Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer jarock.pl CS GO!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Twitch.tv
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 246
  • Napisano 18 February 2014 - 15:24

Witajcie

Ten temat miał powstać dopiero po meczu z ekipą Izaka, ale jak widać Isdn bardzo lubi gadać za szybko... Tak więc pomysł pojawił się trochę wcześniej.

Otóż, chcemy zaproponować stworzenie serwera CS GO jarock.pl.

Serwer na 12 slotów.

Tryb: 5 vs 5 turniejowy (na zasadach eslowych itp..) z 2 dodatkowymi slotami na oglądających.

Odnośnie tych co kampili by całymi dniami na serwerze, nie dając miejsca innym - mam już pomysł na ten problem, ale on soon.

Koszt utrzymania serwera to od. 150zł do 290zł na rok. Tak więc nie jest to jakiś wielki wydatek (biorąc pod uwagę serwer BF4), jeśli pomysł okaże się trafny, możemy rozwinąć listę serwerów :).

Ekipę odpowiedzialną za serwer jako tako mamy.

Moja propozycja to:

Osoby odpowiedzialne za cały serwer (ustawienie itp...)

- Isdn

- Himiodzio

"Admini w grze"

- Liptonex

- Webber (ale muszę do niego jeszcze napisać :))

- i oczywiście inni, ale to wszystko można jeszcze ustalić

Myślę, że wszystko można jeszcze ugadać, ale teraz najważniejsza jest odpowiedź góry ;P

PS: pamiętajcie! Jest to propozycja tymczasowo 1 serwera jarock w CS GO. Jeśli wszystko tak jak wcześniej pisałem, wypali, to możemy myśleć nad jakimiś serwerami FFA z dużą ilością slotów itp...

Himi

#2 Fuzzik

• Fuzzik

No-Life

• Brodacz
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 292
  • Napisano 18 February 2014 - 15:28

Co do ew. administracji czy coś to jak już mówiłem mogę pomóc, ale mam drobną uwagę.

Czemu ograniczać się do 5v5?

Tryb turniejowy jest łatwo dostępny bezpośrednio z menu szybkiego wyboru gry, więc wydaje mi się, nie jest to jakiś super pomysł.

Osobiście wolałbym coś większego, chociaż z 10v10.

Dołączona grafika
    i5 3570k + Palit JetStream GTX 770

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Autor tematu
    • Twitch.tv

• Napisano 18 February 2014 - 15:31

Co do ew. administracji czy coś to jak już mówiłem mogę pomóc, ale mam drobną uwagę.

Czemu ograniczać się do 5v5?

Tryb turniejowy jest łatwo dostępny bezpośrednio z menu szybkiego wyboru gry, więc wydaje mi się, nie jest to jakiś super pomysł.

Osobiście wolałbym coś większego, chociaż z 10v10.

Tak jak pisałem, jest to propozycja dopiero pierwszego serwera.

Czemu tryb turniejowy 5vs5? Ponieważ, lepiej już grać na podstawowych zasadach z ludźmi od nas. Będzie można przyjemnie sobie pograć, bez obawy na czitujących, straty rang i słabą komunikację z ludźmi z ros. :)

Czemu nie 10vs10? Bo to nie jest tryb uproszczony gdzie wszyscy biegną na pałę, robiąc z CSa CoDa :). CS, to CS i tego się trzymajmy, i czasami lepiej pobawić się  profesjonalny sposób ;P

#4 Fuzzik

• Fuzzik

No-Life

• Brodacz

• Napisano 18 February 2014 - 16:41

Jezeli chce sobie zagrac na 'powaznie' to ide na rankingowe. Jak ktos sie boi ze straci range, to widocznie czuje ze jest za wysoka na jego umiejetnosci i boi sie prawdy.
    Wchodzac na serwery spolecznosciowe chce sie troche rozerwac i moze nawet powydorniac z pompy czy innego pistoleciku automatycznego.

Dołączona grafika

#5 Glock

• Glock

No-Life

• Użytkownik

Reputacja: 291
  • Napisano 18 February 2014 - 16:44

@up dokładnie.

Osobiście unikam serwerów turniejowych, są IMO nudne. A w dodatku 5vs5 to wejść będzie jeszcze trudniej niż na BFa.

Chcesz ze mną pograć? Kliknij tutaj! Lista aktualizowana na bieżąco.

#6 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Autor tematu
    • Twitch.tv

• Napisano 18 February 2014 - 16:53

Serwerów FFA i uproszczonych jest miliony (w dodatku pl). Więc w ogóle po co tworzyć taki serwer?

Chcemy pierwsze stworzyć taki serwer, aby każdy mógł sobie zagrać turniejówkę z kimś z forum? W dodatku mając świadomość, że nie gra z cziterem.

Odnośnie miejsc pisałem, że mam już pewien pomysł, ale z nim poczekam do samego końca.

Turniejówka jest idealnym sposobem na pogranie pół-poważnie i zarazem nie robienia z serwera czegoś co na większości jest: "zróbmy uproszczony na 18 osób, niech biegają jak idioci i niech gra ma sens biegania w 7 i ginięcia od razu.

Jak się nie podoba, to przecież nie ma musu tworzyć serwer ;). Niech nie będzie go w ogóle. Coś za coś :).

I ponownie muszę to napisać, to jest propozycja pierwszego serwera jarock w CS GO!

#7 Nokha

• Nokha

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 18 February 2014 - 17:06

Pomysł na plus :) Myślę, że sporo osób byłoby chętnych na grę na takim serwerze. Osobiście tak jak jedna z osób piszących wyżej byłbym na początku za serwerem FFA z większą ilością slotów i ogarniętą administracją. W moim przypadku jak chcę pograć 5 vs 5 idę na rankingowe, a na publikach można luźniej pograć. Tak czy owak z przyjemnością poczekam na taki serwer :)

#8 QuickCygan

• QuickCygan

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 137
  • Napisano 18 February 2014 - 17:28

Bez sensu.

Po pierwsze - nie będzie cziterów, ale będzie dużo osób, które będą wychodziły podczas rozgrywki, bo przecież nie dostaną za to kary na dobieranie gier.

Po drugie - serwer będzie zablokowany na powiedzmy 30 minut - 60 minut przez graczy, którzy będą grali mecz.

Po trzecie - każdy woli wejść i niezobowiązująco postrzelać ze znajomymi z forum niż spinać się i skillować w takiej grze.

Pomysł jak najbardziej popieram i jak najlepiej mu życzę, jednakże nie podoba mi się pomysł wprowadzania turniejowego trybu gry.

• Glock lubi to

#9 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Autor tematu
    • Twitch.tv

• Napisano 18 February 2014 - 17:32

Każdy będzie mógł wyjść i wejść, nie będzie blokady w trakcie gry.

A serwer kolejny z tysiąca, to bezsens z tym samym trybem.

#10 Hardkor

• Hardkor

Master

• Technik
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 140
  • Napisano 18 February 2014 - 17:38

Pomyms co do serwa fajny, ale mala ilosc slotow oraz jego zasady mlim zdaniem juz nie za bardzo :)

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)
    5231697- Numer GG

#11 Fuzzik

• Fuzzik

No-Life

• Brodacz

• Napisano 18 February 2014 - 19:32

Jak jest z modami na serwery GO, bo w sumie nigdy nie widziałem, ani szczerze mówiąc nie szukałem.

Dla wyjaśnienia tryb turniejowy na publikach nie oznacza tego samego co rankedy. Po prostu są zasady, że gra się 30 rund (po 15 na połowę), kto zdobędzie 16 punktów wygrywa. W trakcie meczu może się zdarzyć, że ktoś wyjdzie z gry i gracze będą grać np. 1v5, ale wychodzący nie otrzymają za to żadnej kary czy coś, jak to jest w grach rankingowych. O ile wolne miejsce na to pozwala, to można przechodzić pomiędzy drużynami.

Tak przy okazji, planujecie ustawić boty, żeby zawsze było 5v5 nawet jak de facto nikogo (ludzi) na serwie nie ma?

Dołączona grafika

#12 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Autor tematu
    • Twitch.tv

• Napisano 18 February 2014 - 19:39

Nie ma tylu modów co w poprzednich wersjach. Boty by były z automatu, jeśli ktoś wyjdzie, następna osoba będzie mogła od razu dołączyć do gry.

#13 Fuzzik

• Fuzzik

No-Life

• Brodacz

• Napisano 18 February 2014 - 19:41

Hmm w takim razie trzeba jakiegoś moda wyskrobać :D

Marzy mi się mod, który umożliwia edytowanie broni, więcej nie będę mówił, może kiedyś owego napiszę ;]

Dołączona grafika

#14 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Autor tematu
    • Twitch.tv

• Napisano 18 February 2014 - 19:44

Jak się da w ogóle. Nie wiem jak teraz, ale wcześniej tylko nóż dało się dać na serw (oficjalne noże - skiny).

#15 Fuzzik

• Fuzzik

No-Life

• Brodacz

• Napisano 18 February 2014 - 20:03

Wlasnie obawiam sie ze przez te skiny bedzie to utrunione, bo w 1.6 czy source wgrywalo sie po prostu skin na serwrze na dana bron, edytowalo sie skad serwer ma 'czytac skiny' i po klopocie.

@edit
    Dzisiaj mielismy na polskim ortografie i sie wyglupialismy jak sie pisze m.in. 'skad', wiedzialem ze to nie bedzie dobry pomysl xd sa efekty

Dołączona grafika

#16 QuickCygan

• QuickCygan

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 137
  • Napisano 18 February 2014 - 20:32

skąd* ;)

To może serwer 4Fun z większą ilością slotów z jakimiś Jailbreakami, Deathrunami itd. (jeśli da się w GO takie coś zmontować)? ;)

• Glock lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych