Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

SPRITE & JaRock - Nowe serwery BF4 i BF3!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#21 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 01 May 2014 - 21:26

Ja przed chwilą na nim grałem. Może nie było rewelacji, bo zaledwie po 9 osób w drużynie, ale serwer powoli się rozkręca. Spokojnie, trzeba trochę czasu.

#22 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 01 May 2014 - 21:27

To za jakeis 30 min wbijam :D Patrykk szykuj się na znaczący wzrost ilości deadów :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#23 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 01 May 2014 - 21:34

Chyba nie chcesz, żeby Patrykk nauczyć Cię grać w BF3 :) Dzisiaj nie pogram już, może jutro ;) 

#24 Duszek_Kacper

• Duszek_Kacper
    • Użytkownik

Reputacja: 4
  • Napisano 01 May 2014 - 22:17

Na serwerze non premium dla 64graczy można dodać jeszcze jakiś tryb, choćby rush. ;)

#25 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 02 May 2014 - 10:10

Nawiązując jeszcze do sniper limitu: gram w BF4 od jakiegoś już czasu, osiągnąłem do tej pory 43 level i od samego początku mojej gry do teraz uważam sniper limit za rzecz zbędną. Każdy gra według własnego uznania, możliwości, czy też zachcianki. Grę się kupuje po to, aby pograć po swojemu, a nie podporządkowywać się limitom :< Rozumiem, że niektórych mogą wkurzać snajperzy, jednak jest to element Battlefielda. Ja gram po to, aby się dobrze bawić kosząc przeciwników gradem ołowiu, a nie po to, aby się wkurzać od ginięcia przez sniper limit na niektórych mapach. Dodatkowo limit ten dotyczy także karabinów wyborowych, co jest trochę słabe.

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#26 Kony213

• Kony213

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 02 May 2014 - 13:28

@up 

A mi się podoba ten limit każdy na początku przecież może wybrać klasę snajpera, ale kto pierwszy zarezerwuje slot zależy od szczęścia/skila. Tylko ten tryb "Unicestwienie" to jakaś masakra. Czekam na aż zmienicie na CQ : P

CPUIntel Core i 5 3450 3,1Ghz (Turbo 3,5Ghz) Cooler: Spartan PRO HE924  //  GPU:  Sapphire Radeon R7 260X OC 2048Mb  //  Mobo: Asus P8B75-M Intel B75  //  RAM: Kingston 2x4Gb DDR3 1600Mhz CL9  //  PSU: OCZ CoreXStream 500W  //  Obudowa: SilentiumPC Gladius M40

#27 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 02 May 2014 - 14:40

Ja proponuje CQL-Rush-OB kazdy z nich ma cos w sobie i przyjemnie byloby pograc na kazdym z nich.

#28 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 02 May 2014 - 20:57

Jutro zmienię ustawienia serwerów i zobaczymy jak to wypali 
    Serwer 48 slotów (premium) będzie w trybie Rush+Carrier+CQL (mapy z dodatków)
    Serwer 64 sloty (podstawka) będzie w trybie CQL (mapy z podstawki)

• Kubox i Broda ty lubią to

#29 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 02 May 2014 - 21:49

Dajcie na bf3 only tdm i bedzie spk;d

graphic.png

#30 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 02 May 2014 - 22:51

To będzie bez sensu. Tak jest dobrze. Jeden tryb to za mało i po kilku dniach by się znudził.

ertbbb

#31 Szost

• Szost

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 03 May 2014 - 7:26

Może na serwerze do Bf3 dajcie tak Conquest&Rush&Szabrownik lub Mistrz Broni

#32 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 03 May 2014 - 10:10

Może na serwerze do Bf3 dajcie tak Conquest&Rush&Szabrownik lub Mistrz Broni

Myślimy nad zmianami ;)

Jutro zmienię ustawienia serwerów i zobaczymy jak to wypali 
    Serwer 48 slotów (premium) będzie w trybie Rush+Carrier+CQL (mapy z dodatków)
    Serwer 64 sloty (podstawka) będzie w trybie CQL (mapy z podstawki)

Zostało to wykonane. Mamy 48 na Rush/CarrierSmall (wszystkie mapki ze wszystkich dodatków poza Lockerem) oraz 64 sloty na CQL (też poza Lockerem)
    • Szost lubi to

#33 PanKulek

• PanKulek
    • Użytkownik

• Napisano 04 May 2014 - 13:04

Wszystko fajnie ale ten filtr na przekleństwa to jakiś dramat... rozumiem na te ostrzejsze słowa jak "pani lekkich obyczajów" itp ale na "kretyn"? Bo jak mam inaczej nazwać gościa który podjechał quadem pod moją plotke i czekał aż zacznę naprawiać po czym ukradł ów pojazd ? Tak samo 3 teamkill'e i kick ? to jest o WIELE za mało szczególnie jak prujesz full auto a jakieś mózgi wybiegają prosto pod lufę.

#34 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

Reputacja: 416
  • Napisano 04 May 2014 - 13:48

Musisz być naprawdę niezłym graczem jeśli w ciągu rundy zaliczasz 4 team-kille. Sam gram LKM'ami i jakoś nie mam tego problemu. 1, ew. 2 się zdarzą, ale nigdy mnie za to nie wywaliło, w dodatku jest opcja !WYBACZ.

Moja propozycja - dodać tryb Conquest Large, ale tylko na mapach z dodatków. Second Assault i Guilin Peaks byłoby dobrym rozwiązaniem. W przypadku map z Naval Strike jest już Carrier Assault, a w przypadku reszty jest serwer non-premium. Co Wy na to?

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#35 PanKulek

• PanKulek
    • Użytkownik

• Napisano 04 May 2014 - 15:44

Dobra już się nie będę udzielał skoro piszę do Brody a odpowiada jakiś random -.- 

Ostatnie pytanie jeszcze jak wygląda u Was kwestia baserape? Jest przyzwolenie czy jest to zabronione? 

#36 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 04 May 2014 - 17:06

Ten Random robi dla forum i serwera zapewne więcej niż ty, więc Take It Easy --- To forum publiczne, więc licz się ze zdaniem innych. Mógłes pisać na PW ;)

Całkowitego Baserape nie ma ( chyba), ale trzeba tego unikać. Jeżeli ktoś zdobywa punkty tylko dzięki Baserape i gra tylko tak, to powinien zostać wykickowany z serwa. Nie chcemy cwaniaków. Trzeba to zgłaszać i osoba powinna dostać ostrzeżenie.

Na to pytanie łatwo jest znaleźć odpowiedź.
    Czy ty chciałbyś, by odradzając się natychmiast ginąć? Już wiesz jaki jest stosunek większości z nas co do Baserape. ;)

• Liptonex, Glock i MaxiLager lubią to

ertbbb

#37 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 05 May 2014 - 8:25

Z BF4 i BF3 problem jest taki, że do tych gier nie ma jako takich wtyczek pozwalających określić czym jest baserape. W BC2 był taki mod, który zaznaczał fragment mapy i zabicie kogoś w tym rejonie liczyło się jako baserape, tutaj niestety tak nie ma. Dlatego jak sam gram osobiście lub widzę przez Procona, że ktoś np. niszczy wrogowi pojazdy na respie albo poluje na startującą z bazy helkę, to wtedy ostrzegam. Warto dodać, że nicki baseraperów można sobie zapisywać - ja znam nicki osób, które grają regularnie i są "oddane" serwerowi. Dlatego jeżeli ktoś mnie poinformuje np. przez Skype/PW to takiego baserapera sobie poobserwuję.

Jeżeli chodzi o filtr wulgaryzmów to można go lekko zmniejszyć, nie mniej jednak w ciągu dnia średnio 10 osób na każdym serwerze wypada z gry za dość mocne słowa z cyklu "ty zj... k..." i tak dalej.
    Z kradnięciem pojazdów problem jest taki, że nie ma jak tego zweryfikować. Też czasami mam tak, że naprawiam sobie czołg, ktoś do niego wsiada i siuuuu w długą. Oczywiście wtedy mogę go kopnąć, ale nie każdy gracz może.
    Odnośnie teamkilli - 4 = kick. Więc trzeba się postarać, by dostać. Opcja wybaczania jeszcze nie działa zbyt poprawnie.

#38 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 05 May 2014 - 8:53

Z tym obszarem Baserape to akurat racja. Można się na kimś odrodzić i niestety też od razu paść. Inaczej jest tak jak wspomniałeś z niszczeniem pojazdów. Taka osoba jest słusznie ostrzegana.
    Podasz mi Twojego oficjalnego Skypa na PW? Mogę wtedy ewentualnie zgłaszać. ;)

ertbbb

#39 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 06 May 2014 - 14:42

Mam propozycję zmiany na serwerze BF3, zmieńcie na dominację w mapach CQ, bo w to najwięcej osób gra a kilka map ewentualnie na mistrza broni. Za dużo MB i dlatego serwer stoi pusty. A na mapach z AM najlepiej sprawdza się TDM! I ogólnie serwer jest bardzo trudno znaleźć w wyszukiwarce serwerów. Bez linku z tej strony, to byłaby lipa.

BF4 - WujekManiek

#40 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

Reputacja: 416
  • Napisano 06 May 2014 - 17:49

@up albo dodać dominację do Gun Mastera

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych