mam zakaz wstępu jakby co na origin nazywam się PanTadziu

Hmm... :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych