Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa Ikaros"] Zadanie Trzecie Wyniki!

Ban na 14124512512352 edycji

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 05 March 2014 - 20:39

Co tu dużo mówić:

Śliwa

To nie jest złe, myślę że to poprostu nie klei się z moją wizją którą zaraz przedstawie. Zadanie jest wykonane poprawnie, gdybyś zrozumiał co miałem na myśli było by zdecydowanie lepiej. W przejściach nie mam zastrzeżeń, co do muzyki nie pasuje ona kompletnie do openingu anime, ale cóż nie skumałeś i tyle;) Fajnie sklejony film, tak to mogę nazwać ale pod treść zadania jest 2 na 10.

O co mi chodziło?

Chodziło mi aby był to typowy japoński opening anime. Muzyka mogła być z dowolnego anime tylko nie tego które wybraliście, trzymało by to klimat całego zadania Jeżeli oglądaliście filmy przecież widać że są one bardzo dynamiczne, trzeba było to wykorzystać. Chodziło mi też o napis z początku wybranego openingu (Np. http://scr.hu/1oxp/9m3g8) na początku filmu, wiecie żeby miało to chociaż przejawy japońskiego anime ;)

No ale dobra, mniej przyjemne rzeczy.

Reinholt

Szkoda bo byłeś już z nami drugą edycje. Ban tak jak zapowiedziałem, jako że go nie pamiętam zajrzyj do treści zadania. No i Himiodzio go jeszcze podbił.

Śliwa zostałeś mi sam, a więc mam nadzieje że dasz z siebie wszystko bo to ty będziesz reprezentować nas w wielkim finale. Jako że nie mogę przegrać z Himim drugi raz ( :D ) to za jakieś 3 dni dam ci kolejne zadanie. Ale jako że jesteś sam to będzie to coś lekkiego i przyjemnego, potem zwiększymy skalę trudności ;)

To tyle see you soon ;)

• Śliwa lubi to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 05 March 2014 - 20:44

Śliwa fart roku. Trzy odpadnięcia. Trochę szkoda Reinholta, fajne czasem efekty wkładał.

Ale prace i tak fajne, chociaż ta słaba (i tak lepszej bym nie zrobił).

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

Reputacja: 295
  • Napisano 05 March 2014 - 21:07

Nie no Śliwa perfekcyjnie się wywiązał z zadania. Nie sądziłem, że można to jakoś fajnie skleić i udowodnił mi, że można :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#4 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 05 March 2014 - 21:38

Panowie, dajcie spokój, przecież to jest bubel roku, tłumaczyłem Wam to wiele razy na SB i na forum, przyznaję się bez bicia, że nie włożyłem w to zbyt wiele siebie, ale jak napisał Ikaros, wynikało to z tego, że nie ogarnąłem tematu ;)
    Ikaros, nie martw się, to że zostałem sam i mam zaklepany finał nie znaczy, że nie będę się starał - wręcz przeciwnie. Tylko proszę, daj jakiś hormalny temat, a nie to japońskie hentai, a na pewno się wykażę. Dokopiemy Himiemu, spokojnie :P
    • IkarosPL lubi to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#5 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 05 March 2014 - 21:40

@up hentai z zombie? Tego jeszcze nie widziałem! Dajże mu coś ciekawego, niech zrobi filmik o Śliwach xd.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#6 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 05 March 2014 - 21:42

o środowisku naturalnym śliwek ;D
    • Glock lubi to

graphic.png

#7 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 05 March 2014 - 21:43

Panowie, nie podsuwajcie głupich pomysłów, bo będę musiał zrobić filmik o rozmnażaniu się żab i co wtedy :P
    • Glock i Hardkor lubią to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#8 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 05 March 2014 - 21:46

Nie przesadzajmy, niech będzie już rozwój Śliwek w zależności od klimatu. Pomysł DarkAnvila jak najbardziej na plus xd.

• DarkAnvil i Bansu lubią to

#9 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 05 March 2014 - 21:48

Wiedziałem, że mogę na Was liczyć :D Nie no, mam nadzieję na ciekawe zadanie, ale coś stricte gry, a niy anime :P

#10 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 05 March 2014 - 21:50

A moze Farming simulator:P?

graphic.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ban, na, 14124512512352, edycji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych