Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Komiksy

komiks książka dc comics marvrl batman rysunki obrazki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ulubiony Superbohater (9 użytkowników oddało głos)

Jaki jest Wasz ulubiony Superbohater?

1. Batman (7 głosów [25.93%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.93%

2. Spider-Man (2 głosów [7.41%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.41%

3. Superman (1 głosów [3.70%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.70%

4. Wolverine (4 głosów [14.81%] - Zobacz)

Procent z głosów: 14.81%

5. Iron Man (3 głosów [11.11%] - Zobacz)

Procent z głosów: 11.11%

6. Hulk (2 głosów [7.41%] - Zobacz)

7. Punisher (1 głosów [3.70%] - Zobacz)

8. Thor (1 głosów [3.70%] - Zobacz)

9. Green Lantern (1 głosów [3.70%] - Zobacz)

10. Hellboy (2 głosów [7.41%] - Zobacz)

11. Flash (1 głosów [3.70%] - Zobacz)

12. Captain America (2 głosów [7.41%] - Zobacz)

13. Daredevil (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

14. Homer Simpson (0 głosów [0.00%])

Co wolisz?

1. Marvel (6 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. DC Comics (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 cyslowcyslow

• cyslowcyslow
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 10 February 2013 - 21:18

Witajcie,

rozpoczynam temat związany z komiksami bo tego tu jeszcze nie ma,ciekawe dlaczego :huh: Jakie są Wasze ulubione komiksy z DC Multiverse,Marvel Universe a może jakieś ulubione komiksy wydane w Polsce? 

Czytaliście juz jakieś zeszyty z niedawnego rebootu w DC Comics?

Ja ostatnio miałem możliwość przeczytania mało popularnej i dostępnej serii pewnie dlatego że to kompletna porażka i tak serio,to zmarnowany czas więc jeżeli nie masz go za dużo znajdz sobie inną lekture :lol: Miałem możliwość przeczytania Batman/Deathblow wszystkie trzy z serii http://www.comicvine...-fire/49-26592/ .Przez cały czas czytania zastanawiałem się kiedy w końcu będzie coś o Batmanie,myślałem ża Brian Azzarello stworzy coś lepszego,widocznie miał słabsze dni chociaż rysunki jak dla mnie wyjątkowo dobre, coś nowego... czytaliście to...Jaki komiks o Batmanie ostatnio czytaliście

#2 GES35

• GES35

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 11 February 2013 - 9:07

Witam

Najpierw był u mnie Thorgal z Orbit potem Spiderman i reszta z TM-Semic i tak poleciało Marvel,DC,Image,Dark Horse.Co to nazw to trzy błędy po 1.Wolverine, po 2. Green Lantern, po 3. Deathblow (popraw!!). Ciężko  jest wybrać jednego super-bohatera  u mnie to się  zmienia bardziej lubię bohaterów z Marvela niż innych.Interesuje się komiksami więc jestem na bieżąco.Ostatnio przypadła mi do gustu FF.Pozdrawiam.

#3 cyslowcyslow

• cyslowcyslow
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 11 February 2013 - 15:34

Witam

Najpierw był u mnie Thorgal z Orbit potem Spiderman i reszta z TM-Semic i tak poleciało Marvel,DC,Image,Dark Horse.Co to nazw to dwa błędy po 1.Wolverine, po 2. Green Lantern, po 3. Deathblow (popraw!!). Ciężko  jest wybrać jednego super-bohatera  u mnie to się  zmienia bardziej lubię bohaterów z Marvela niż innych.Interesuje się komiksami więc jestem na bieżąco.Ostatnio przypadła mi do gustu FF.Pozdrawiam.

Dzięki za wytkniecie błędów już poprawione.Gdzie kupujesz komiksy,brałeś już coś z Atom Comics http://www.atomcomics.pl/ ? Co sądzisz o Polskiej Scenie Translacyjnej(tej fanowskiej)?Ja spotkałem się z opinią że w sporej części ich tłumaczenie nijak ma się z oryginalną treścią.Pozdrawiam.

#4 GES35

• GES35

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 11 February 2013 - 17:57

Komiksy kupuje-dostaje z różnych źródeł, w Atomie kilka kupiłem są ok.PST to fajni ludzie którzy tłumaczą komiksy i moim zdaniem robią to dobrze. OOkamiReunion,CFC,Grumisie lubię czytać ich tłumaczenia.Jestem też na HeroesMovies.pl i tam można dowiedzieć się dużo na temat komiksów i świata około komiksowego.Zresztą nie interesuje mnie tylko komiks amerykański ale też europejski,który też jest bardzo ciekawy.Pozdrawiam.   

#5 CTSG

• CTSG

Nowicjusz

• Streamer
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 02 October 2015 - 10:46

O, temat o komiksach. Będę bumpował przy każdej możliwej okazji. ;>

Sam w komiksy wkręciłem się 1,5 roku temu, przy okazji powrotu Amazing Spider-Mana w kwietniu 2014. Od tamtej pory w ogromnych ilościach pochłaniam wszystko. Najpierw nowości Mavela, potem starocie Marvela, teraz jestem na etapie przerabiania wszystkiego od Image i Vertigo.

Co do AtomComics, to mogę polecić. Sam robię u nich zakupy regularnie. Mają spoko ceny przy nowościach, bo starocie lepiej jest jednak brać z Multiversum.pl albo z Amazona. Za to Atom wyróżnia się terminami - jako jedyni w Polsce dostają paczkę z komiksami dzień przed ich światową premierą, dzięki czemu zamówienia docierają do kupujących w tym samym czasie co do Amerykańców, a nawet wcześniej jeśli wziąć pod uwagę strefy czasowe. ;)

#6 QuickCygan

• QuickCygan

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 175
  • Napisano 03 October 2015 - 11:17

Tylko Karczor Donald!!!!!!

#7 Hvba111

• Hvba111

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 19
  • Napisano 05 October 2015 - 15:04

Ja czytałem za młodu komiksy ale były to wczesne lata 90 dodatkowo lokalizacja prawie w polskim ogonku na Podkarpaciu czyli miałem kilka ówczesnych batmanów, spider manów, x manów i transformers, kaczor Donald. Nie tak dawno miałem okazję spędzić trochę przy komiksach Garfield i ubaw miałem po pachy :)

#8 __Antek__

• __Antek__

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 07 October 2015 - 19:56

Ja tylko Donaldy :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komiks, książka, dc comics, marvrl, batman, rysunki, obrazki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych