Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa Ikaros] Zadanie Trzecie!

Himi Zły Mam Bana

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 22 February 2014 - 19:41

Witam.

W mojej grupie nie wiele was zostało a mianowicie:

Grupa Ikaros:

• Śliwa
    • Reinholt

Co nie znaczy że macie się obijać. Czeka was wielki test. Test samego siebie który mam nadzieje nie zwali was z nóg. To że nikt nie nie odpada nie zwalnia was z obowiązku zrobienia świetnego intra bowiem to ono będzie decydowało w 33,3% o tym kto będzie reprezentował naszą grupę w wielkim finale! Muszę was jakoś zmotywować abyście trzymali formę przed finałem. Ale do rzeczy.

Oglądacie Anime? Mi się czasami zdarza a za zadanie macie zrobić opening (jak nie wiecie co to jest to google) do anime (jakiegokolwiek) o tematyce zombie wyłącznie z wycinków gier bądź ich trailerów . W openingu mogą się sporadycznie (Max 15 sek. w całym filmie) główne postacie z anime które sobię wybierzecie. Muzyka dowolna, zadanie nie jest łatwe ale musicie trzymać fomę ;)

Pozostałe wymagania:

• Czas filmu: Min. 65 sek. Max 180 sek.
    • Muzyka: Dowolna z wyjątkiem tego że nie możecie używać tej z openingu wybranego anime.
    • Tematyka: Zombie!!!!!!
    • Czas oddania: 1 marca 2014r. godz. 18 (intra wysyłamy na moje PW).
    • Inne: Regulamin!!

Openingi w anime zawsze są dynamiczne i mają świetne przejścia (jak to filmy) więc u was nie może być inaczej, z resztą jak obejrzycie parę filmów to sami będziecie wiedzieć o tym najlepiej. Macie mi pokazać kto jest lepszy abym był pewien do starcia z wybrańcem Himiego posłałem tego który go pogromi! :P

A i ogłaszam zakaz nie oddania pracy! Jeżeli ktoś mi coś takiego znowu odwali ban na 14124512512351 edycji!!!!! :D

Miłej roboty ;)

Wszystkie zasady itp... znajdziecie w regulaminie (każdy uczestnik powinien znać go na pamięć!).

• Glock lubi to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 22 February 2014 - 19:53

No to dla kogoś kto nie ogląda anime może to być trudne zadanie :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 22 February 2014 - 19:54

Podbijam bana na 14124512512352.

Wracam do Mass Effecta!

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

Reputacja: 416
  • Napisano 22 February 2014 - 20:47

• Muzyka: Dowolna z wyjątkiem tego że nie możecie używać tej z openingu wybranego anime.

Uff, dobrze, że nie jestem w tej grupie. Myślałem, że zadanie z IEM było trudne, ale w porównaniu do tego to tamte było przyjemne :).

Dzięki :P Polonistka mnie zabije :D ~Ikaros

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 22 February 2014 - 21:02

Glock, zależy dla kogo :P

Wg mnie zadanie z IEM było tragiczne, a AMV to ja bym mógł zrobić nawet 3 na tę bitwę ;3

#6 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 22 February 2014 - 22:13

O żeszjacię pierniczę...toś mi niezłego koła zabił teraz tym zadaniem. Jestem wręcz zdruzgotany. Poza tym wg mnie to się nie będzie trzymać kupy - z jednej strony Dead Island itd, a między tym jakieś Naruto? No, ale cóż, coś się wymyśli :D

• Glock i DarkAnvil lubią to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#7 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 22 February 2014 - 22:18

Ja osobiście to zrobiłem, że ma być motyw zombie, ale z anime, a nie taki Dead Island na przykład, bo jak tak to się kupy nie trzyma :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#8 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 22 February 2014 - 22:19

A znajdź mi grę anime z zombiakami, do tego trailery tychże gier w minimum 720p :) 

• DarkAnvil lubi to

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 February 2014 - 22:19

@Hardkor

macie zrobić opening (jak nie wiecie co to jest to google) do anime (jakiegokolwiek) o tematyce zombie wyłącznie z wycinków gier bądź ich trailerów

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#10 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 22 February 2014 - 22:20

A myślałem, że zadanie z IEM było dziwne...

• Glock lubi to

graphic.png

#11 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 February 2014 - 22:21

Powiem szczerze, że to zadanie z IEM fajnie mi się robiło i dosyć ciekawie wyszło. Szukanie materiałów było ciężkie, ale montaż był bardzo przyjemny. :)

• Himiodzio lubi to

#12 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 27 February 2014 - 20:43

Ikaros, ja czegoś tutaj nie ogarniam. Albo jestem głupi, albo jest za późno na takie sprawy, albo zły wpływ na mnie ma cukier z pączków, sam już nie wiem. 

Piszesz, że mamy zrobić opening do jakiegokolwiek anime - już ogarnąłem, że jest to coś takiego - https://www.youtube....h?v=mvXYBc_Htyg Ale im dalej, tym gorzej. O tematyce zombie piszesz - czyli trailery z gier pokroju Dead Island czy L4D2 będą przeważać. Jeżeli ma to być filmik stricte związany z anime, to jakim prawem (a właściwie dlaczego?) tylko przez 15 sekund mogą się tutaj pojawiać postacie z wybranego anime? Przecież to nie ma ni ładu, ni składu. Ma to być opening do anime, a anime będzie tu może 1/10 w porywach, coś nie halo, no nie? 

Już sam nie wiem co mam zrobić. Oglądam te openingi za...głupie, łeb mi pęka od tego czegoś, a i tak nie wiem o co Ci chodzi w tym zadaniu. 

Ma być dużo zombie, to ogarniam - ale co to felerne anime, a dopiero jakiś opening ma do tego? Moja mała głowa nie pojmować tego. Jak mam zrobić 'wejście' do czegoś nie zawierając tam tego 'contentu'? Jak dla mnie całkowity nonsens. Liczę na szybką odpowiedź i rozjaśnienie mi co ja mam właściwie stworzyć, bo póki co mam problemy ze zrozumieniem treści samego zadania, a nie nim samym.

Pozdrawiam. 

PS. Tak, wiem, że znowu wymyślam i narzekam, ale nie mogę przechodzić obojętnie obok zadania, które jest tak ważne i znaczące. Wiem również, że późno na takie zwierzenia, ale lepiej późno niż wcale, czekam na odzew.

• DarkAnvil, Radszu i Góralplayer lubią to

#13 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 27 February 2014 - 20:45

@up też nie rozumiem tego zadania. Strasznie dziwne, na szczęście nie muszę go robić. Aż przypomniało mi się intro do Batmana bez Batmana. :D

#14 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 27 February 2014 - 20:49

Daj spokój, jestem w kropce, bo nie wiem jakie trailery ściągać, a jakie nie, nad czym myśleć a nad czym nie, czego szukać, czego nie. Przecież to nie ma żadnego sensu, przynajmniej teraz, kiedy to polecenie jest napisane tak, że nic nie ogarniam. Lepiej na finał przygotowało by nas coś twórczego, intro, które ktoś mógłby kiedyś wykorzystać - a nie filmik, który będzie robiony z przymusu i poniekąd bez namysłu (przynajmniej u mnie), a do tego nikt nie będzie wiedział o co w nim tak naprawdę chodzi. 

Już zadanie z Fable mi nie pasowało, ale ok, rozumiałem o co w nim chodzi, a tutaj - ni... chciałoby się rzec. :D

• DarkAnvil lubi to

#15 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 27 February 2014 - 23:07

Jest dużo anime traktujących o zombie (np takie Highschool od the Dead, żeby daleko nie szukać). Znajdź jakieś gry, w których postaci są podobne do tych z anime, wpleć je w opening, et voila. Wystarczyło się kogoś, kto się zna na anime zapytać, to byś zrozumiał, na shonenach świat się nie kończy :)

#16 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 27 February 2014 - 23:10

Coś na YT pusto niestety. Czekam jeszcze na wypowiedź Ikarosa, bo dla mnie polecenie jest źle sformułowane i niejasne :P
    Poza tym anime mogę mieć 15 sekund, więc chyba nie chodzi o to, o czym mówisz.

Świetnie...jak jest potrzebny, to go nie ma.
    • DarkAnvil lubi to

#17 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 28 February 2014 - 21:31

fajne tagi :)

graphic.png

#18 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 01 March 2014 - 12:10

Odzewu brak, w takim razie czas na spontan, szybki spontan - za dwie godziny goście, więcej czasu nie ma.

#19 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 01 March 2014 - 19:23

Jeżeli ma to być filmik stricte związany z anime, to jakim prawem (a właściwie dlaczego?) tylko przez 15 sekund mogą się tutaj pojawiać postacie z wybranego anime? Przecież to nie ma ni ładu, ni składu. Ma to być opening do anime, a anime będzie tu może 1/10 w porywach, coś nie halo, no nie?

Sory nie ogarniałem forum po 20 wczoraj a dzisiaj nie było mnie w domu aż do teraz. Sprawa pierwsza 15 sek postaci z anime - zwykłe utrudnienie, musicie się z nimi zmagać bo tutaj nie chodzi o to by ukazać bohaterów ale ogólny zarys "anime", jedyne o co mi chodziło w tym punkcie to żebyście nie używali samego openingu, chciałem abyście połączyli style jakimi są kreska anime i trailer. Nie wiem jakiego programu używasz ale ja do połączenia tych stylów mam efekty w Vegasie, sprawdzałem! ;)

Ma być dużo zombie, to ogarniam - ale co to felerne anime, a dopiero jakiś opening ma do tego? Moja mała głowa nie pojmować tego. Jak mam zrobić 'wejście' do czegoś nie zawierając tam tego 'contentu'? Jak dla mnie całkowity nonsens. Liczę na szybką odpowiedź i rozjaśnienie mi co ja mam właściwie stworzyć, bo póki co mam problemy ze zrozumieniem treści samego zadania, a nie nim samym.

W sumie nie wiem za bardzo o co chodziło w tym zdaniu ;) Sam się nie domyślę, ktoś mi pomoże? :P

Coś na YT pusto niestety. Czekam jeszcze na wypowiedź Ikarosa, bo dla mnie polecenie jest źle sformułowane i niejasne :P

Polecenie jest niejasne? Pod jakim względem? Chodzi o opening do anime w którym mają się znajdować urywki z gier o tematyce zombie. Nie możesz używać więcej niż 15 sek. postaci z anime tyle w temacie.

Jako że rzeczywiście nie było mnie kiedy byłem potrzebny przedłużam czas oddania prac do 2.03.2014r.! Godzina 18.00 Moje PW.

• Śliwa lubi to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#20 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator

• Napisano 01 March 2014 - 20:15

Dzięki za wydłużenie czasu na oddanie pracy, nieco rozjaśniłeś mi sprawę. 

Polecenie jest niejasne? Pod jakim względem? Chodzi o opening do anime w którym mają się znajdować urywki z gier o tematyce zombie. Nie możesz używać więcej niż 15 sek. postaci z anime tyle w temacie.

Ale wytłumacz mi drogi Ikarosie jak mam zrobić opening do anime, skoro tam tego anime praktycznie nie będzie, bo zamieszczę tam głównie zombiaki. Przecież to nie ma sensu, nie uważasz? Dużo zombie, rozumiem, ale jak mam wpleść w to anime, skoro to nie będzie miało żadnej płynności? Nie mam Vegasa tylko 'marną' Camtasię i nie mam tam raczej efektów, żeby aż tak ingerować w walory wizualne wideo... Z jednej strony upiorne zombie, a z drugiej dziewuchy z oczami większymi niż... Dla mnie to jest nonsens i wg mnie nie da się tego na tyle sprawnie połączyć, aby stworzyć z tego spójną całość, sorry. 

Użytkownik Śliwa edytował ten post 01 March 2014 - 20:27

• DarkAnvil lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Himi, Zły, Mam, Bana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych