Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa Ikaros] Finał Grupy! Wyniki

Tak Wygramy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 06 April 2014 - 20:14

Były przemowy i komentarze. Były sądy i arbitraże. Były krew, pot i zdarte palce. Bezsenne noce po przegranej walce.

Lecz każdy z nas to przeżywał, zaś jeden przetrwał Śliwa się nazywa, to on robił świetne intra wytrwale, a swą prawdziwą moc pokaże w finale.

Kończę - jestem słaby w rymowaniu. Himiodzio, śnij dalej o wygraniu finału! :D Tak, zmartwychwstałem po zażartej walce z przedmiotami szkolnymi.

To tak słowem wstępu teraz konkrety.

https://www.youtube....eature=youtu.be

No cóż, szczerze? Nie jest kolorowo.

Średnio mi się podoba intro bez historii. Moim zdaniem w intrze zawszę powinno być zawarty choćby skrawek fabuły z gry którą prezentujesz. Druga rzecz to HUD zawarty w fragmentach intra. Brzydko to wygląda, jeżeli robimy dobre intro szukamy kawałków które pasują do całości. Trzecia rzecz to końcówka. Dobrze że teraz a nie w finale :P Mi się osobiście nie podoba, może to kwestia tego że dla mnie idealnym zakończeniem jest - do konkretnej gry jej tytuł na końcu, a do intra "ogólnego" po prostu ściemnienie. Parę szczegółów:

- Od 0:36 do 0:37 WTF? Fuu tak nieestetycznie .

- Od 0:26 do 0:29 to jest świetnie zrobiony moment ;)

Trochę cię objechałem ale wszystko dla tego aby dać ci kopa do finału. Jesteś świetnym twórcą i nawet jeśli nie wygrasz finału (Co jest niemożliwe :P) to nim pozostaniesz a twoje intra (szczególnie to poprzednie) zapadną mi w pamięć.

Trzymaj się, niedługo zadanie finałowe. ;)

To słowo które dałem na czerwone to chyba błąd, usuń go Ikaros : D. I szykuj się na kupno redbulli za rok na IEM ; ) - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 06 April 2014 - 20:30

• MaxiLager i Śliwa lubią to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 06 April 2014 - 20:21

Ustawione, tyle w temacie.

• IkarosPL lubi to

#3 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 06 April 2014 - 20:21

Szczerze, intro robiłem dzisiaj od bodajże 12 do 15. Wiem, że to nie jest nic szczególnego, ja to dobrze wiem, co już zaznaczyłem per PW ;) W finale się postaram, zobaczycie :D

Dzięki za opieprz, przyda się :D

• IkarosPL lubi to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tak, Wygramy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych