Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

SPRITE & JaRock - Nowe serwery BF4 i BF3!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#41 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 06 May 2014 - 19:11

Gun Master na Ziba Tower <3 

Według mnie 4 teamkille=kick też są ok. Raz mi sie tylko udało ukosić 3 swoich, ale to był zły pomysł rzucać granatem przez drzwi na metrze :D

#42 Blood_Se3ker

• Blood_Se3ker

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 07 May 2014 - 8:40

Gun Master na Ziba Tower <3 

Według mnie 4 teamkille=kick też są ok. Raz mi sie tylko udało ukosić 3 swoich, ale to był zły pomysł rzucać granatem przez drzwi na metrze :D

Nom granat w plecy to zła rzecz  :)

Dominacja w bf3 na cq jest świetna, aż szkoda że takich mapek nie ma w bf4 (trzeba czekać na nowe dodatki) 

#43 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 07 May 2014 - 11:06

Dlatego ludziska grajcie w BF3 bo to wypasiona gra, moim zdaniem lepsza od BF4. Wbijajcie na serwer JaRock BF3, a admina prosimy o tryb dominacji na tym serwerze. Pozdro.

BF4 - WujekManiek

#44 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 16 May 2014 - 18:24

Kurde, TK jest trochę wkurzające. O ile na normalnych, otwartych mapach bardzo rzadko zdarzają się team-kille, to na metrze jest ich niestety pełno. Strzelam full auto z M240B, a tutaj ktoś mi wbiegnie, potem rzucę granat, zabije 4 osoby, ale w tym jednego mojego, dostanę reanimację, przede mną przeciwnik to strzelam, ale oczywiście ktoś mi wbiegnie pod lufę, za ścianą jest przeciwnik to strzelam, ale oczywiście ktoś mi wybiegnie i koniec, kick. Nie da się powiększyć/wyłączyć tego limitu na tą jedną mapę?

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#45 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 16 May 2014 - 18:43

A serwer BF3 jak był pusty, tak jest pusty :/ Nie możecie dać map tylko z podstawki? Może to by coś zmieniło. 

• DarkAnvil lubi to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#46 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 16 May 2014 - 18:49

Podstawka jest nudna.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#47 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 16 May 2014 - 18:54

Tak, ale na większości serwerów gra toczy się właśnie na tychże mapach. 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#48 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 16 May 2014 - 19:12

Więc po co jeszcze jeden? Jak dla mnie serwer BF3 nie ma zbytnio sensu, ponieważ niczym się nie wyróżnia. W przypadku serwera z BF4 jest bardzo mało serwerów z takimi ustawieniami i chyba to przyciąga graczy.

#49 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 16 May 2014 - 19:23

Proponuje wprowadzić zakaz kampowania  w ataku, dawniej z tego się śmiałem ale widzę że takie coś nie jest głupie. Wielokrotnie grając na serwerze widziałem jak większość drużyny praktycznie nic nie robiła tylko czekała jak inni zniszczą cel, mam na myśli szturm. W Bf3 na jednym serwerze była taka zasada wprowadzona i grało się naprawdę przyjemnie.

#50 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 16 May 2014 - 19:26

Ale jak chcesz to wprowadzić? Na jakiej zasadzie ma to polegać? W ataku nie tyle często kampią, co boją się pójść naprzód, a to jest różnica. Chociaż masz troszkę rację, przez takich często się przegrywa (lub wygrywa w obronie ;)).

#51 Tipson

• Tipson

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 27 May 2014 - 11:22

Jaka decyzja zapadła w sprawie serwera na BF3? Został wyłączony, ale właściwie bez podania przyczyny (argument o małej popularności BF3 jest dosyć słaby i stosunkowo łatwo można go obalić). W rozmowie (właściwie monologu) z Brodatym doszedłem do przyczyny słabej popularności samego serwera SPRITE JaRock.pl na BF3.

Najprawdopodobniej przyczyną było wprowadzenie ustawień własnych, zamiast zwykłego Normala bądź Harda, poprzez co sam serwer był widoczny w wyszukiwarce battlelogowej dopiero po zaznaczeniu opcji "Ogień własny" i odznaczeniu opcji "Regeneracja zdrowia" (ponadto na całym Battlelogu tylko jeden serwer charakteryzował się takimi ustawieniami - odpowiedź zatem na pustki na serwerze wydaje się prosta i oczywista).

Podstawowe pytanie brzmi, czy serwer będzie dalej istniał i jeśli tak, kiedy planowana jest jego reaktywacja?

Pozdrawiam!

#52 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 27 May 2014 - 12:20

Dziś będę rozmawiać z Brodatym. Planujemy razem z kilkoma userami rozgrzać ten serwer. Jeżeli się uda, damy tam swoje ustawienia i może uda się nam wskrzesić serwer.
    Jak chcesz z nami pograć w BTF, to napisz w moim nowym temacie.

ertbbb

#53 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 28 May 2014 - 8:59

Moja odpowiedź odnośnie BF3 tutaj - http://forum.jarock....ge-2#entry57237 ;)

#54 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 03 June 2014 - 15:08

To już jest po serwie. Kokosik go zgarnął. Pozdro - o serwie do btf3 możemy pomarzyć ;)

ertbbb

#55 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 03 June 2014 - 15:21

Kokos ma osobny serwer, prywatny, własny, za swoje - jeżeli chodzi Ci o ten w sidebarze po prawej  ;)

#56 Tipson

• Tipson

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 03 June 2014 - 15:51

No i wszystko super, pięknie, ładnie. Nie zmienia to faktu, iż można było dać szansę serwerowi do "trójki", tym bardziej, że pojawił się wysyp nowych graczy, którzy skorzystali z prezentu od EA (choć i przed prezentem grało sporo osób ). Szkoda, że zostaliśmy tak protekcjonalnie potraktowani i zbyci słabymi argumentami, ale cóż - mówi się trudno i żyje się dalej!

#57 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 03 June 2014 - 16:46

A teraz zaczyna brakować serwerów BF3. Jest wysyp nowych graczy i czeka się w kolejkach, czasami naprawdę długich, żeby wbić na dobry serwer z adminami i niskim pingiem :) 

#58 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 04 June 2014 - 6:22

Teraz na Kanałach TDM są zajęte dosłownie wszystkie serwery, wszystkie: 64, 48, 32 mają kolejki po kilka osób. Z innymi mapami jest juz trochę lepiej. Przydałby się taki serwer i z pewnością miałby duży ruch ;)

#59 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 04 June 2014 - 6:37

Odpowiedź od Adama już jest. Czekamy na odpowiedź od szanownego Pana Sponsora. Jak wszystko się uda, odpowiedź będzie dziś, jutro ;) Jak będzie już jasne dostaniemy info od Brodatego.

Down :
    On na serio tyle czasu potrzebuje, czy chce włączyć dopiero po wakacjach?

ertbbb

#60 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 04 June 2014 - 7:56

Niestety jak już to po wakacjach :-x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych