Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Do finału przejdzie.... Czyli drużyna Himiodzio!

Nie mogę spać po nocach bo mnie gryzie sumienie iem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 06 April 2014 - 12:25

Witajcie

Co tu pisać? Dziś wszyscy się dowiedzą kto przejdzie do finału! Czy to będzie Kaadzik? A może Michu? Zaraz się dowiecie ;).

Kaadzik

Michu

Spodziewałem się dostać dwie prace, dwie prace z CS GO .

Spodziewałem się tego po tym co się działo w spodku .

Specjalnie też się przed oceną przygotowałem .

Specjalnie obejrzałem całe powtórki z dnia 2 i 3 z IEMu, gdzie grało Virtus.pro.

Obejrzałem wszystkie swoje zdjęcia jakie zrobiłem podczas IEMu.

Obejrzałem kilka newsów odnośnie IEMu.

Przegrałem ponownie kilka godzin w CSa.

Przegrałem też kilka meczy, niestety :/.

Dostałem dwie piękne prace odnośnie CSa GO i tego co się dzieje, kiedy taka gra trafia na turnieje ;).

Każdy w nich pokazał swój styl montowania.

Kaadzik, pokazał jak potrafią grać nasi. Pokazał, że mamy najlepszy team na świecie! I najlepszą publikę! Użyłeś też muzyki którą ostatnio się zachwycałem gdy pojawił się top 10 2013 według HLTV. Taka muzyka idealnie pasuje do takich filmów ;).

Michu, osoba która dawkuje emocje. Pomału dawkuje nam to co chce pokazać, a potem nagle "bum". To "bum" które jest czymś świetnym ;). Muzyka idealnie dopasowana do tego twojego dawkowania ;).

Ponownie miałem potworne trudności z wyborem tego, który przejdzie do finału.

Postanowiłem, obejrzeć sobie opening z IEMu 2014. Gdy wreszcie przypomniałem sobie co się wtedy działo i zarazem prawie się rozpłakałem : ), odpaliłem wasze filmy. Wybrałem ten który najbardziej w tym momencie pokazał mi czym jest CS i co się działo z tym CSem podczas IEMu :).

Jestem potwornie zadowolony, że połączyliście CS GO z tą akurat imprezą!

Zwycięzcą i zarazem osobą która przejdzie do finału jest.... Michu!

Tak, to u Ciebie Michu najbardziej spodobał mi się całościowy montaż!

Kaadzik co do Ciebie... Masz jakieś fatum odnośnie finałów drużyn :D. Ale tym razem ponownie pokazałeś, że jesteś od dawna gotów na finał. Mam nadzieję, że w następnej edycji to właśnie ty będziesz walczył w finale ogólnym? Zobaczymy! Ale pamiętaj, robisz świetne intra!

Tak więc dziękuje obu Panom za wspaniałe filmy!

Teraz czekamy na zmartwychwstanie Ikarosa i niedługo ogłaszamy kiedy finał! :)

• Śliwa lubi to

#2 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 06 April 2014 - 13:49

No, no, gratuluję obu Panom, dwa bardzo dobre materiały, ciężko będzie w finale :) 

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#3 Michu

• Michu
    • Użytkownik

Reputacja: 7
  • Napisano 06 April 2014 - 15:14

Fajna końcówka Kadzik, podobało mi się. Szkoda, że nie miałem więcej czasu na montaż, trochę się z tym źle czuję, ale też mam nadzieje że poprzednie rundy były brane pod uwagę - jako całość.

Na finał postaram się znaleźć przynajmniej kilka razy więcej czasu.

Pozdrówki!

#4 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 06 April 2014 - 16:06

Materiałów do intra szukałem 2h, specjalnie, żeby nie było HUD czy innych zbędnych napisów. Łącznie użyłem 8 filmów, a w planach było więcej.

Michu posklejał wszystko z 1 filmu i wygrał, bo było "bum".

http://youtu.be/60Nt8tJ98ck

#5 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 06 April 2014 - 16:54

Kaadzik doceniam to, że użyłeś wielu filmików do danych scen, to cenię.
    Ale Michu według mnie wszystko trochę lepiej zmontował. I obojętne czy użyje tysiąca filmików czy jednego, tu liczy się to, jak to będzie wyglądało na koniec.
    Było mi trudno wybierać. Widziałem u Ciebie wiele różnorakich scen ze spodka i gry z IEMu. Natomiast u Micha widziałem ciekawą koncepcję, którą wykorzystał jako główny styl swojego intra.

Więc postanowiłem, że wygra Michu, ponieważ zmontował według mnie filmik trochę lepiej. Trzeba też pamiętać, że Michu z rundy na rundę reprezentował coraz wyższy poziom. Pisałem, że wybór będzie mógł kogoś zaboleć.

Zrobiłeś dobrą pracę Kaadzik, ale tym razem Michu był o milimetr lepszy (w stosunku wykonania). I tu nie biorę pod uwagi swojego stylu muzyki, swojego przekonania kto ile włożył w cale intro itp..."To są tylko punkty", które dodaje do oceny całości.

#6 QuickCygan

• QuickCygan

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 175
  • Napisano 08 April 2014 - 18:31

Moim zdaniem Michu wygrał, co nie zmienia faktu, że Kaadzik też zmontował świetne intro. Jednak dobór scen i muzyki oraz montaż były lepsze u Micha. Super wyszło. ;)

Powodzenia w finale. :)

#7 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 08 April 2014 - 18:50

Jak dla mnie praca Kaadzika lepsza, ale gdyby wziąć pod uwagę inne rundy to Michu by wygrał.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nie, mogę, spać, po, nocach, bo, mnie, gryzie, sumienie, iem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych