Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Cena karty w ołtarzu życzeń - problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rassija

• Rassija

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 5
  • Napisano 20 April 2014 - 21:43

Witam!

Wielkie zmiany w DoCu sprawiły, że mało co ogarniam. Chciałbym kupić kartę Siewca Zarazy za dzikie karty. Mam do wyboru dwie możliwości: za 5 i za 20. Czy to się różni i w jakim trybie nie będę mógł użyć karty za 5DK?

Czy wycofano jakiś budynek do nekropolii? Pamiętam, że był taki mega wypasiony, epicka karta dająca dużo wszystkiego (infekcję i drenaż życia bodajże..).

#2 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 April 2014 - 13:53

Tańsze karty są z base set II, a więc nie zaliczą Ci się do achievement'u związanego z zdobywaniem pełnych kolekcji.

Wszystkie karty znajdziesz na http://tools.mmdocking.com/cards

Obecnie są 2 karty budynku necropolii;

http://tools.mmdocki...tion=necropolis

• Rassija lubi to

#3 Rassija

• Rassija

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 22 April 2014 - 18:16

A czy tańsze karty mogą być używane w każdym trybie (standardowy, otwarty, tygodniowy)?

W teorii pytam o oczywistość, ale dla mnie te zmiany są nie do ogarnięcia..

Dzięki za link do kart, na pewno się przyda ;)

Co do budynków necro, wiadomo dlaczego ten mega wypasiony zniknął? Jest grany w kampanii u Ariany.. Będzie go jeszcze można zdobyć? Jestem autentycznie poza jakimikolwiek informacjami z gry z ostatnich miesięcy..

#4 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 25 April 2014 - 9:37

Ja już za bardzo nie gram więc nawet nie wiem co to za karta, ale wiele kart zostało znerfionych, więc pewnie i to spotkało budynek o którym mówisz. Tak karty base set II mogą być grane w każdym trybie, to stare karty są wyłączone np. z turniejów (chociaż też nie tak do końca), Jedynym wyjątkiem gdzie base set II nie może być grany jest chyba duel na starych kartach (do five towers - tu pewności nie mam).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych