Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Co obejrzeć? Filmy z lat 80 i 90

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 607
  • Napisano 19 March 2014 - 23:08

Jakie polecacie filmy (dramaty, thrillery, akcja itp.) z końcówki XX wieku? Chodzi mi o filmy pokroju Zielonej Mili, Skazanych na Shawshank, Strażnik Teksasu (swoją drogą super serial, nadal oglądam :P), Se7en i tak dalej. Będę wdzięczny, jeśli zasypiecie mnie propozycjami :D

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#2 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 20 March 2014 - 9:36

Ja zapodam Tobie na chwilę obecną komedie:
    - czacha dymi
    - trumna pod sufitem
    - Flip i Flap

Z domu napisze więcej, bo mam swoją listę z filmami.

ertbbb

#3 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

Reputacja: 167
  • Napisano 20 March 2014 - 13:41

Obejrzyj film Gorączka z Pacino i De Niro, Kilmerem, Voightem,najlepszy film akcji jaki kiedykolwiek powstał.
    Problemy związane z Audio? Pisz PW

#4 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 20 March 2014 - 16:49

Dzięki za dotychczasowe propozycje :P Za komedie się raczej nie biorę. Mam Roja :D Czekam na więcej tytułów.

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#5 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 18:56

- Vabank

- Wybrzeże Moskitów ( genialna produkcja )

- Predator

- Powrót do przyszłości

- Indiana Jones

- Star Wars ( coś pięknego)

- Szklana Pułapka

- Robocop

- Szeregowec Ryan

- Forrest Gump ( jak nie oglądałeś, to lepiej, byś się na forum nie pojawiał :P)

- Jurassic Park

Chyba na chwilę obecną starczy. Jak oblukasz wszystkie to zapodam jeszcze kilka innych ;)

ertbbb

#6 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 19:04

Można wojenne?

#7 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 19:05

Nie pisał, że nie. Są dobre wojenne, więc jeżeli chce dobre filmy to i takie wchodzą w grę. Ja też jeden wypisałem.

ertbbb

#8 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 19:10

Byliśmy Żołnierzami, Wróg u Bram,Pluton czy Full Metal Jacket,Lista Schindlera, Das Boot,Imperium Słońca, 9 Kompania, Helikopter w Ogniu (Idziak, świetne zdjęcia),Pianista to pozycję obowiązkowe.
    • Kubox lubi to

#9 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 20 March 2014 - 22:35

Z tego, co podaliście oglądałem: 

-Szeregowiec Ryan

-Forrest Gump

-Szklana pułapka (wszystkie części, niegdyś Bruce Willis był moim ulubionym aktorem właśnie z powodu Die Hard)

-Powrót do przyszłości (wszystkie części)

-Predator

-Jurrasic Park

-Indiana Jones

-Byliśmy żołnierzami

-Wróg u bram (zajebisty film swoją drogą :D)

-Helikopter w ogniu (czyli nieudolne tłumaczenie tytułu przez polaków :D Blackhawk down oglądałem dziesiątki razy i nadal się nie nudzi)

Resztę obejrzę na pewno, dziękuję bardzo :P Możecie dalej sypać propozycjami, nie obrażę się  :kappa: :D

#10 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 22:46

Mogę polecić Ci więcej filmów, ale wrzucę na PW część jest drastyczna, wszystko tyczy się jednego tematu.

Edit
    PW poszło

#11 Baggins

• Baggins

Uzależniony

• Stały Bywalec
    • PipPipPip

Reputacja: 155
  • Napisano 20 March 2014 - 22:57

Czas Apokalipsy.

#12 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 20 March 2014 - 23:31

Qba jak możesz to zapodaj mi też te kilka filmów na PW. Będę wdzięczny.

Jutro jeszcze coś dopisze

- Łzy Słońca ;)

ertbbb

#13 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 20 March 2014 - 23:57

Łzy słońca... Film jest naprawdę mocny, wszystko wydaje się bardzo realistyczne. Żadnych pierdół typu romanse w tle. Za to mamy poświęcenie, walkę o życie, o wolność innych, śmierć za zupełnie obcych ludzi.

#14 Verterain

• Verterain
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 14 April 2014 - 21:51

Polecam Chłopców z Ferajny, Człowiek z Blizną, Pulp Fiction, Wściekłe Psy, Milczenie Owiec, Podziemny Krąg.

#15 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 14 April 2014 - 22:07

Od siebie dorzucę filmy:
    Filadelfia z Tomem Hanksem, Denzelem Washingtonem i Antonio Banderasem
    Cast away poza światem z Hanksem i Helen Hunt
    Złoto dla zuchwałych z Clintem Eastwoodem
    Pan życia i śmierci z Nicolasem Cagem
    Truman Show z Jimem Carreyem
    Gladiator z Russelem Crowem
    Klik i robisz co chcesz z Adamem Sandlerem
    Zabić wspomnienia z Sandlerem
    • Qba lubi to

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#16 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 26 April 2014 - 16:50

A ja tu troszkę nietypowo, ale serial "Friends" (1994-2004) jest jednym z najlepszych jakie oglądałem. Jeśli lubisz komedie to jest to pozycja obowiązkowa do obejrzenia. A "Twin Peaks" (1990-1991) - nie oglądałem, ale podobno świetny i sam zamierzam się w końcu za niego zabrać.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#17 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 01 May 2014 - 19:40

Dzięki za propozycje i sorry za odkop lekki :D Zapomniałem o tym temacie szczerze mówiąc.

@Glock, lubię komedie, ale nie aż tak, by brać się za serial :D Wolę filmy z mocną, rozbudowaną fabułą i skomplikowaną psychiką bohaterów. Do tego jakieś post apo, ew. szare, brudne amerykańskie miasto. Filmy przedstawiające zachowanie ludzi w różnych skrajnościach, wybory moralne i tego typu rzeczy. Dzięki wszystkim, mam co oglądać do usranej śmierci :D

#18 mantra

• mantra
    • Użytkownik

• Napisano 15 December 2016 - 15:09

Najszybszym i najlepszym sposobem będzie odwiedzenie tej strony z filmami, czasami ja odwiedzam jak nie wiem co oglądnąć. Jest tam spis wg. gatunku i dat, najlepszych filmów.

#19 absolu

• absolu
    • Użytkownik

• Napisano 17 December 2016 - 15:22

Czerwony smok, Milczenie owiec, Pulp Fiction, Zapach kobiety, Piękny umysł

#20 mantra

• mantra
    • Użytkownik

• Napisano 04 January 2017 - 11:56

"Piękny umysł" też polecam, świetny film biograficznymi nagrodzony licznymi nagrodami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych