Skocz do zawartości


Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa Himiodzio]Zadanie czwarte wyniki

Znowu trudny wybór

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Himiodzio

 • Himiodzio

   Widmo

  • Global Moderator
  • PipPipPipPip

   
  Reputacja: 374
 • Napisano 24 March 2014 - 17:37

  Witajcie

   

  Grupa Himiodzio:

  • Jejku
  • Kaadzik
  • Michu

  Więc tak jak wcześniej zacząłem robić, od razu do konkretów.

   

  Michu

  Świetne połączenie muzyki z grą :P.  Całość przedstawione według mnie bardzo dynamicznie. Każda scena to coraz więcej akcji. Świetnie wykonane tzw(ja to tak nazywam) miksy scen :). Ogólnie - trzymasz poziom od samego początku.

   

  Kaadzik

  Bardzo fajnie skomponowane napisy z "otoczeniem" i oczywiście muzyką :D.

  Dynamika jest! Akcja? Jest! Fajnie wszystko zrobione? Jest! Tak więc widzę, że Kaadzik pomału się rozpędzasz.

   

   

   

  Jejku

  Bardzo spodobał mi się ten motyw z łapaniem "twojego nicka" (wreszcie jakieś ciekawe rozwiązanie, na polu tego tematu).

  Wszystko bardzo fajnie zmontowane, lecz dla mnie muzyka (trochę denerwujące "chodzenie muzyki" z prawego do lewego ucha) spowolniła dynamikę całej akcji. Całość dopiero zaczęła się "rozwijać" pod sam koniec, co niestety u mnie wywołuje mieszane uczucia. Niestety ze wszystkich tu zgromadzonych prac, uznałem, że to (niestety :/) ty odpadniesz Jejku. Każda z prac była inna i wybranie tej słabszej graniczyło z cudem (więc moim polem wyboru, były nawet najdrobniejsze błędy/złe/dziwne rzeczy).

   

  Dziękuje ci za udział w bitwie na intra i zarazem zapraszam na kolejne edycje. Byłeś jednym z tych zawodników, którzy mieli dziwny styl. Jak coś zrobili "słabego" (nie w znaczeniu negatywnym) w intrze, to maskowali to perfekcyjnym wykończeniem całości (tak wiem, brzmi to dziwnie :P). Nie wiem czy zrozumiałeś moje wcześniejsze zdanie, ale mniejsza o to.

  Widzę, że z zadania na zadanie, robiłeś coraz lepsze filmy/intra, mam nadzieję, że w następnej edycji (jak będziesz brał udział) pokażesz coś co da ci wstęp do finału.

   

   

  Tak więc co? Zadanie finałowe tej grupy pojawi się w czwartek. Jestem ciekaw kto przejdzie do finału ogólnego, aby załatwić zawodnika Ikarosa :P. Do czwartku! :)  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Znowu, trudny, wybór

  Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych