Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Proponowane zmiany na serwerze jarock.pl w Battlefield 4

jarock.pl camerzy limit 48 graczy petycja zapytanie propozycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 89
  • Napisano 15 February 2014 - 12:25

Myslisz ze grac snajperka jest latwo to sie mylisz, tu trzeba myslec gdzie sie ustawic ktoredy pojsc bo ze szturmowcem na bliskim dystansie nir masz szans. To pozostalymi pukawkami jak nie pobiegniesz to cos zabijesz.

Haha, a to dobre  :lol: Snajper nie jest od kampienia. To jest zwiadowca. On powinien iść w "1-szym rzędzie". Po to ma znacznik odrodzeń, czujnik ruchu i inne śmieci. Wiesz co to agresywny snajper? Jeśli dla Ciebie gra snajperem to kampienie w krzakach albo bieganie po obrzeżach mapy jak Rock to się mylisz.

Granie DMR'ami to zwykłe noobstwo.

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#42 MAJOT15

• MAJOT15
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 15 February 2014 - 13:54

Nie po to ktos wymyslil snajpera zeby go blokowac

"Nie po to ktoś wymyślił bombę atomową by jej nie używać"

#43 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 15 February 2014 - 15:37

To jest gra i ktos wymyslil to po to by ktos tym gral. A snajper chyba jest od tego zeby zabijac z daleka a nir pchac sie na 1 linie, chyba jak mu 3 wyskoczy to jednym strzalem trzech nie zabije. Mysl. Zreszta nie widze sensu tej dyskusji skoro i tak macie swoje zdanie.

#44 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 15 February 2014 - 17:36

Każdy ma swoje zdanie, ale decyzja należy do społeczności. Liczy się też jakość głosów. Mam na myśli to, że głosy osób, które mają spory staż na serwerze, są często widywane, znane obsłudze i innym graczom - te osoby mają "silniejsze" głosy. Oczywiście mowa tutaj o tym, by nie pojawiały się "konta-zombie" stworzone po to, by zawyżyć ilość głosów po jakiejś ze stron. Limit nie jest jeszcze wprowadzony - wtyczka nie działa poprawnie, to temat dyskusyjny.

Dobry przykład podany jest powyżej - DMR (czyli karabin wyborowy) może posiadać każda klasa, jeżeli do tego domontujemy celownik na długi dystans to mamy praktycznie snajpera. Na normalu musisz trafić kogoś z normalnej mocnej i ciężkiej snajpy w łeb, bo w klatę nie zabija. Na HC możesz nawet średnią snajperką trafić w ramię i zabić na miejscu. Co dopiero DMRem, który ma szybsze przeładowanie i lepszą szybkostrzelność od ciężkiej snajpy. Siedzę na Proconie i widzę, co robi każdy gracz. Z czym biega, jak gra. Średnio na 16 osób w teamie 8 lata z DMR i celownikiem na bliski dystans. Sru sru sru, 3 celne trafienia np. z 8 w magazynku i przeciwnik leży. Jak wyglądają logi z ostatnich 10 minut?

SVD-12, SRR-61, MK11 Mod, SRR-61, JNG-90, RFB - to 80% wszystkich zabić z ostatnich 10 minut, nie licząc granatów czy zabić pojazdami! Jako admin/mod serwera widzę ile zabić przypada na jaką broń i w jakim czasie. Kto czym kogo zabija. I to jest nie fajne, że prawie każda mapa to marksman-paradise, gdzie tylko raz na kilkanaście zabić przewija się jakiś typowy karabinek.

Oczywiście, każdą broń stworzono po to, by ją używać... Ale jak na 16 graczy 11-12 lata z wyrobowymi/snajperkami, to coś jest nie tak, prawda?

Druga sprawa do omówienia w najbliższym czasie to mapy. Jak wiemy niedługo drugi dodatek, prawdopodobnie nowe mapy. Łącznie na serwerze będzie ich całkiem ładna ilość. Wydaje mi się, że można rozplanować wyrzucenie dwóch najbardziej znienawidzonych map - Flood Zone i Operation Locker. Oczywiście wszystko idzie pod dyskusję.

• Zenio i DA K1NG lubią to

#45 WojtaL

• WojtaL

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 15 February 2014 - 22:01

Myślę, że Sniper Limit sprawdziłby się doskonale np. 1 snajper w drużynie (Alfa,Bravo...) Duży podbój na 48 osób ze śmigłowcami szturmowymi jak najbardziej popieram ;)

#46 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 15 February 2014 - 22:24

Ja bym wyrzucił Linię Kolejową. Jak dla mnie za duża mapa na taką ilość graczy. Flood Zone również, a Locker... cholera, polubiłem tą mapkę. W sumie i tak bym nie mógł chyba grać (bez dodatku będzie można grać na serwerze?), ale ja bym odstrzelił Golmud Railway i Flood Zone.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#47 Murdelio

• Murdelio
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 15 February 2014 - 22:41

To ja się też dołączę do tematu :)

*Co do snajperek, to faktycznie na Zalewajce (flood zone) jest fatalnie, dużo odkrytej przestrzeni, żeby dobiec do B trzeba skakać i robić slalomy, a dookoła tylko tss tss tss, jak ktoś wali... Więc limit snajperek wg mnie jest najbardziej uzasadniony (chociaż mimo wszystko, latając z karabinkiem ma się statystyki ujemne, ale o kilka tysięcy punktów więcej niż kampy... Najczęściej team kampiący przegrywa)

*Co do Wyborowych... Moją ulubioną bronią ogólnie w BF4 jest mk11 mod0, zawsze mam tylko na niej kolimator, więc trafienie z dalszej odległości jest mało prawdopodobne. Niestety wprowadzenie DMR-ów dla wszystkich klas, wprowadziło problemy jakie napisał wyżej Broda.. Ekipa siedzi na dachu i nic się nie da zrobić, bo heli respi się rzadko, a jak ktoś bierze heli to tylko po to by podrzucić siebie i marnuje się okazja, by "zmiotnąć" dachowców. 

*48 slotów... Są za i przeciw..
    Za:
    -Więcej osób wejdzie większy fun.
    -Na dużych mapach Paracele, Jedwabny Szlak, będzie więcej przeciwników, bo czasem na prawdę biega się kilka minut i nikogo nie ma (Może snajperzy po krzakach siedzą ;d)

-Mniejsze kolejki (pomijając streamerów; wtedy nawet i 64 sloty nie starczają.)

Przeciw:

-Na niektórych mapach (nie na wszystkich, bo np Paracele są wystarczająco duże) trzeba by powiększyć teren działań.
    -Większa sieka=mniej taktycznych zagrań

-Jeszcze więcej kamperów

*Ktoś poruszył temat adnotacji na czacie. Wg mnie są okej, tylko jest błąd.. przy nicku są "^", np ^Murdelio^, może da się to jakoś usunąć :)

*Moja sugestia: Czy przy głosowaniu na mapy, dało by się jakoś te ostatnie mapy, które były usunąć? Załóżmy była mapa Zavod 311, dlatego przez następne kilka (3-4) map nie będzie mogła brać udziału w głosowaniu. Wykluczyła by się opcja powtarzania non stop tej samej mapy :)

To tyle ode mnie :)

#48 Maatt

• Maatt

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 9
  • Napisano 15 February 2014 - 22:54

Broda będzie jakaś ankieta na ten temat?

#49 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 16 February 2014 - 13:35

Jezus Maria!!!!;) tylko nie wyrzucajcie Lockera!! To jedna z moich ulubionych, to jest odskocznia od wszystkich innych bo jest "zamknięta', jako jedyna przypomina CQ z bf3. Jest fajną odskocznią od reszty otwartych map. Flood Zone, to wywalcie, bo nie lubię kampić ze snajpą, a tam muszę;) Czyli muszę kupić premium, bo nie pogram z Wami.... Wie ktoś czy jest gdzieś za 100zl?;)

BF4 - WujekManiek

#50 InnoS

• InnoS
    • Użytkownik

• Napisano 16 February 2014 - 14:07

na origin jest promocja za 90zł kupisz

Kanał YT: http://www.youtube.com/user/InnoSMAT

Artykuły o grach: http://lookgames.pl/

Mój sprzęt: PROCEK: Intel Core i5-3470 @.3.20 Ghz, GRAFIKA: GeForce GTX 650 Ti BOOST (2GB), RAM: 6GB

#51 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 16 February 2014 - 14:16

na origin jest promocja za 90zł kupisz

Nie dotyczy bf4 premium;/

BF4 - WujekManiek

#52 InnoS

• InnoS
    • Użytkownik

• Napisano 02 March 2014 - 16:59

Dziękuje administracji za zaakceptowanie mojego pomysłu :) Oby grało się lepiej ;D Ja niestety nie pogram na jarocku ponieważ nie mam premium :P

Kanał YT: http://www.youtube.com/user/InnoSMAT

Artykuły o grach: http://lookgames.pl/

Mój sprzęt: PROCEK: Intel Core i5-3470 @.3.20 Ghz, GRAFIKA: GeForce GTX 650 Ti BOOST (2GB), RAM: 6GB

#53 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 20 March 2014 - 9:36

Mała propozycja: statystyki.

Nie wiem, czy są dostępne w BF4 zewnętrzne statsy (w starym, dobrym Enemy Territory były całe skrypty oparte na WWW, gdzie można było dosłownie wszystko sprawdzać i porównywać z innymi graczami), czy tylko jakieś biedniejsze wbudowane (ranking, kda, czas na serwerze), ale byłaby to fajna sprawa moim zdaniem. Wiem, że powinno się grać dla przyjemności, jednak na mnie zawsze przeróżne rankingi czy statystyki działają motywująco:P

Wprowadziłoby to możliwość przeprowadzania jakichś konkursów, typu top1 w miesiącu dostaje coś fajnego, albo innego rodzaju prezent - gra z kimś z ekipy JaRock na przykład. Luźna propozycja, z nikim nie omawiana, żeby później nie było. :P

• Sc0ubanY lubi to

#54 Blood_Se3ker

• Blood_Se3ker

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 16 April 2014 - 18:37

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś czyta te tematy:)

Moją propozycją jest zatem usunięcie kanonierek z wszystkich map na których są, czemu?

Więc na serwie domyślny tryb to podbój, czyli 3 punkty do przejęcia na otwartych mapach z kanonierkami, piechota nie może na nich nic zrobić, pff nawet pojazdy nic nie zrobią :)

Przykładem może być "Zagubione Wyspy" lub "Zapora na Mekongu" drużyna która pierwsza dostanie kanonierke wygrywa, dodam że na tych mapach nie ma samolotów.

Gra z tym jest tak idiotyczna, że również dobrze można by się było samemu utopić w wodzie, lepsze to niż wystawianie się kanonierce.

Dziękuje, mam nadzieje że to coś da :D

Blood_Se3ker  

(Obecnie na obu serwach jest duży podbój, więc nie aktualne)

• Patrykk i Sc0ubanY lubią to

#55 Mecyj

• Mecyj
    • Użytkownik

• Napisano 04 July 2014 - 16:33

Rozważał ktoś z adminów podniesienie ilości ticketów na serwerze 64 BF4? 

Np do 1000?

NLB

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jarock.pl, camerzy, limit, 48 graczy, petycja, zapytanie, propozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych