Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Ankieta odnośnie LIMITU SNAJPERÓW na serwerze Jarock.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 16 February 2014 - 1:18

Zgodnie z wieloma prośbami otwieramy oficjalną dyskusję na temat wprowadzenia limitu snajperów na serwerze JaRock.pl.

Są przeciwnicy i zwolennicy wprowadzenia takiej opcji. Jedni mówią, że snajperów/wyborowych jest za dużo, inni mówią, że jest to ograniczanie wolności gracza. Jedno jest pewne - problem istnieje, bo blisko 3/4 kille dokonywane na serwerze w ciągu 30 minut (nie licząc pojazdów) to zabójstwa za pomocą tej grupy broni.

Ta sprawa robi się problematyczna na mapach Zavod i Flood Zone, gdzie na dachach robi się "obozowiska" - medycy z karabinami wyborowymi i snajperzy z respami, przez co nawet gdy paru zginie to medycy podniosą. Oczywiście wielu wybiera prostą metodę - moździerz. Jednak nie ma, co się oszukiwać - problem jest.

Dlatego otwieramy oficjalną dyskusję. Jak oddać głos w dyskusji? Prosty sposób:

• Nazwa konta z Origin aka nazwa gracza
    • ZA czy PRZECIW oraz argument na kilka zdań

Kolejna ważna sprawa - bierzemy pod uwagę to, czy gracz ma staż na serwerze. Głosy nadawane przez tzw. nonejmów też będą brane pod uwagę, ale w znacznie mniejszej formie niż graczy, którzy spędzają dużo czasu na serwerze. Budujemy społeczność, a głosy oddawane przez osoby będące częścią społeczności od paru dni nie mogą niestety mieć ogromnego wpływu na coś budowane przez weteranów od dawna.

• Śliwa lubi to

#2 Maatt

• Maatt

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 9
  • Napisano 16 February 2014 - 1:25

"Ja, zaczynam..." ;)
    Nazwa konta: Maaatt7

Osobiście jestem ZA wprowadzeniem limitu snajperów. Z punktu widzenia casual'owego gracza podejrzewam, że znacznie urozmaici to rozgrywkę oraz zmniejszy ilość osób campiących po dachach (nie chodzi tylko o flood zone, bo na każdej mapie są jakieś camp spoty).

Piona! ;)

#3 Liptonex

• Liptonex

Bywalec

• Administrator IT
    • PipPipPipPip

Reputacja: 230
  • Napisano 16 February 2014 - 1:29

• s1cko
    • ZA LIMITEM-Gra robi się zbyt nudna, gdy połowa drużyny ma za nic drużynowe cele, bierze helikoptery tylko po to aby wbić się na dach, nie dla team worku. Gracze nie przejmują flag, bo zajmują się masową campą snajpami dla fragów.

• MaxiLager lubi to

#4 NCIS128

• NCIS128

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 20
  • Napisano 16 February 2014 - 7:48

nazwa konta: NCIS128
    Jestem przeciw. Dlaczego, ponieważ sam gram klasą zwiadowca, (ale nie kampię) i też po coś ta klasa w Bf została dodana.
    • maniekb89 lubi to
    Nudzi ci się? Wpadnij na mój kanał.

http://m.youtube.com/user/PlayPackTV

#5 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 16 February 2014 - 9:59

Nick: TheGlocK_PL
    Przeciw: Broń jest to można nią grać. Gdzie Ci snajperzy przeszkadzają? Na Flood? Tylko troszkę na punkcie B, a na Zavod są bardzo łatwym celem.
    • maniekb89 lubi to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#6 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 16 February 2014 - 10:08

Nick origin RayPearx
    Jestem przeciw- dlaczego? Poniewaz po to ktos wymyslil snajpera zeby mozna bylo sie pobawic w strzelanie z daleka i np mi daje duza frajde jak strzele z polowy mapy HSa. Druga sprawa jest to ze snajper to bardzo latwy cel z powodu np odbijanego swiatla;)... Kolejnym powodem jest to ze jak ktos bedzie gral od kilku map to w koncu zagra snajperem, a inni beda blokowani. Nie przeszkadza mi limit na te karabiny wyborowe, ale na snajperki owszem przeszkadza
    • maniekb89 lubi to

#7 Murdelio

• Murdelio
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 16 February 2014 - 10:13

*Nick: Murdelio
    *ZA
    Mam ostatnio dużo nauki, więc nie grałem za wiele, a problem snajperów pojawił się niedawno. Jest to dosyć uciążliwe, ale najbardziej na mapce flood zone. Ograniczenie snajperów i dmrów pomoże zmniejszyć niewątpliwie ilość kamp. Istnieje także alternatywa-szybszy resp heli. Dlaczego? Srednio ogarniajacy pilot da rade zrzucić na dach swoich kompanów z drużyny, wtedy oni sie zaopiekują, a lepszy sam wleci i zmiecie ich z tamtąd.

#8 MAJOT15

• MAJOT15
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 16 February 2014 - 10:14

Nick: MAJOT15

ZA LIMITEM, ponieważ jak cały team przeciwnika siedzi na dachu, wszyscy mają snajperki/DMRy to inna klasa jak zwiadowca nie wchodzi w grę. Szczególnie jeszcze, że jest to HC czyli ginie się od jednego strzału.

#9 InnoS

• InnoS
    • Użytkownik

Reputacja: 9
  • Napisano 16 February 2014 - 10:19

Nick: InnoS_MAT

Jestem za limitem snajperów. Myślę, że już się dostatecznie na ten temat się wypowiedziałem (Proponowane zmiany na serwerze Jarock.pl w Battlefield 4)

Kanał YT: http://www.youtube.com/user/InnoSMAT

Artykuły o grach: http://lookgames.pl/

Mój sprzęt: PROCEK: Intel Core i5-3470 @.3.20 Ghz, GRAFIKA: GeForce GTX 650 Ti BOOST (2GB), RAM: 6GB

#10 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 16 February 2014 - 19:30

Nick: WujekManiek

Przeciw!!! Jak ograniczymy snajpy to każdy będzie chodził z DMR. A po drugie, to nie wiem czemu Wy się tak boicie tych snajperów. Snajper na dachu to darmowy frag, wystarczy trochę pomyśleć. Ja ich po prostu uwielbiam, można sobie k/d ponieść na nich. Po trzecie, gra jest tak stworzona to po co w nią ingerować, niech każdy ma możliwość wyboru, nie dajesz rady pozbyć się kampera, to idź na normal i tam jest łatwiej takich gagatków załatwić, ale na hardzie, też są sposoby. Ta gra jest tak zrobiona, że na każde zagranie wroga jest alternatywa aby go załatwić następnym razem. Ludzie ochłońcie bo zawsze jest taktyka na snajpera. Ogólnie problem jest na mapie Flood Zone i tyle, na Zavodzie, ja nie widzę problemu, ale powódź jest skopana, ja bym mógł na niej nie grać wcale. Przyznaje ja na tej mapie też biorę snajpę. Z resztą snajperem można grać agresywnie, jeśli już to wprowadźcie kicki/bany za nadmierne kampienie! Mi zabijanie snajperów umila grę.

edit: kolejny powód aby nie robić tego limitu, to to, że ludzie już narzekają, że są "same rpg, smaw', jak usuniecie snajpy, to jak myślicie, czego się czepią? Oczywiście RPG, SRAW. Potem ktoś będzie płakał, że "zróbmy limit na RPG i SMAW bo się nie da grać!!!". LOL

BF4 - WujekManiek

#11 iguana505

• iguana505
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 19 February 2014 - 23:18

TheIguana505

Jestem ZA LIMITEM, poniewaz gdy ma sie ten killstreak 11:0 lub wiecej i gdy nic nie stanowi dla ciebie problemu to nagle pojawia sie wesole obozowisko, adorujace siebie wzajemnie a to szturmowiec z Dmr, a to snajper x16 to robi sie nudne po za tym tacy gracze maja gdzies cele jedyne co robia to kampia na dachach i zbieraja fragi, a ich team i normalni gracze w nim przegrywaja runde z wynikiem 400:0, bo co 3 osoby nie ogarna calej rundy. Jak najbardziej jestem za.

#12 wadam

• wadam
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 23 February 2014 - 14:22

hosemarian

Jestem ZA. Sam gram snajperem ale to co się dzieje na Waszym serverze na niektórych mapach to jest parodia a nie rozgrywka. Ograniczenie do 3 - 4 snajp na team w zupełności wystarczy a nie będzie takich kompromitacji jak gra np. 8vs8 i 7 snajperów na dachach a jeden lata i przejmuje flagi.

#13 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 February 2014 - 0:08

Limit został wprowadzony ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych