Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa Himiodzio] Wyniki zadania trzeciego

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 05 March 2014 - 20:01

Witajcie

Grupa Himiodzio:

• Jejku
    • Kaadzik
    • Michu
    • Glock

Więc co? Zero paplania o głupotach i przechodzimy do tego, na co czekacie od kilku dni! :P

Michu

Ja dotąd jedna z tych osób które wyróżniają się w tej grupie. Twoje filmy jak dotąd były bardzo dobre, było trochę błędów, które jak widzę poprawiasz :). Nic więcej nie mam do dodania... albo... Widzę, że tym razem załapałeś o co mi chodzi z zakończeniem. Ogólnie do tego filmu jest bardzo dobre, ale pamiętaj - im więcej akcji, tym lepsze ma być zakończenie (rada na przyszłość :P).

Jejku

Jejku u Ciebie widzę dziwną rzecz... Masz takie przeskoki. Raz robisz dobry filmik, następnym razem trochę gorszy, potem jeszcze lepszy od 1. Czekam na dalsze :P. Nie mam większych uwag, jedynie zakończenie według mnie jest dobre, ale wiem, że stać cię na jeszcze lepsze :).

Glock

Bardzo ciekawy filmik który z jednej strony pokazał nam "co potrafi multi GTA".  Myślę, że wycisnąłeś wszystko co możliwe z GTA, aby to jakoś wyglądało na filmiku :).

Kaadzik

Widzę, że zrobiłeś dużą mieszankę wielu gier (co mi się podoba) z lekko wyrywającym się z tłumu Sniperem. Według mnie, wszystko fajnie zgranie, trochę mnie śmieszy moment z 0:13 :D. Zakończenie? Wreście jakieś, ale czekam na jeszcze lepsze!

Tak więc ponownie miałem potwornie cholernie arcy mistrzowsko trudny wybór. Dużo myślałem. Wiem, że wybrać kogoś kto ma odpaść nie jest sprawiedliwa w tej rundzie, ponieważ każdy zrobił coś dobrego... Ale niestety.. Ktoś musi... Takową osobą jest... Glock. Glock, zrobiłeś świetny filmik, ale tutaj wziąłem pod uwagę ilość akcji. U Ciebie wszystko było doskonale zrobione, wiem, że zapewne samo przygotowanie wszystkiego w grze, musiało cię dużo kosztować. Lecz niestety, GTA to już jest stara gra i walka z innymi dynamicznymi  zwiastunami gier (nowych) jest potwornie trudna. Pokazałeś, że potrafisz stawić czemuś takiemu czoła. I powiem ci, że ci się udało z większością innych intro-filmików z poprzednich edycji wygrać! Lecz niestety w tej edycji, była trudna konkurencja, z którą przegrałeś jako wygrany :). Widzimy się w 3 edycji, oby u mnie :D

Powodzenia!

Następne zadania w weekend!

PS: Nie wiem co z Ikarosem. Ma dzisiaj wrzucić info - dawał znać.

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 05 March 2014 - 20:20

I tak nie żałuję niczego w moim filmie, nic bym nie zmienił etc. Podoba mi się, a, że odpadłem to już inna sprawa. Robiło się przyjemnie i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki za miłe słówka. 

PS: Najbardziej podoba mi się praca Kaadzika. Michu naprawdę fajne efekty, muzyka ciekawa, ale troszkę mnie przynudzało, z kolei Jejku zrobił bardzo udane intro do The Crew, szczególnie te przejścia z opon do samochodów. ^^

Powodzenia w następnych zadaniach.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 QuickCygan

• QuickCygan

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 175
  • Napisano 05 March 2014 - 20:36

Glock zrobił super intro, temat niszowy, więc może dlatego taka, a nie inna decyzja? Niemniej jednak ja bym Glocka nie wyrzucał jeszcze. :P

Najlepsze moim zdaniem intro zrobił Michu, świetna muzyka i klimat. ;)

• Glock lubi to

#4 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 05 March 2014 - 21:03

Michu- EPICKI FILM! Z jednej strony spokojny, ale tak gra na emocjach, że aż .. masakra xD
    Jejku- Bardzo dobra produkcja. Może dlatego, że wole FPS niż ścigałki to Micha film mi się bardziej podobał :) Przy twoim bardzo widać, że spędziłeś duzo czasu na montażu.
    Glock- średnio mi się podobało. Ze względu na moim zdaniem niepasującą muzykę oraz to, że wykorzystałeś stare gry film wygląda słabo po prostu.
    Kaadzik- Też średniak. Ot film dłuższy niż zwykłe intro. Nie zmienia to faktu, że fajny, ale jak na wasz poziom mogło byc lepiej :)

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych