Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Duel of champions - ktoś mi wyjaśni niejasności?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Leezack

• Leezack
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 March 2014 - 13:01

Witam!

Od jakiegoś tygodnia gram sobie w Duel of Champions. Gra bardzo mi przypadła do gustu... jednak jest pewne ale. Wbiłem sobie już Elo 600+. Gram Talią Nekropolii. Kupilem kilkanascie pakietow dodatkow, zestaw, kilka kodow, troche z dzikich kart. Wczoraj miałem urodziny i dostałem od brachola 3k pieczęci (tak wiem, oryginalny prezent ale mi sie podoba :D) Teraz mam pytanie. Na początku do wyboru są 4 frakcje - 2 są zablokowane. Jak je odblokować? Teraz po kolei... 
    Każda talia (ta którą sobie wybieram na początku) ma same takie podstawowe karty i te lepsze trzeba brać z... (no właśnie skąd?) 
    Małe pakiety - mogą w niej być stwory, zaklecia, luty szczescia. moze trafic sie jakis wypas, ale moze wielkie gówno... TYLKO PODSTAWOWE ?
    Pakiet posiłków - to samo co mały pakiet tylko więcej TYLKO PODSTAWOWE?
    Pakiet Emilio - taki lepszy pakiet posilkow, ale mozna jeszcze bohatera wygrac. TYLKO PODSTAWOWE?
    Zestaw 1000 pieczeci - Duzo pakietow posilkow tez TYLKO PODSTAWOWE?
    Bohaterski zestaw - losujemy bohaterow , moze mi sie trafic np. podstawowy bohater i podstawowe stwory/zakecia/łuty? To stąd mam wziąć bohaterów i reszte kart z tych dwóch zablokowanych talii na początku?
    Na tym się moja wiedza kończy poniewaz nie wiem jakie karty mozna znalezc w Powstanie pustki, heroldzie pruskim, zapomnianych wojnach i 5 wież. Czy jest gdzieś napisane jakie tam są karty? Jest gdzies napisane ile kart i jakie wchodzą w sklad podstawowych zeby sprawdzic czy juz mam wszystko z nekropolii? Skąd mam wiedzieć czy już na pewno mam wszystkie karty z danej talii/pakietu itd... No i najwazniejsze... Co mam kupic za te 3k pieczęci?

#2 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 17 March 2014 - 13:45

heh, trochę chaotycznie napisane. Na tej stronie masz wszystkie karty http://www.mmdoc.net/card_list/ u góry masz jaki zestaw a z boku typ karty, ułożone są frakcjami. Z tego co pamiętam na początku są 3 frakcje necro, inferno i przystań. Każdy pakiet jest opisany co może zawierać, ale tak karty z rozszerzenia są tylko w pakietach z rozszerzenia. 

Co kupować. Tu pojawia się problem, jaki styl gry Ci pasuje. Od tego wybierasz frakcję (karty losowo się dostaje a  bohatera można za dzikie karty wziąć, jak nie chce polecieć), Pooglądaj filmiki na yt, bo nikt Ci nie powie jak masz dokładnie grać, a na pewno od razu nie będziesz miał kart odpowiednich. Najlepiej ogarnij na stronie jakie karty Cię interesują i kupuj te pakiety, w których są najpotrzebniejsze karty/ najwięcej z potrzebnych.

#3 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 17 March 2014 - 16:17

Odpowiadając na wszystkie twoje pytania:

Na początku do wyboru są trzy frakcje: Nekropolia, Przystań i Inferno. Oprócz nich są jeszcze Twierdza (podstawka), Świątynia (dodatek) i Akademia (dodatek).

Mały pakiet, pakiet posiłków i zestaw za 1000 - tak, w tych zestawach są karty tylko z podstawki.

W pakiecie Emilio mogą się trafić karty z podstawki oraz z 2 pierwszych dodatków.

Bohaterski zestaw - 6 bohaterskich zestawów (czyli 6 losowych bohaterów z 4 frakcji z podstawki) i 4 pakiety posiłków.

Co do kupowania, to jeśli interesuje cię tylko podstawka polecam pakiety posiłków za golda i bohaterskie zestawy za pieczęcie.

#4 Leezack

• Leezack
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 18 March 2014 - 10:20

Sorry, za tak chaotyczny post. Czyli rozumiem, ze takie karty jak Banshee i Atropos dostępne są w pakiecie posiłków, tak? 

#5 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 18 March 2014 - 10:49

Tak, zawsze w każdym pakiecie posiłków jest 1 karta rzadka lub legendarna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych